Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

palun lisa see video tahaks ise ka näha:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen 54KG

Surun 60-65.

Lõuga tõmban 30.

Kükki 60-65.

Rinnale võtan 55-60.

Minutis kõhulihaseid 72.

Tahaks su lõuatõmbeid näha.Teised tulemused on keskpärased aga lõuatõmbed on küll super.Kui õige tehnikaga teed siis respekt...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see 54kg ikka tõmmata on? Sellise raskuse puhul teeks ise ju ka 30 tk :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küünarnukid väljapoole tõmmates(ehk pealthaardes), keha ei tohi ette kalduda, jalad kas sirgelt või kõverdatult kogu tõmbamise aeg, vingerdada ei tohi, all käed täitsa sirgeks

Ütleme nii, et lähen teisip proovima sellise tehnikaga. Ma loodan tõmmata 20+.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui mõtled müslit, siis pole see sittagi nii kasulik, aga ega ta halba ei tee, kui hommikuks süüa. ma ise soovitaks muidu kaerahelbeid hommikuks :D

endal täna 110kg rinnalt ja 155kg jõutõmme. nädalaga tuli rinnale 7.5kg juurde ja jõutõmbele 2 nädalaga 10kg. veits proportsioonist väljas on, aga noh, elab üle :D homme proovin kükki lasta maxi. loodan, et 110 tuleb ära ikka. ise mingi 73kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Proovisin siis seda "sumo" jõutõmmet, et noh jalad laiemini ja selg sirgelt ja seda nõksu ei tee, käed sirgelt, tundus hea.

 

Järgmine trenn proovin maxi selle tehnikaga.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kitsalt võid ka samamoodi teha, lihtsalt hoia selga ja ära nõksuta. Kõik me õpime :)

 

Proovisin mõlemat, aga see laiem jalgade hoidmine oli tunduvalt mugavam selja sirgeks hoidmisel.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõmbasin siis nö õige tehnikaga 20 ära :)

No rääkida võib ju igaüks, et õige tehnikaga.Ma ei väida, et ma ei usu sind aga lihtsalt video tõestaks kordades rohkem....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kella 3-4 aeg trenni, jõutõmme, kükk, t-tõmme ja kitsas allatõmme siis + kõht.

 

Jõutõmmet teen siis nii, et jalad laiemalt kui käed ehk sumotõmmet, kükki teen 90 kraadi peale, ei jälgi eriti seda sügavust.

Kitsat allatõmmet proovin 3 korda 100 kiloga teha.

 

Edu mulle.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurat no ma ei saa lihtsalt aru, Tanel see video kus sa tegid biitsa 60kg'ga(http://www.youtube.com/user/KolgaTanel#p/u/3/rY46oaF161k)

ma olen kuskil 2 kuud käinud, suudan teha sama kaaluga 10tk ilusti, seljaga ei aita kaasa jne, küünarnukid paigal ja lasen alla välja.

Samas mul kõik teised näidud võib lugeda poole vähemaks :D näiteks rinnalt max 60kg jne

olen 190 pikk kaalun 75kg 17 vana

biitseps pole üldse suur ka jne :D kahtlane igatahes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurat no ma ei saa lihtsalt aru, Tanel see video kus sa tegid biitsa 60kg'ga(http://www.youtube.com/user/KolgaTanel#p/u/3/rY46oaF161k)

ma olen kuskil 2 kuud käinud, suudan teha sama kaaluga 10tk ilusti, seljaga ei aita kaasa jne, küünarnukid paigal ja lasen alla välja.

Samas mul kõik teised näidud võib lugeda poole vähemaks :D näiteks rinnalt max 60kg jne

olen 190 pikk kaalun 75kg 17 vana

biitseps pole üldse suur ka jne :D kahtlane igatahes

 

No biitsa jõud eriline näitaja küll pole.

 

 

Täna proovin 140kg tõmmata. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kurat no ma ei saa lihtsalt aru, Tanel see video kus sa tegid biitsa 60kg'ga(http://www.youtube.com/user/KolgaTanel#p/u/3/rY46oaF161k)

ma olen kuskil 2 kuud käinud, suudan teha sama kaaluga 10tk ilusti, seljaga ei aita kaasa jne, küünarnukid paigal ja lasen alla välja.

Samas mul kõik teised näidud võib lugeda poole vähemaks :D näiteks rinnalt max 60kg jne

olen 190 pikk kaalun 75kg 17 vana

biitseps pole üldse suur ka jne :D kahtlane igatahes

 

Mees, ülekanded on erinevad ehk sinu jõusaali bloki 60kg võib olla hoopis 20-30-40-50kg, ei tea. Tuled Tartu Eedeni Planet Sporti ja teed ära, siis väga kõva ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mees, ülekanded on erinevad ehk sinu jõusaali bloki 60kg võib olla hoopis 20-30-40-50kg, ei tea. Tuled Tartu Eedeni Planet Sporti ja teed ära, siis väga kõva ;)

 

Vabandust, aga kuidas saab tema jõusaali bloki 60kg olla väiksem kui sinu jõusaali 60 kg ?

See on täpselt nagu sinu 500 ml'sesse veepudelisse mahub ehk hoopis ainult 200-300 ml, kui minuomasse mahub 500 ml.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vabandust, aga kuidas saab tema jõusaali bloki 60kg olla väiksem kui sinu jõusaali 60 kg ?

See on täpselt nagu sinu 500 ml'sesse veepudelisse mahub ehk hoopis ainult 200-300 ml, kui minuomasse mahub 500 ml.

Ühel on näiteks lühem tross jne...Võin omast kogemusest seda öelda, et need on ikka suht erinevad.Mul saab elvas jõusaalis 2 kohas teha seda harjutust ja juba neil on seal korralik vahe..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.