Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lotus, YES it's really me

Soovitatud postitused

Hostage on hullumas.

 

Timo, tänud et aitasid, ma ise oleks päris hätta jäänud. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on küll kogenematu küsimus aga ikkagi . Ma tahaks teada et kas see oma toimetuste ja teemiste üles kribamine eitab epad tühjaks saada ? Sest vahepeal on tõesti tunne et miks ma küll niipalju mõtlen . Just see häiib ming kõigerohkem et tavaliselt ei tule und enne kui ma olen terve igaviku eluüle järelemõelnud . Ja see on tõeliselt vastik kui pead kooli minema niimodi et pole ööotsa maganud . BTW ise vahepeal kirjutan luuletusi ja mängin kitarri , et pea tühjaks saada aga ega on vaid lühiajaline leevendus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Timo rokib, mis siin ikka.

MIllal sul see korgijama otsa saab, ma tahaks selle värgi ruttu tehtud saada ja sinna shopi minna. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Faaaaaakiiiiingg hea träkk!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Unistan juba, kuidas see träkk mürtsuks autos, sest juba toas on see immensive ! Supper muusika maitse ! (Y)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõige rohkem kirjeldab mu tuju praegu see:

 

http://www.youtube.com/watch?v=5ortbq1g9yg

 

välja kirjutatult siis nii, et tuju on vapustavalt hea. Täna sai tüdrukuga mõnusalt koos aega veedetud ning muud polegi hea tuju saavutamiseks vaja, lihtsalt hetke temaga.

 

Muud täna ei miskit.

wtf man.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa oma tulevikule pole mõelnud, et tasuks nagu edasi õppida, et kui järgmine masu tuleb, siis ei pea teistega supiköögi ukse taga seisma? Kirjutasin, sest ise olin samasugune savu,suits,jook, nüüd veidi vanem tuli mõistus pähe. Kõigepealt loobusin suitsust-> hakkasin sporti korralikult tegem-> ei joonud enam tihti->lõpetasin savu->proovisin kokat-jäi esimeseks ja viimaseks korraks->hakkasin mokatubakat tarbima->hakkasin savu tegema->hakkasin õppima et 12. klassi riigieksamid ilusti ära sooritada kuna tahan ikka RE kohale kandideerida-> lõpetasin savu,mokatubaka->joon harva ja nii pean piiri, et järgmine päev oleks kõik nagu tavaliselt->"Lõpetan kooli,lähen edasi õppima ja tunnen elust mõnu, ilma raiskamata raha si*tale, mis toob ainult jama ja probleeme kaela".

 

Tundub nagu ülejäänud foorumiseltskond peab sind omaette kangelaseks, kuigi tegelikult sellisena sa elus läbi ei löö, kurb aga tõsi :/.

Mis ma ikka moraali loen, eks omad vitsad peksavad hiljem ;P, seniks jaksu ja jõudu ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krome, chef ja coki... mul tuleb pisar silma ja meel läheb kurvaks, kui selle peale mõtlen:(

 

Usu mind, eestis on väga vähe pidusi mille sa oled "maha maganud" vanuse tõttu, mis väärivad üldse mainimist. Ilmselt suudaks ma ühe käe näppudel ülesse lugeda need peod, mis on midagi väärt olnud.

Iga pidu, kus on headliner ei tähenda seda, et pidu midagi väärt on- 95% juhtudest on tegu lihtsalt headline´i artistiga kes toob rahva kohale, thats about it- Ma ise andsin alla juba üle poole aasta tagasi, sest nii mõttetuks plärinaks kiskus kõik ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole hullu, sinu päevik, sina otsustad, mida siia kirjutad!;)

 

 

 

You are absoulutley right!

 

Muidu norm päevik, proovi jah suitsu maha jätta, elad kauem

Seda tahavad kõik teha :)

 

Norm tutvustus btw ;)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.