Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman- Its been emotional.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

15 Jaanuari tripid siis:

 

 

1. trip

34 killi

7 rune swordi

3 ranarr seedi

1 snapdragon seed

1 rune sq

12 diamondit

21 blue charmi

 

 

2. Trip

 

42 killi(sinna võib ilmselt mingi 5 tükki juurde lisada, sest ma unustasin hästi mitu korda ülesse märkida)

3 Rune sq´i

3 rune mace´i

1 rune med

4 rune swordi

3 diamondit

39 blue charmi

 

 

3. Tripp

38 killi

3 rune mace´i

4 rune sq´i

1 rune chain

19 diamondit

1 ranarr seed

42 blue charmi

 

 

Loodame, et tänaseks on kõik, kuid ma kardan, et ma lähen teen ühe tripi veel.

Kuid väga hea on see, et täna tegin korralikud 145k exp, mis on päris palju.

Usun, et sellist numbrit ma niipea järgi ei tee, sest nüüd venitan ma juba tripid üle kolme tunni ja iga päev ei ole aega teha neid trippe nii palju.

 

Hetkel mõtlen, et kuidas oleks parem teha prayerit ja summi... Kas jooksvalt, nii, et, kui dropi saan siis teen natukene, või nii, et korjan droppe ja teen kõik korraga?

Ilmselt hakkan jooksvalt tegema, sest siis on netukenegi vaheldust ja TD muutub selle võrra tõhusamaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eh eh, üllatus missugune, ma ei teadnudki, et Supal nii palju aega üle on, et ruuni pelada, jõudu ja jaksu sulle.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lsiga duoda ei taha td? edu clawsidega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mkm ära tee jooksu pealt summi....See on küll loll mõtte:P

Lase mingi 2-3k charme ära ja tee siis......:)

Ja td ei saa ära tüüdata kuna alati on selline järeldus et "nüüd peaks saama juba midagi"

Ja duo trio koha pealt on sul tõsine õigus:D

Pointless käija sellises kohas nagu td duomas ja triomas:D

Aga edu ja jaksu...Mõni päev äkki kohtume seal ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sum tee jah siis kui charme rohkem, aga pray võid jooksu pealt? kui dropi saad,teed niipalju, kui tahad.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

addi YoHo Matey :)

 

7p atm


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan lasta 88 summ, sellega said vist unicorni, siis vähe kergem TD-s istuda


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lähen poodi ja ostan suitsu, natukene süüa ja midagi juua... Ehk õhtu poole teen natukene TD ka, ning lisan teid kõiki enda listi :)

 

Loodame, et täna tulevad need clawsid siis lõpuks ära, sest ma ostsin just endale mõne miljoni eest varusi juurde ja nüüd peaks päris pikaks ajaks jätkuma boltidest ja potidest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu, loodan ka, et tuleb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lisa siis funky mod ja edu clawsidega käid seal arma chest bandos tassy=?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu gear millega ma käin:

egz37s.jpg

Tort inv:

2lm134h.jpg

Inv:

10h0pjq.jpg

 

Ma tean, et siin on 2xDarklight, aga see üks dakrlight tuli ülearu, tavaliselt on selle asemel pray pot või rocktail

 

Saaks muidugi ka bandos asja lisada sinna ja rangers bootsid ja berku, kuid hetkel olen rahul. Kui raha rohkem tekkib, siis ostan lisa asjad juurde, et testida teisi viise, kuid ei hakka enda asju maha müüma, et mingeid lisasi ostma.

 

Hetkel teen mõned questid ära, alustades kõige uuemast ja siis ongi quest cape olemas:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena,

10p


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tõesti suudaks seda mängu siis mängida kui mul oleks sarnane kasutaja nagu sinul, lihtsalt haledamate kasutajatega on jube igav mängida, sest nendega lihtsalt ei ole mitte midagi põnevat teha.

Aga sulle 10 punkti ilusa päeviku eest, jätka samas vaimus superman. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahad paar õpetus sõna?

