Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Kus steroide müüakse mdu ?:D

 

Sellest avalikult ei räägita, mine USA'sse sealt leiad kergemini, kui Eestist.

 

 

Kreatiin "steroid" üldse ju.. Need kes trennis ei käi ja näevad, et sa mingid pulbrit võtad, need ütlevad kohe, et iga pulber on stero...Kreatiini kohta liigub igasuguseid müüte..

Kõik pulber/kapslid jne on "steroid" algajate silmis. Küll räägivad, et valgu kasutamine annab nii palju juurde. Korralikult plussis oma kaloraazi hoiad, siis tuleb ka midagi :]

 

cretiin v6i creatiin vms. pole m6tet kasutada , kui enam j6usaaliga ei tegele siis l2hevad lihased rasvaks pmst

Ise kasutan mingit valgu jne taastuvuse jne... paska.

Kasutan seda rohkem selleks et trennist taastuda mitte j6uka p2rast.

 

Sellise geniaalse kirjatüki võib leida jõusaali teema 3ndalt lehelt. Antud üllitis pärineb kunagiselt foorumikasutajalt Klonzer. Ma ikka imestan, kui vähe inimesed teavad sellest, ja siis tulevad selliste avaldustega välja.

Alguses tahtsin sind tõesti sõimata, kuid suutsin lugeda välja, et keegi teine kirjutas..

 

----

 

Üritan jälle hakata jõusaaliga, songa operatsioon rikkus vormi ära.

 

115kg kükist on saanud 50kg

Rinnalt sai omal ajal 63kilona surutud 75kg

Jõutõmmet ei teinud, kuid olen proovinud 95kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna sain kreatiini (ei tellinud endale), shakeri, ja kaks whey gold samplet ka kaasa. Siis klassiõde ka nägi, siis näitasin talle. Ta ütles "Ma sellist keemiat ei tarvitaks". Ma arvasin, et ta on nutikas.

Aga jah, enamasti on toidulisandid võhikute silmis steroidid.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna sain kreatiini (ei tellinud endale), shakeri, ja kaks whey gold samplet ka kaasa. Siis klassiõde ka nägi, siis näitasin talle. Ta ütles "Ma sellist keemiat ei tarvitaks". Ma arvasin, et ta on nutikas.

Aga jah, enamasti on toidulisandid võhikute silmis steroidid.

siis läheb koju ja joob energiajooke ja sööb kummikomme, mis üldse pole keemia ;D kellane loogika inimestel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna sain kreatiini (ei tellinud endale), shakeri, ja kaks whey gold samplet ka kaasa. Siis klassiõde ka nägi, siis näitasin talle. Ta ütles "Ma sellist keemiat ei tarvitaks". Ma arvasin, et ta on nutikas.

Aga jah, enamasti on toidulisandid võhikute silmis steroidid.

 

IFitist tellisid ? Kust odavalt shakerit Tartust oleks võimalik saada ? Praegusel sitt maik küljes.

 

Sain kunagi kaasa mingi pre-workout sample 50g, ei julgenud kasutada, kuna tervis polnud kõige parem.

 

Praegu alustasin 2x nädalas jõusaali E ja N (Esmaspäeval ülakeha - triitsa ja trapetsit teen Neljapäeval koos jalgadega. )

Toitumist tuleb korrigeerida veel. Kuidas kaloreid saada juurde ? Varem sõin jumala pohkalt 5-6 x päevas (iga toidukorraga sain 20-30g valku ja süssareid ca 130-180g, rasvade kohapealt ei oska öelda)

 

Hetkel toitumine:

Hommikul:

Kaerahelbed 70-100g korraga (kuivainena)

Kodujuust 200g (Maximast ostetud 500g - 4% või oli 5%)

Moos pudrule peale ja kõrvale 100% apelsinimahl

 

Lõunal:

Kartul 300-400g

Snitsel / Kalafilee / Hakksnitsel / Kana (150-200g -rohkem ei saa kahjuks)

Piim

toorsalat kuhjaga (ise saab panna)

 

 

Pärast trenni

2x kohupiima (Selver) + piim (koguselt ei tea) + banaan + maasikatoormoos = blenderisse

 

 

1.5h hiljem

Pasta, korralik kogus - valmis on umb 300-400g

Lõhefilee kastmes ehk migni 150-200g

Pasta peal korralikult juustu, kastet

kõrvale piima

 

Õhtul umb jälle sama aga lihaga.

