Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman- Its been emotional.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tänane päev pole olnud eriti produktiivne, sest olen tegelenud muude asjadega.

Mõtlesin ennist, et lähen teen TD natukene, kuid kohale jõudes tapsin ma ühe, ning telesin tagasi, sest sain aru, et pole viitsimist.

Peale seda tegin ära kõik Karamja taskid ja nüüd on diary tehtud. Peale seda alustasin Varrok diaryga, ning pooled on sealt juba tehtud, ning selle lõpetan homme.

 

Tänane update runescape´is tekitas tunde, et peaks hakkama iga päev natukene fishima, ning lootma, et see saab ükskord 99. Hea skill tegelikult ju, ning ilus cape.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna siis mõtlesin, et teen hommikul ühe TD tripi ja hea, et ma seda tegin, sest järjekordsed clawsid on siis minuni jõudnud:)

20r4gid.png

 

Nüüd pean ma kahjuks välja minema ja natukene asju ajama, kuid õhtul loodan varrok diary ära lõpetada, ning võibolla teen veel ühe TD tripi, kuigi tahaks midagi muud proovida(loe: Arma solot tahaks proovida, või duot, kuid ma ei oska)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena kena 10p nagu ikka:D

 

Aga ega keegi ei osanud alguses armadyl-i soloda. Tuleb lihtsalt proovida, enne muidugi vaata näiteks youtube-ist armadyl solo videosi võibolla leiad abi sealt.

 

Samas küsi näiteks siit foorumist ind drek(oli vist) abi. Ta pidi suhteliselt pro olema seal.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju tripiga ära tapad?;)

5p hetkel, rohkem arened siis tulevad ka kõrgemad punktid.

^^


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palju tripiga ära tapad?;)

 

See on hästi kõikuv, kuid tavaliselt läheb sinna 35+ piiri peale ja need tripid kestavad päris kaua. Kui tapaks worldis, kus oleks kiirem spawn, siis ilmselt tuleks 40-45 ära sama ajaga, ning vedamisega.

Kõik oleneb ka sellest kas tuleb shark drop, või prayer pot.

Kuid jah, 35 tuleb ikka kindlasti ära alati, kuid juba 25-30ne vahel on selline tunne, et lihtsalt teleks, kuna see on nii juba igav vahel.

 

Alguses oli tore, sest ma ei osanud seda nii hästi ja huvitav oli. Nüüd ma lihtsam tuimalt vahetan prayereid ja tapan. Alguses kahe esimese tort´iga peab tähele panema, kuid, kui healeri summin, siis on juba väga savi selle prayeriga, sest nagunii nii palju enam selle geariga sisse ei saa, ning healida jõuab ilusasti.

Ei kujuta ette ka, kui ma uni saan, et kui lihtsaks siis asi läheb. Või, kui herb ja pray ka üleval on. Siis peaks tõesti 60+ tripiga tulema:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arma solo kohta küsi Siiimult.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Julm päevik . Clawsid juba mingi 35 - 40m ?

 

10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ilus, eile ise luckisin 2x claws:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna juhtus siis selline tore asi, et keegi vahetas mu kasutaja passwordi ära, ning ma ei kujuta ette ka, kes see võis olla.

Kuna account on ostetud, siis ma proovin seda tagasi saada antud recoveritega. Kasutaja ostsin rangeboonagelt, ning juba saatsin talle PM´i kus ma pärisin infot, et ega tema ei teinud midagi sellega.

Hetkel recoverid pendivad, ning, kui nad feilivad, siis on kuri karjas.

 

 

Päris nõme juhus, kui aus olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostetud kasutajate viga..

Loodame, et saad kasutaja tagasi, 1400.- päris suur summa.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1400.- eest ajan autole hääled sisse

400.- katab bensuraha

150m rs cashi katab selle aja, mis ma kohale sõidan ja otsin teda

 

probleem lahendatud=priceless:)

 

täpselt :D:D


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.