Esiteks miks sul dfs vaja kui sul gs?:P Waste of spot...:D

Teiseks sa võttad liiga palju kaasa super sette...Ja vaatan et sul pray potte suht vähe...

Lugesin 5 seti?? see teeb 15 poti.... normaalne oleks 2 range 2 str 2 att.. tuled ilusti toime ja suudad kõvasti kauem td püsida...:P

Ei tea minu jaoks oleks see waste of spots aga eks sa ise tead sina oled seal mitte mina:D

Nii et loodan et said veic targemaks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahad paar õpetus sõna?

Esiteks miks sul dfs vaja kui sul gs?:P Waste of spot...:D

Teiseks sa võttad liiga palju kaasa super sette...Ja vaatan et sul pray potte suht vähe...

Lugesin 5 seti?? see teeb 15 poti.... normaalne oleks 2 range 2 str 2 att.. tuled ilusti toime ja suudad kõvasti kauem td püsida...:P

Ei tea minu jaoks oleks see waste of spots aga eks sa ise tead sina oled seal mitte mina:D

Nii et loodan et said veic targemaks:D

 

tal kõik väga õige, ära targuta ..

pray pottidega püsib ta seal 1h+ lebolt ära ja super setid teevad kõvasti kergemaks tapmise.

Muidugi võiks ju võtta kaasa 10 titanit, terve tort pray potte ja inv ka täis ning seal 24h järjest olla, aga sellel pole lihtsalt mõtet ju ?

btw, võime kõrvuti soloma neid minna, kui soov tekib kunagi.

rsn: skin pure, otsusta ise.

EDIT: selle kassi vaatamine ajab silmad valutama, geniaalne signa muidu.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna questist sain uue keebi, siis otsustasin seda proovida, ning peab tunnistama, et üllatusin väga meeldivalt.

Nimelt mõtlesin ma, et võtaks accumulatori asemel keebi, ning vahetaks ruby(E) hoopis broad´ide vastu ära.

Nii, et ainuke asi, mis mul muutus oli keebi koht, ning inv/tort jäid samaks.

 

Tulemuseks oli see, et ma tegin umbes sama palju kille, kui tavaliselt(Alati kõigub see arv, ning põhjuseks on kõik segavad faktorid alustades sellest kuidas ma sisse jooksen, kuidas keegi kõrval enda oma lureb ning kas tekkib segadus, kui rookied kõik sassi ajavad)

Kuid mul jäi alles 5 prayer poti, mis on liiga suur arv.

Nüüd proovin uue inviga kombineerida, võttes kaasa 1 super seti rohkem, mis tuleb kaasa toidu arvelt, sest seda läks väga napilt vaja, ning loodame, et teen uue rekordi, või nii....

 

Väike statside võrdlus accumulatori ja uue keebi vahel:

2yzh0le.png

 

 

inb4, Ma tõesti kaotan broade, kui ma accumulatorit ei kanna, kuid see on nii väike kaotus rahaliselt, et see teeb enamvähem sama kokku, mis ruby(e)´dega:)

Ning, kui mul meelde tuleb, siis ma tavaliselt korjan nad ikka ülesse:)

 

Eelmise tripi log:

16. Jaanuar

 

1. Tripp(Segati, potte jäi üle)

29 killi

1 rune sq

3 rune swordi

12 diamondit

1 ranarr seed

36 green charmi

 

2. Tripp

32 killi

2 Rune Sq´i

6 rune mace´i

1 rune sword

11 diamondit

1 ranarr seed

33 blue charmi

 

 

Mõtlesin, et kogun rune asju, seede, ning diamonde seni, kuni range 99 tuleb, mis te arvate? Tore oleks ju vaadata, kui palju midagi sain, ning palju nad lõpuks väärt on:)

 

 

Edit: Kõik, kes te soovite midagi rääkida või niisama trollida, siis tulge mu chati: Shy Giraffe:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.