Saab vahepeal 70% soksi söödud.

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht korralik toitumine paistab seal üleval, suurenda portsjone lihtsalt suurema kalorite hulga jaoks ntks

aiijaa, tuleb mainida ,et pähklid & õunad jms jäävad minu menüüst välja kuna allergiline nende vastu.

 

Praegu mõtlengi kuidas toitu sisse lasta, hommikul ja lõunal on kõht üsna täis pärast söömist, viimased ampsud ajavad isegi oksele :D. Mingi hetk võin visata pildi vormist, kui pikemat aega käinud. Praegu pole millegagi hiilata, 183 cm 68-69kg. Mingi lihas muidugi on.

Raskused üsna väiksed veel, eks üritan tasapisi tõsta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tellisin sportlab.ee'st tegelikult. 700ml shaker, mitte kuidagi ei saa lekkida see. Eelmine sportsdirectist tellitu shaker lekkis kohe, mingi odav juust oli ka. Ise ajan näost sisse kõike, millele ligipääs olemas. Võimatu kodus normaalselt toituda. Ema ka vingub koguaeg "Mida sa sööd niipalju, alles sa sõid. Homseks pead ka jätma midagi". Söön nimelt 6-7 korda päevas. Dat fast metabolism. Kangi panen ka 2-3 korda päevas :D


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai päris pikalt jõusaalis aega veedetud, vana hea tunne hakkab tagasi tulema ja mott kasvab : )))


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegu on siis sellised näitajad...

Rinnalt surumine: 5x5 70kg

Kükk 3x8 75kg

 

Vanust 14

Kaal 73kg

Pikkust 185


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtlesin, et üritan süüaniipalju kui suudan... Kui ei peaks kaal tõusma, siis võtan appi : http://www.ifit.ee/true-mass-2614-gr

Kui oskate midagi muud soovitada, siis soovitage.

Praegu vaatasin ,et firma hea + kaloreid 600 ühe serveeringuga.

- Alles Jaanuaris mõte osta vast

 

 

Tellisin sportlab.ee'st tegelikult. 700ml shaker, mitte kuidagi ei saa lekkida see. Eelmine sportsdirectist tellitu shaker lekkis kohe, mingi odav juust oli ka. Ise ajan näost sisse kõike, millele ligipääs olemas. Võimatu kodus normaalselt toituda. Ema ka vingub koguaeg "Mida sa sööd niipalju, alles sa sõid. Homseks pead ka jätma midagi". Söön nimelt 6-7 korda päevas. Dat fast metabolism. Kangi panen ka 2-3 korda päevas :D

 

Endal oli stronger.ee's t (mass.fi) Päris hea oli isegi aga pikaajapeale jäi mingi halb maik külge - unustasin pesta ja seisis paar päeva :DDD Kohutav hais oli.

 

Sportsdirectist ei ostaks elusees. :D

Sul hea, et fast metabolism. Ise arvasin samuti kuna suht peenike olnud. Tegelikult ei söönud väiksena lihtsalt niipalju nagu peaks. Kui tahan siis mul võimalikpäevas 2x ka süüa, kõht ei lähe tühjaks. Imelik, enamus räägivad et neil kiudaineid vaja ,et sittuda... ma situn ilma mingi kiudainete tagaajamisel 3-4 korda päevas :D

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Crea.ToR saab 15 euriga, 120 tabletti. Sita diili otsa sattusid. Päris hea on sellise muusika saatel tõmmata.

 

Jah, aga nagu ma aru saan siis see tuleb usast millele lisanduvad otsa veel postikulud seega tuleb suht sama välja.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, aga nagu ma aru saan siis see tuleb usast millele lisanduvad otsa veel postikulud seega tuleb suht sama välja.

Tegelikult sain ma selle 15 euri + 4 eurot postikulu.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kreatiini tabletid ei pidanud maksale väga head olema.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väike progress, saime sõbraga treenerilt seda grimmi, et teha pildid mis lähevad kohalikku jõusaali üles järgmistele kuttidele eeskujuks, kes seal harjutama hakkavad.

rasva niipalju peale tiksunud, jube :D

1374088_390199534438860_2051061214_n.jpg

 

//jalgu ei teinud, sest esiteks oli grimmi vähe ja ega seal midagi erilist näidata pole ka :D

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.