Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Selete mulle põhjalikult lahti, kuidas sa treenid massi, jõudu ja reljeefi eraldi?

Selleks on kavad olemas, sa pole kunagi neid eraldi treeninud?Treenid koguaeg sama seeriatega ja kordustega? Nt:Massi treenitakse 8-12 kordust,jõudu 3-6 kordust,reljeefi 12-25 kordust ja nendel kõikidel on erinevad raskused.

Muudetud liikme danis'i poolt

Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
... ja see reljeefi treenimine üldse bullshit mu arust. rohkem nagu lihase verd täis pumpamine vms

Ma ei teagi kuidas te treenite ja muidugi 8-12 kordust annab sulle jõudu ka aga suurem rõhk on massile, jõu ja reljeefiga sama.Reljeefi treenid väikse raskusega ju mitte keskmise või suure raskusega.Muidugi kui teed 12-25 kordust suure või keskmise raskusega on puhas lihaste vägistamine ju.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
reljeeftreeningu all mõtled siis rasva põletamist või siis nagu lihase vormimist, mis pretty much impossible?

Nimetan seda rasva põletamiseks ja treenitud lihase esile toomist , kõik võimalik.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimetan seda rasva põletamiseks ja treenitud lihase esile toomist , kõik võimalik.

 

Ma teen 3x10 igal harjutusel pmst, ja ma garanteerin, et ma saan jõudu, massi ja reljeefi ka. Kui sa teaksid midagi fitnessist siis teaksid, et maagilist korduste vahemikku ei eksisteeri. Kui sa tahad toonust, pead kaotama rasva, kui sa tahad jõudu & lihasmassi, siis söö ja tõsta progresseeruvalt raskemaid raskusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teen 3x10 igal harjutusel pmst, ja ma garanteerin, et ma saan jõudu, massi ja reljeefi ka. Kui sa teaksid midagi fitnessist siis teaksid, et maagilist korduste vahemikku ei eksisteeri. Kui sa tahad toonust, pead kaotama rasva, kui sa tahad jõudu & lihasmassi, siis söö ja tõsta progresseeruvalt raskemaid raskusi.

 

1+ .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
... tõsta progresseeruvalt raskemaid raskusi.

Edu sulle eluaeg 3x10 tehes.Kunagi äkki saad midagi fitnessist aru ,kui saad tuttavaks inimestega ,kes on teinud trenni 5+ aastat.Maini talle või neile ,et teed koguaeg 3x10 ,vaata kuidas sulle otsa vaadatakse ;)


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu sulle eluaeg 3x10 tehes.Kunagi äkki saad midagi fitnessist aru ,kui saad tuttavaks inimestega ,kes on teinud trenni 5+ aastat.Maini talle või neile ,et teed koguaeg 3x10 ,vaata kuidas sulle otsa vaadatakse ;)

 

Ega ma eluaeg 3x10 ei tee, lihtsalt hetkel kasutan sellist vahemikku (kuu-kaks) ja siis vahetan teise vahemiku vastu, et vältida seisakuid jms.

 

Kas sa üldse trenni ka teed? On mõni kõva reljeefikava ka käsil või?

 

 

Ja kaimar ma arvan, et selle massi,reljeefi ja jõu kohta sul allikad vaja ei ole, ise ka saad aru, et fantaasia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On mõni kõva reljeefikava ka käsil või?

Ma ei tea mida sa kõvaks pead ,aga reljeefi kava on alles kevadel.No siit see tuleb (kuu-kaks) ja siis vahetan teise vahemiku vastu.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelt võiks nii teha, et kui midagi väidad, siis pane siia ka allikas, mille põhjal

Issand , seda saab kasvõi fitness.ee lehel vaadata: http://www.fitness.ee/treeningkavad

Seal sa näed ilusti :

Tsükklitreening - Reljeefitsükkel

Tsükklitreening - Massitsükkel

Tsükklitreening - Jõutsükkel

Vajuta iga ühe nendest ja uuri.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sa toetust saad treeninguteks?

Käin kahes trennis, jõusaal + kickpoks. Ma arvan, et määravaks saab see, et mul on suht suur pere, 6 last. Käin koolis ja seega ise raha teenida ei saa. Trenn on Tartus :D... Pöördusin viisakalt vallavalitsuse poole ega nõudnud seda raha. Küsisin, et kas oleks võimalus saada toestus ja tõin välja miks ma seda soovin. Paar päeva hiljem tuli kiri, et otsustasime toetada siind oktoober-detsember 150 euroga ja sooviks su pangakonto numbrit, mis peale uut aastat saab seda ei oska öelda. Saabus siis uus aasta ja saatsin neile kirja ja küsisin, et mis nüüd siis uuel aastal saab. Ja tuligi täna kiri vastu ja edasist teate ise. Siin rannus eriti spordiga tegelevaid inimesi nagu ei olegi ja arvan, et olen lihtsalt silma jäänud ka eelnevatele saavutustega( 2009.aastal olin sisejalgpallis koolidevahelise eesti meister :P) Meil kehalise õpetaja ka vist mingi asjataja seal vallavalitsuses ja tema suhtub minusse ka väga hästi. Sellesmõttes, et uurib koguaeg kuidas läheb ja pakub erinevaid võistlusi välja. Arvan, et temalt küsiti ka sellekohapeal nõu.

