Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõned pisiuuendused

Soovitatud postitused

VIP

MIks jaanus kõigi poste muudab?kuna nad on enne sõimand? Nice work muidu


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
MIks jaanus kõigi poste muudab?kuna nad on enne sõimand? Nice work muidu

 

Sa vastasid ise oma küsimusele. make love not war.

 

// Oleksin võinud ära ka kustutada selle spami ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mhm.... käki.... Vaata enda postitusi, vaata teiste postitusi, vabandage väljendi eest aga meie koristame teie sitta igapäev.

Te teate ka kui palju me peame kustutama päevast-päeva ja vaatama 11. aastaste arulagedaid postitusi?

See kui sa ütled, et meie teeme käki siis palun olge ise normaalsed ja teil on rohkem sõnaõigust foorumis.

Ütleks veel niipalju, et kui miski ei meeldi siis palun vajuta sellele lingile ja ära kunagi tagasi tule.

Tänud neile kasutajatele kes on toredad ja viisakad foorumis :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha. Pmst me ei situks nii palju, kui iga sõna peale BAN ei kukuks. Ega neid poste ei ole raske kustuda. Saan aru jah, et mingid idikad on, kes SPAMMivad, kuid kui mõned sellised on ei tähenda, et kõik seda on. Paljud liikmed on proovinud anda ideid ja muud, et foorum oleks üuhtam/parem, kuid nad on sõnavõtu eest bani haamri alla sattunud. Te lihtsalt ei kuula mida teised räägivad. Olete liiga kõrgel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meiser, nimeta mulle isikuid kes on ebaõiglaselt ja ilma põhjuseta foorumist eemaldatud.

Ja seda juttu palun mitte arutada rohkem selles teemas.

Selleks on oma alafoorum loodud.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei sõimagi. Teen märkusi. Pangu siis neid rohkem juurde ja mõned eemaldagu. Ausõna mõnda moded pole üldse näinud midagi tegemas, mitte kuskil pole temast märkigi, teine jällegi väga aktiivne, nagu Jaanus. Neid laisku võiks vähemaks võtta ja neid aktiivseid juurde panna. Minu soov ei olegi saada siin foorumis modeks. Soovin siin vaid korralikult aega viita.

 

No sorry, et juhtkonnal elu on. Juhtkonnas ei ole laisku inimesi. Teile vb tundub, et me ei tee midagi aga teie ju ei saa arugi kui me poste kustutame vms. Ainult oskate vinguda siis kui kuradi mõni teiie spammerist semu banni saab. Ma ei kannata tühja spammi ja panen suht karmilt banni kui vaja on ning have to say need kirjad mis minu postkasti on tulnud nende spammerite " semudelt " ei ole kah kuigi ilusad. Aga öelge nüüd mulle mis tunne teil oleks siis kui tulete foorumisse ja vaatate, et ohhoo... 4 kirja ja siis kõik on enamvähem allpoolvööd teemadel.

Meiser, see, et sa foorumi pärast muretsed ja õhtuti nutad on ju väga tore aga tuleb tunnistada, et ka sina valmistad juhtkonnale palju peavalu oma mõttetute postitustega.

 

Edit by Jaanus: Ma usun, et siin teemas ei pea rohkem sellest rääkima. Järgnevad samal teemal olevad postitused kuuluvad tagasiside alla. Nüüd olge vait.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.