Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
Su.

Sitta vormi vaadates su profiilipildil ja videos, kus kari ahve karjub, "SURU, SURU, SURU" sünnitusmajas olete v, IDIOODID.

Sa oled "MAX"i "proovimisest" valesti aru saanud, ma surun rinnalt ka 180kg, ainult, et siis kui mu perse pingiküljest lahti tuleb = see ei loe, sest sa jõuad siis teatud % rohkem "SURUDA", õppige ennem ära mis on surumine ja tõmbamine, surute te üksteisel pihku, tõmbate üksteisele lõuga. (ma tean, et siit tuleb nüüd 2p, kuid mingi jobi, kes ei oska trennigi teha, ei tule mind idioodiks kutsuma). Oma viga, et selle koera sittumispoosi võtsid, tõmbad sa sirge seljaga ja see on su max, mitte mingi krdi eitea mis asend. seda kutsutakse egoliftiks, ma tõstan sapaka maast lahti a millise kehaga - päris kõvera, seega ei mängi lolli ja teen oma "rekordeid" õieti.

 

Damn,

legend on rääkinud. Kuradi hästi öeldud. :D

Pole ise eriline jõukavend aga ikka tean et kõvera seljaga pole mingi tõstmine. (Y)

Jah ütlen ette ära, et ise ei suudaks sedagi. :)

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jõutõstmise võistlustel oleks lugenud, korralikud netipolitseinikud koos. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nii kõva vend oled siis tee video ja näita ette kuidas sa neid teed max raskustega, tahaks kohe huviga näha.

Ei tegele egoliftimisega ja maxe pole vaja proovida, ei ole nende numbritega kuhugile minna, bodybuild on minu ala, ehitan lihast mitte ei ürita kuskile videot toppides kõvatada. kui jah, vorm on kõvasti parem kui sellel lödikõhul

Damn,

legend on rääkinud. Kuradi hästi öeldud. :D

Pole ise eriline jõukavend aga ikka tean et kõvera seljaga pole mingi tõstmine. (Y)

Jah ütlen ette ära, et ise ei suudaks sedagi. :)

Täpselt, pole mõtet videot teha, mõnel võib küll olla, et ohh äge, minu kui jõusaalist natukese rohkem teadval inimesel on see lihtsalt südamest naermine "hah, egolifter"

Jõutõstmise võistlustel oleks lugenud, korralikud netipolitseinikud koos. :D

 

politsei

kohekindlasti mitte, võistlustel ei karju ju mingid kõrval "SURU SURU SURU" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
[...]

politsei

kohekindlasti mitte, võistlustel ei karju ju mingid kõrval "SURU SURU SURU" :D

Powerliftimisvõistlustel treenerid ja trennikaaslased karjuvad ikka. :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D Polnud pooltki nii hull tehnika, kui su pildil. See oli sinu poolt tõsine liialdus. Kui sa tõsine trennimees oled, siis saad aru, et maksimumi tehes annabki tehnika järgi. :D Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Powerliftimisvõistlustel treenerid ja trennikaaslased karjuvad ikka. :O

 

Jah:D

karjuvad suru, siis kui sa surud :D :D vaata videot ja ütle, mida seal surutakse :D

 

:D Polnud pooltki nii hull tehnika, kui su pildil. See oli sinu poolt tõsine liialdus. Kui sa tõsine trennimees oled, siis saad aru, et maksimumi tehes annabki tehnika järgi. :D

.

Kuid tunnista, et vorm on ikkagi sitt sul. Probally mingi juicehead

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah:D

karjuvad suru, siis kui sa surud :D :D vaata videot ja ütle, mida seal surutakse :D

 

 

[...]

 

Vaata videot, siis saad aru, et läks sassi? :O:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lol norm ekspert lendas kohale. form ei olnud kõige parem jah, aga tra nii ära spazzida sellise asja pärast pole ka nüüd mõtet.

 

Thug life :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuna ise tegelen bodybuildiga ja suht närvi ajavad sellised vennad, kes ei oska õieti trenni teha, panevad mingi krdi ego raskuse peale, filmivad, venitavad valesti selle üles ja netti, woopwoop. LAHE

 

 

... NOOTTT, Hale pigem.

Kle podipilder näita, kuidas surud 180kg perse maast lahti. Saad ruunis milli ja foorumikaaslaste respekt on garanteeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kõvatama tulid juba siis võiks ju


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jeez, saage üle...minge liigutage neid raskusi rahulikult edasi. Pole mõtet ju vaielda selle üle, kuidas keegi midagi teeb. Kui teebki valesti, who the fck cares, eks pärast ongi raskem ümber õppida.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah:D

karjuvad suru, siis kui sa surud :D :D vaata videot ja ütle, mida seal surutakse :D

 

 

.

Kuid tunnista, et vorm on ikkagi sitt sul. Probally mingi juicehead

 

Tunnistan, et tõmbasin rohkem seljaga ja mingi hetk natukene läks selg kumeraks. Mis sa nüüd teed selle teadmisega? :)


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi Tallinnas Revalis ka käib? Ise vahetasin jõmmi poolteist kuud tagasi ning nüüd seal. hit me up

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi siin on kokku puutunud või teab midagi dirty bulkingust. Mõni räägib et see on kahjulik, aga mõni soovitab ja sellega saab suuremad tulemused. Muidugi on vist olemas ka clean bulking aga noh sellega läheb vist raskeks kui yldse magusat jne ei sööks.

 

Mu goal oleks hetkel just suuremad käed saada, aga kui hakkan bulkinguga dirty bulkinguga tegelema, kas siis peaks rohkem mingi bodyga ka tegelema, et kõht ette ei tuleks või ei?

 

Lugesin inglise keelseid artikleid, aga kui selle teema kohta on ka midagi eesti keeles kirjas, siis andke tuld + nipid ja soovitused on ka ofc oodatud.

 

Muidu olen mingi 182 ja 67.5kg. Olin 62 juba aasta aega, aga ajateenistuses muutus arv 2 kuuga 62-67. Nyyd aga mingi 4 kuud pole kaal enam muutunud.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui sa straight outta chernobyl välja ei taha näha, siis peaks ikka tervet keha treenima korraga, mitte ainult käsi. mingi lihasgrupi treenimine ei võta sealt rasva pealt ära, vaid rasv jaotub ühtlaselt üle kogu keha.

 

hakka lihtsalt jõusaalis trenni tegema, söö normaalset toitu ja püüa päevas u 2g valku iga kilo kehakaalu kohta saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

suuremad käed :D :D :D :D :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi siin on kokku puutunud või teab midagi dirty bulkingust. Mõni räägib et see on kahjulik, aga mõni soovitab ja sellega saab suuremad tulemused. Muidugi on vist olemas ka clean bulking aga noh sellega läheb vist raskeks kui yldse magusat jne ei sööks.

 

Mu goal oleks hetkel just suuremad käed saada, aga kui hakkan bulkinguga dirty bulkinguga tegelema, kas siis peaks rohkem mingi bodyga ka tegelema, et kõht ette ei tuleks või ei?

 

 

Lugesin inglise keelseid artikleid, aga kui selle teema kohta on ka midagi eesti keeles kirjas, siis andke tuld + nipid ja soovitused on ka ofc oodatud.

 

Muidu olen mingi 182 ja 67.5kg. Olin 62 juba aasta aega, aga ajateenistuses muutus arv 2 kuuga 62-67. Nyyd aga mingi 4 kuud pole kaal enam muutunud.

 

 

Sa vähe alakaaluline ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.