Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Mul sääred või noh jalad iseenesest suht suured juba. Juba väiksest peale palju rattaga sõitnud ja suvel ka ikka lasen nädala sees mitu korda 30km. Aga eks seal ole ka vist rasva natukene. Samas kõhul, kätel jne rasva pole. Aga jah ma suht algaja ei tea ka täpselt. Lähen nüüd varsti üle, kus enam ühte lihasgruppi ei treeni, kuna tunnen, et käsi ei saa vb piisavalt puhkust.

 

Nagu ma ütlesin et algaja, aga sooviks teada kas need on normid raskused, millega teen.

 

1. tricep push down 6-12 / (48kg)

2. bicep curl straight bar 3-10 / (kang + 15kg)

3. tavaliste hantlitega mõlema käes 12,5kg / 4-8 [see võtab suht läbi]

 

ja natukene rinda ka, aga mul pole aimu mis raskustega peaks tegema või alustame, äkki keegi oskab soovitada?

muidu mingi jõumees pole ehk bicep curl straight bar kus mingi üle 30kg peal ei suru ülesse ära ehk suht nõrk veel.

kaal mingi 68,7kg(kuu tagasi) ja 182cm.

 

Mida arvate soovitate?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

endal enamus fatti kõhul ja puusadel, ülejäänud suht lean ja defined aga kui viis kg droppida siis oleks timm.

mdea ise väga raskustest ei hooli, nohh muidugi jälgin aga peamiselt progressive overload (jätad raskused samaks ja suurendad lslt sette/reppe või siis suuremad raskused ja vähem reppe) ja vahel ka high volume (drop sets, super sets ja üldse ühel harjutusel mingi viis kuus setti) ja tee nii et tunned mida teed, vaata youtubest harjutusi/tehnikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endal enamus fatti kõhul ja puusadel, ülejäänud suht lean ja defined aga kui viis kg droppida siis oleks timm.

mdea ise väga raskustest ei hooli, nohh muidugi jälgin aga peamiselt progressive overload (jätad raskused samaks ja suurendad lslt sette/reppe või siis suuremad raskused ja vähem reppe) ja vahel ka high volume (drop sets, super sets ja üldse ühel harjutusel mingi viis kuus setti) ja tee nii et tunned mida teed, vaata youtubest harjutusi/tehnikat.

 

ma olen ikka koguaem teinud nii, et settid/reps jätan samaks, aga suurendan raskuseid. Ma ise arvan et see on efektiivsem ka, aga noh see minu arvamus :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räägid nii keerulises jousaali keeles aga oot kui aru sain siis pmst 30kg tühi kang eks? Ja sa ei lükka seda üles? Kas sa kätekõverduse teed ikka ära?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägid nii keerulises jousaali keeles aga oot kui aru sain siis pmst 30kg tühi kang eks? Ja sa ei lükka seda üles? Kas sa kätekõverduse teed ikka ära?

 

Üldjuhul tühi kang ikkagi 20kg

Teed sellise raskusega mida tunned et jaksad ilusti üles lükata, vaikselt paned juurde ja kui tunned, et see tuli juba raskelt, siis rohkem ei tasugi. Tulevikus paned jällegi juurde, muidugi võid ju ka maxi proovida vahel aga siis võta mõni korralikum vend julgestama.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
FAAAAAAAAALSEEEEE

Algaja annab algajale valeinfot ... 4x12 on ülivale VALEVALE.. kui sa ei tea midagi, võiksid oma suu kinni hoida..

 

sa ainult video pealkirja lugesid v

 

video põhimõte oli see, et kui teed 12 repiseid sette, siis point ei ole ilmtingimata see 12 reppi kätte saada, vaid teha nii, et igal setil annad ennast 100%, nii et midagi enam tanki ei jää. kui 12 repist jõuad ainult 10 teha, siis on kõik okei, sest andsid endast ikkagi 100%. ta ei öelnud kordagi, et 12 reppi on vale.

 

tra nh kui IQ on kahekohaline siis pole mõtet siia vaidlema tulla üldse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
FAAAAAAAAALSEEEEE

Algaja annab algajale valeinfot ... 4x12 on ülivale VALEVALE.. kui sa ei tea midagi, võiksid oma suu kinni hoida..

 

Mis õige siis on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
FAAAAAAAAALSEEEEE

Algaja annab algajale valeinfot ... 4x12 on ülivale VALEVALE.. kui sa ei tea midagi, võiksid oma suu kinni hoida..

Ei saanud mina ka aru, et kus see ülivale VALEVALE siin on.

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis õige siis on?

