Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

selline küssa siis ,nimelt üritan ka rinnalt suruda nii ,et igakord panen natukene juurde.

4x10 teen ja tõstan igakord ainult 5kg kaupa?

või peavad suuremad vahed olema?

ennem olen kuskil nii teinud.

10x42.5

10x47.5

10x52.5

10x55

 

rinnalt surun 67.5kg

oskab keegi soovitada ,kuidas oleks võimalik paremini teha?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise pakkun, et suuremad raskused ja nendega lihtsalt vähem korduseid.

Näiteks:

6*52kg

6*55kg

6*60kg

ja siis tagasi ka nii..

Aja jooksul on aega erinevaid meetoteid proovida. Kindlasti tee ka hantlitega surumist, sest see aitab kõvasti kaasa.

Üleüldislet lihtsalt näe vaeva ja küll raskused suuremaks lähevad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna tegin ss:

rinnalt surumist

10x45kg

10x50kg

10x55kg

10x57.5

kaldpingil hantlitega surumist

3x10 18kg

 

surumine trenazööril alla

3x10 17.5 kg

 

Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 12x3 7.5kg

Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 10x3 10kg

Küünarvarre kõverdamine hantliga istudes kontsentreeritult 10x3 12kg

 

ja siis kõhulihaseid ka ning see oli kõik:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii...

Vaheaeg siis läbi ja seega lõppes ka see lühike puhkus intensiivsest jõusaalitreenigust.

Nüüd plaan natuke massi koguda ja jõunäitajad suurendad. Täna plaanis selga kõvasti teha.

Keegi kunagi testotserooni tablete on tarbinud. Kõik halb ja hea selle lisandi kohta on oodatud. Ootaks veel infot ka mass+ kasutamise kohta, seda aga eelkõige nendelt, kellel on sellega isiklik kokkupuude olnud. Palju siis realselt sellest kasu oli, palju kaalu juurde, palju jõunäitajad suurenesid jne...

 

Räägid roididest või mingisugustest naturaalsetest testo tõstjatest? Sest naturaalsed testo tõstjad pidavat olema mõttetud, see testo tase tõus on nii väike, et peaaegu olematu.

 

Ise täna tegin rinda ja triitsa.

 

Horisontaalsel pingil surumine: 1x10x75kg; 1x9x75kg; 1x8x75kg

Positiivse kaldega pingil lendamine: 3x10x13.5kg

Lõuatõmbe kangi peal dipid 3x10

 

Hantlitega skull crusher 3x8x13.5kg (1 hantel siis 13.5kg)

Prantsuse surumine kuklatagant 3x15x5kg (ühe käega) (suht tuim, vasak käsi viimase seeria ajal natuke andis tunda. pole hantleid väiksemaid kui 13.5kg ja 10kg kettaga mugav seda teha pole)

 

 

Kolmapäev plaanis selg ja biits. Teen jõutõmmet nüüd väga laia haardega, sest see võtab randmed palju paremini läbi, maxe teen ikka peenega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägid roididest või mingisugustest naturaalsetest testo tõstjatest? Sest naturaalsed testo tõstjad pidavat olema mõttetud, see testo tase tõus on nii väike, et peaaegu olematu.

 

Ikka legaalseid, mitte roide. Tervis tähtsam, kui areng siiski. Kui nad nii halvad on siis vist ei hakka raha selle peale raiskama. Tahaks tegelt massi 80kg ära saada(hetkel 74kg). Vägisi tundub, et selle saab alles saavutada suvel, kui kool enam ei sega. Kuid samas suvel ei tea kuidas töö kõrvalt käima hakkata, sest soomes ei kujuta neid hindasid ette. Ei lähe sinna kalevipojaks kui keegi seda arvas :D. Vanemad kolivad sinna.

Keegi välismaalt on tellinud lisandeid? Vaatasin, et mõnes kohas on hinnad ikka väga soodsad ning kui keegi veel huvitatud on siis saaks seal äkki mingit kraami sebitud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andke nippe kuidas hästi selga soojaks saada..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Andke nippe kuidas hästi selga soojaks saada..

 

Jookse, sõua, vänta.

 

Rakveres on hea, sisemaneež kohe samas, seal keksasin + venitasin ennast soojaks ja sai kohe otse jõuka minna, mõnus.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii...

Vaheaeg siis läbi ja seega lõppes ka see lühike puhkus intensiivsest jõusaalitreenigust.

Nüüd plaan natuke massi koguda ja jõunäitajad suurendad. Täna plaanis selga kõvasti teha.

Keegi kunagi testotserooni tablete on tarbinud. Kõik halb ja hea selle lisandi kohta on oodatud. Ootaks veel infot ka mass+ kasutamise kohta, seda aga eelkõige nendelt, kellel on sellega isiklik kokkupuude olnud. Palju siis realselt sellest kasu oli, palju kaalu juurde, palju jõunäitajad suurenesid jne...

 

 

 

Suure tõenäosusega kaotad suurema osa treenitust, sest keha ise enam ei tooda sama palju, kui sa seda sisse kühveldasid (kui lõpetad). Parem söö korralikult mida iga teine ka soovitaks.