Kui sa linnas elad siis vaevalt sa midagi saab. Mul tuttavad on ka proovinud saada, aga mitte üksi pole linnast saanud.

Ma arvan, et puhtalt jõusaali pealt poleks ma saanud toetust.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma teen 3x10 igal harjutusel pmst, ja ma garanteerin, et ma saan jõudu, massi ja reljeefi ka. Kui sa teaksid midagi fitnessist siis teaksid, et maagilist korduste vahemikku ei eksisteeri. Kui sa tahad toonust, pead kaotama rasva, kui sa tahad jõudu & lihasmassi, siis söö ja tõsta progresseeruvalt raskemaid raskusi.

No julgen natuke vastu vaielda siiski. Jõutõstjad teevad teatavasti ju tavaliselt maximum 6 kordust seerias. Ma ei ütle, et see on fakt.

http://www.fitness.ee/artikkel/1265/raske-voi-kerge


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No julgen natuke vastu vaielda siiski. Jõutõstjad teevad teatavasti ju tavaliselt maximum 6 kordust seerias. Ma ei ütle, et see on fakt.

http://www.fitness.ee/artikkel/1265/raske-voi-kerge

 

Jep. Kuid mis mina proovisin talle selgeks teha, et mingi kordusvahemikuga ei saa just midagi kindlat teha (reljeef,mass,jõud), isegi kui ma teeks ka maksimum 6 kordust saaks ma ikkagi lihasmassi, ja kui oleks algaja, ehk isegi ka toonust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep. Kuid mis mina proovisin talle selgeks teha, et mingi kordusvahemikuga ei saa just midagi kindlat teha (reljeef,mass,jõud), isegi kui ma teeks ka maksimum 6 kordust saaks ma ikkagi lihasmassi, ja kui oleks algaja, ehk isegi ka toonust.

Ise arvan, et kogu värk on kinni raskuse suuruses :D. Pole olemas ideaalset korduste vahemiku, inimesed ,nende geneetika ja lihased on erinevad- selles see point ongi.

Danis loe see Rückenbergi artikkel läbi. Tema on kõvasti rohkem kui 5.aastat trenni teinud:D

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise arvan, et kogu värk on kinni raskuse suurusest :D. Pole olemas ideaalset korduste vahemiku, inimesed ,nende geneetika ja lihased on erinevad- selles see point ongi.

Danis loe see Rückenbergi artikkel läbi. Tema on kõvasti rohkem kui 5.aastat trenni teinud:D

 

Rückenbergi artiklid on enamjaolt tõlgitud mujalt, kuid tema allikad on tõesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan jah, et Rückenber mingit mööda artiklit ei viitsiks tõlkida niisama.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep. Kuid mis mina proovisin talle selgeks teha, et mingi kordusvahemikuga ei saa just midagi kindlat teha (reljeef,mass,jõud), isegi kui ma teeks ka maksimum 6 kordust saaks ma ikkagi lihasmassi, ja kui oleks algaja, ehk isegi ka toonust.

Kas ma rääkisin ,et saab kindlate kordustega midagi kindlat teha?Tõin välja ,et näiteks jõu tsükliga treenides sa saad rohkem jõudu,samas sa saad ka massi ja reljeefi, aga põhirõhk on ikkagist jõule ju.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Käisin ka täna üle 2 kuu jõukas.

Mõtlesin, et pole mõtet üle kohe pingutada ja tegin umbes 50 minutiga kõik järgnevad harjutused.

Muidu teen selliste raskustega lihased soojaks :D

 

1.Jõutõmme 20 50 60 x 10

2.Swung 20 30 40 x 8

3.Lendamine 14 16 x 10

4.Allatõmme plokil (triits) 25 35 40 x 10

5. Kitsas allatõmme 60 70 80 x 10

6.Biits püsti hantlitega 14 16 20 x 10

7.Hantli ettetõste 14 16 18 22 24 x 6

8.Küljele kallutused 14 16 18 20 22 24 x 6


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas ma rääkisin ,et saab kindlate kordustega midagi kindlat teha?Tõin välja ,et näiteks jõu tsükliga treenides sa saad rohkem jõudu,samas sa saad ka massi ja reljeefi, aga põhirõhk on ikkagist jõule ju.

 

Siis väidad, et kui teed jõudu siis ikkagi saad massi ja reljeefi ka juba, nagu mina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna jälle korralik seljatrenn, tooksin välja jõutõmbe:

 

5x 100kg, 5x 110kg, 5x 115kg, 5x 125kg, 5x 142.5kg - äärmiselt rahul.

Pikemalt blogis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen juba ühte kava teinud juba 2 kuud:http://www.fitness.ee/treeningkavad/17

 

ja mõtlesin ,et võiks midagi muud proovida,kas keegi oskab anda linki või midagi toalist???mille järgi ise teete ,tooge kasvõi näiteid jne.

http://www.fitness.ee/treeningkavad/15 on sellel suu vahe ka esimesega?

aitäh:D

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.