 

targad räägivad et kõige õigem on tegelikult püramiidi teha, aga kui tahad siis lase kuidas soovid, põhiline on see et terve aeg mõtled kaasa ja keskendud mitte ei tee suvalt et repide arv täis tiksuks :D

 

Püramiidi näide - 10kg x 8 kordust

15kg x 10 kordust

20kg x 12 kordust

Vahest dropsette ka muidugi, ala võtad raskusi tiba vähemaks selles 20-st ja teed palju tuleb :)

Dropsettide kohta võiksid asjapulgad ise sellest kõikvõimsast juutuubist mingit infot välja kookida :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa ainult video pealkirja lugesid v

 

video põhimõte oli see, et kui teed 12 repiseid sette, siis point ei ole ilmtingimata see 12 reppi kätte saada, vaid teha nii, et igal setil annad ennast 100%, nii et midagi enam tanki ei jää. kui 12 repist jõuad ainult 10 teha, siis on kõik okei, sest andsid endast ikkagi 100%. ta ei öelnud kordagi, et 12 reppi on vale.

 

tra nh kui IQ on kahekohaline siis pole mõtet siia vaidlema tulla üldse

 

.

Sinisugune kuivik ei saagi asjale pihta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tehke lihtsalt trenni ja toituge korralikult = gainz

pole mitte mingit teadust siia vaja

 

+1.......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tehke lihtsalt trenni ja toituge korralikult = gainz

pole mitte mingit teadust siia vaja

 

lol viimased 3 lk on vaidlemine, et kuidas teha ja ss sa ütled, et tehke lihtsalt trenni lmao n1.

kerget teadust ikka vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://lihased.ee/kreatiin-monoh%C3%BCdraat või http://fitstop.ee/et/a/creatine-monohydrate-1kg-powder-6 . Hind suht sarnane, aga erinevust vist pole. Ikka mõletmat tuleb võtta 3-5g päevas ja juua 2l vett, right?

 

ye, monohüdra kõige parem ja kõige legitim. ise ka selle peal (ainus asi mida manustan) ning jah 3-5g täiesti piisav. ise võtan pärast trenni. teelusikas trennikotis ning lusikaga pulber suhu ja joon vett peale. ei viitsi ja ei näe mõtet mingit ''sheiki'' teha, kiirelt alla ja olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ye, monohüdra kõige parem ja kõige legitim. ise ka selle peal (ainus asi mida manustan) ning jah 3-5g täiesti piisav. ise võtan pärast trenni. teelusikas trennikotis ning lusikaga pulber suhu ja joon vett peale. ei viitsi ja ei näe mõtet mingit ''sheiki'' teha, kiirelt alla ja olemas.

 

Kas on suur vahe ka kas enne või peale trenni, kuna ise olen kuulnud, et enne trenni mingi 30min võtta seda.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu kreatiini juhendis ütleb 30min enne trenni. Kreatiini peaks olema alati enne trenni, nii tean mina vähemalt. Proteiini alati peale trenni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nouuuu that anabolic window fkin BS. nagu et oiiiii jookse kiirelt pärast trenni sööma, muidu söök mis tarbid ei imendu nii nagu peab. oiijah that's a myth. sama ka kreatiiniga. vahet pole millal sa seda võtad, peaasi, et iga päev võtad ja ka puhkepäevadel.

 

 

E: my opinion tho, been doing it like that and has worked for me. ei ole mingi spetsialist, teen vaid seda mis minul toimib.

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paljuga keegi kükke & jõutõmbe seeriaid teeb?

Raskus + seeria number.

 

Oskan arvestada kuhu klassi ma enam-vähem kuulun :D

 

No ikka tuleb.

 

Hakkasin ka veebruaris trennis aktiivsemalt käima. Senini olin ainult mõned korrad jooksnud ning 2015 kevadel-suvel ka mõned jõusaalid teinud, kuid 2016. aasta jaanuariks oli füüsis läinud lappama ning kaal näitas 82kg. Ka läinud aastal tervisekontrollis käies ütles arst, et 182 cm pikkusena ei ole mul tervislik üle 80 kg kaaluda. Võtsin seda kui keha appihüüet, millele lisas õli tulle soov olla tüdrukute silmade radaril. Mõeldud-tehtud!

 

Nüüd on toitumine korras, 3-4x nädalas trenni, rasvaprotsent kukub, lihased võtavad üle, energiad üleval ja meeleolu on zen.

Kaal kõigub hetkel 75-76 vahel. :) Püksid on from size 36 to size 32.

 

Selline sai siis minu inspireeriv lugu.

 

Keegi Kristiine myfitnessis käib?

 

Hm, ma 181cm ja 84kg, pole küll kõige paremas vormis, aga rasvamagu ma ka nüüd pole. Trenni hakkasin tegema 2 kuud tagasi (pikk paus oli, varasemalt aastaid trenni teinud), olin alguses 84kg ja vot siis oli rasva, nüüd sama kaal, aga pükste size 35st 31 peal.

Minu meelest kaal on kõigest number, 1-2 nädala pärast panen endast pildi alustamise ajal kus kaalusin 84,6 - hetkel olen 84,2kg ja välimuselt täitsa "ok"

Muudetud liikme Dj_'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.