Ise tegin täna rinda ja biitsa, mida veel ranna jaoks vaja on ;p

Kui midagi erilist võtta tahad, siis http://www.bodyvision.ee/default/nitrix-360caps.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kuradi kreatiin :D pärast kreatiini tarbima hakkamist on näole ja seljale päris tummine akne tekkinud. see tõenäoliselt seepärast, et kui kreatiini tarbima hakata, peab ka vee tarbimist suurendama. nii siis on valida, kas suurendan vee tarbimist või lõpetan krea võtmise, otsustasin vee kasuks. niisiis saigi täna oma 7liitrit vett alla lastud:D koolis ka mõnusalt kusel käidud, mõnes tunnis lausa 3x. eks näis, mis nahaarst ütleb akne kohta, 11ndal külastus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi välismaalt on tellinud lisandeid? Vaatasin, et mõnes kohas on hinnad ikka väga soodsad ning kui keegi veel huvitatud on siis saaks seal äkki mingit kraami sebitud.

Olen tellinud mass.fi-st + shipping oli mingi 5 eur.Igastahes tuli poole odavam välja kui eestist ostes.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suure tõenäosusega kaotad suurema osa treenitust, sest keha ise enam ei tooda sama palju, kui sa seda sisse kühveldasid (kui lõpetad). Parem söö korralikult mida iga teine ka soovitaks.

Ise tegin täna rinda ja biitsa, mida veel ranna jaoks vaja on ;p

Kui midagi erilist võtta tahad, siis http://www.bodyvision.ee/default/nitrix-360caps.html

Olen enne ka lisandeid võtnud ja saadud kaal ei kadunud sugugi ära... Lihased kaovad siis kui treenimise täiesti ära lõpetad. See minu arvamus. Mingil määral läheb pärast tarbimist kindlasti raskemaks saavutatud hoida...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen tellinud mass.fi-st + shipping oli mingi 5 eur.Igastahes tuli poole odavam välja kui eestist ostes.

Hinnad tunduvad tõesti väga odavad. Eks peab siis raha kokku kerjama ja ära tellima.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tere

mul selline suht probleem :D et olen suhteliselt kondine

hetkel olen käinud korralikult 3 kuud, tehtud kava treeneri poolt ja pingutan tõsiselt, söön ka korralikult

ainuke asi mis viga on see, et tulemusi ei , minimaalne areng on, aga sellist pole mis nagu improviseeriks veel rohkem käima

näen suht palju vaeva, aga kaalud on tõusnud väga vähe :D lihased on peale igat trenni küll meeletult valusad ja annavad tunda küll

mis arvate

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tere

mul selline suht probleem :D et olen suhteliselt kondine

hetkel olen käinud korralikult 3 kuud, tehtud kava treeneri poolt ja pingutan tõsiselt, söön ka korralikult

ainuke asi mis viga on see, et tulemusi ei , minimaalne areng on, aga sellist pole mis nagu improviseeriks veel rohkem käima

näen suht palju vaeva, aga kaalud on tõusnud väga vähe :D lihased on peale igat trenni küll meeletult valusad ja annavad tunda küll

mis arvate

 

Huvitav.

 

Kui sul pole isegi jõunäitajad paranenud peale 3 kuud siis sa teed midagi valesti. Pikkus, kaal, vanus? Päevane toiduplaan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

paljud arvavad,et nad soovad palju aga tegelt ei ole see uldse nii.

3 kuuga pole tulemusi saavutanud ,siis on kull midagi vaga valesti.

 

 

tellisin endale sportdirect-st hantlid 18kg .hetkel hallahindlus 35 naelaga,ennem 79:)

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sportsdirect ikka mega odav koht tegelt. Sain vallalt toetust treeninguteks :P. Hea tunne ikka, kui kuskilt mujalt peale ema rahakotti raha saab. Praegu küll väike summa aga järgmine kuu hakkan korralikumalt saama. Happy for sure...:D

Tellisid need Ceuz?

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-18kg-cast-iron-dumbell-set-761060

Tegelt suht haige. Teised hantlid on 3kg kergemad ja kohe 22 naela...:S

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jh,just need

valisin kallimad ,kuna odavamad plastikust ja usun ,et need kallimad paremad ja kestavad kauem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sportsdirect ikka mega odav koht tegelt. Sain vallalt toetust treeninguteks :P. Hea tunne ikka, kui kuskilt mujalt peale ema rahakotti raha saab. Praegu küll väike summa aga järgmine kuu hakkan korralikumalt saama. Happy for sure...:D

Tellisid need Ceuz?

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-18kg-cast-iron-dumbell-set-761060

Tegelt suht haige. Teised hantlid on 3kg kergemad ja kohe 22 naela...:S

 

Kuidas sa toetust saad treeninguteks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tere

mul selline suht probleem :D et olen suhteliselt kondine

hetkel olen käinud korralikult 3 kuud, tehtud kava treeneri poolt ja pingutan tõsiselt, söön ka korralikult

ainuke asi mis viga on see, et tulemusi ei , minimaalne areng on, aga sellist pole mis nagu improviseeriks veel rohkem käima

näen suht palju vaeva, aga kaalud on tõusnud väga vähe :D lihased on peale igat trenni küll meeletult valusad ja annavad tunda küll

mis arvate

Ma arvan ,et asi on kavas ,kas raskused suured sa pingutad üle või siis kava nii koostatud ,et 1 lihaste grupp mida treenid segab teisel lihasgruppil puhata mida treenisid eelmine päev.Samas oleneb mille jaoks kava koostatud ,kas mass,jõud või reljeef.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.