Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman- Its been emotional.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Tahad paar õpetus sõna?

Esiteks miks sul dfs vaja kui sul gs?:P Waste of spot...:D

Teiseks sa võttad liiga palju kaasa super sette...Ja vaatan et sul pray potte suht vähe...

Lugesin 5 seti?? see teeb 15 poti.... normaalne oleks 2 range 2 str 2 att.. tuled ilusti toime ja suudad kõvasti kauem td püsida...:P

Ei tea minu jaoks oleks see waste of spots aga eks sa ise tead sina oled seal mitte mina:D

Nii et loodan et said veic targemaks:D

 

tal kõik väga õige, ära targuta ..

pray pottidega püsib ta seal 1h+ lebolt ära ja super setid teevad kõvasti kergemaks tapmise.

Muidugi võiks ju võtta kaasa 10 titanit, terve tort pray potte ja inv ka täis ning seal 24h järjest olla, aga sellel pole lihtsalt mõtet ju ?

btw, võime kõrvuti soloma neid minna, kui soov tekib kunagi.

rsn: skin pure, otsusta ise.

EDIT: selle kassi vaatamine ajab silmad valutama, geniaalne signa muidu.

 

 

Ausalt öeldes ei ole minu jaoks normaalne see, kui potitakse siis, kui on juba mingi 104.

Ma potin julgelt 109-111 peal.

Selliste invidega püsin ma seal natukene üle kolme tunni, ning alati jääb prayer potioneid üle.

DFS on selle jaoks, et oleks parem def, loogiline ju, sest isegi, kui ma suudan seal olla 3 tundi+, siis iga jumala kord ma küll täpselt prayerit ei switchi, nii, et alati on tore, kui on natukene kindlam def ja, kui shieldi maha võtta, siis DFS annab boonust, kui veel mingeid põhjuseid taga ajada. Olen mõelnud pray booki peale, kuid nüüd on see lahendatud uue keebi näol.

Kui ma ei leia endale inimest, kes lendiks SGS´i, siis ma olen hallyga seal, kuid olen ka mõelnud whipi peale- Jällegi DFS oleks väärt ese kotis.

Muidugi võiks AGS´i võtta ja uhke olla, kuid ma eelistan lollikindlamaid asju, ning SGS spec on väga meeldiv asi, kui see tuleb 40+

 

 

Proovin VIST veel ühe tripi teha, sest ma pole kolma päeva saanud droppi juba(Dropi all pean silmas ma clawse, sest need teised asjad on natukene nirud võrreldes clawsidega)

 

Keegi kaasa tahab tulla ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna läksin oma uneajast üle, siis tegin veel ühe tripi, sest sain viimasel hetkel SGS´i laenatud.

Saksa worldis, mis on uskumatult tüütu, sest ma ei saa mitte kottigi aru sellest. Tort inv käis ka maha, sest ei saanud aru kuidas uuendada teda- FML.

Kuid never the less, 14 killi hiljem:

11ipk5y.png

 

Claw count: 3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

holy, lucker:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja tehtud ta ongi:)

10qex3l.png

 

Homme TD, täna mitte...

 

2 Esimest trippi tühjad olnud täna, kuid üllatavalt palju olen blue charme saanud... Mõlemad tripid 50+

 

Õhtul teen veel mõned tripid, sest natukene niru on, kui minu kõrval saab mingi vmb 102 teise killiga clawsid:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga ilus, endal teha 2 mining lvlit ja 1 hunter lvl , ja jälle on quest cape olemas :) viitsid lisa da oja kang


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ennist tegin 2 trippi, ning kirjutasin ka sellest, ehk olete kahesilma vahele jätnud, sest liideti teise postiga.

logid on aga sellised:

 

18. Jaanuar

 

1. Tripp

38 killi

3 rune swordi

2 rune mace´i

1 rune sq

15 diamondit

54 Blue charmi

 

2. Tripp

40 Killi

3 rune sq´i

1 rune kite

1 rune med

1 rune mace

1 rune sword

9 diamondit

1 ranarr seed

51 blue charmi

 

Magasin vahepeal 2 tundi, ning kavatsen täna veel 2 trippi sinna koopasse teha, lootes, et saan Clawsid:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wow...nice... gratz quest cape puhul


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võtan korraks aja maha, ning teen enda mõned päevikud ära, mis on ripakile jäänud. Kui ma kaua järjest TD teen, siis ma kardan, et mul viskab üle ja ma ei saa enda goali lõpetatud.

 

See, et ma võtan hoo maha tähendab, et 3-4 tripi asemel kavatsen ma teha 1-2 trippi päevas, nii, et väga hull asi pole.

 

Kui kellelgi on PIN´i müüa, siis palun saatke mulle PM, sest mu membership on läbi ja kõik mu PINid on teises läpparis, mis me purjus olles katki remontisime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gl

10p


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.