Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lotus, YES it's really me

Soovitatud postitused

VIP

Indeed


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käsi südamel: Ma ei loe su blogi pea üldse, sest mul ei ole selleks aega. Kuid tänane hommik oli üks nendest, kus ma olen vara üleval ja ma klikin lihtsalt lampi.

Otsustasin, et vaatan kuidas sul läheb...

Lugesin selle dubstepi poole siit läbi ja peab tunnistama, et vähemalt oled sa nii palju aus, et sa saad ise aru, kui sitta toodad. Ma võiks sulle soovitada kõige lihtsamat: Ära tee muusikat.

 

Asi on nimelt selles, et muusika tegemine pole tõesti nii lihtne, kui see tundub olevat. Kõik arvavad, et see käib "like that" ja lugu on lugu, kuid iga lugu pole päriselt lugu ju?

Kui ei suuda toota kvaliteeti, siis pole mõtet sitta toota, ning ehk oleks abi sellest, kui sa mitte ei teeks neid teistele, vaid rohkem endale? Uuri, loe, ning harjuta. Kuula muud muusikat ka, kui dubstep, sest see müristamine võib lõpuks ära tüütada- mind tüütab.

Kuula midagi teist- Klassika on minu puhul kõige paremini töötav asi.

Ja, kui hakkad biite tegema, siis tee endale ja ära avalikusta seda, ära isegi kirjuta, et sa said loo valmis või ära mõtle, et sa tegid seda. Lihtsalt katseta, ning tee seda enda jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See foorum pole suurem asi küll jah. Mul pole väga midagi öelda, msnis ikka räägime, tegelikult me polegi eriti foorumis suhelnud, vaid msnis pigem. Ma ei oskagi nüüd kohe öelda mis on sitt ja mis on hea, kuid minule meeldivad enamus lood, ma kuulan suht kõike ja mul pole ka midagi sinu muusika vastu. Viimasest peost sa mulle rääkisid, The Hangover.

Igastahes, ma loodan, et saad oma asjad korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loodame, et uuel aastal trehvab, kui mitte selle aasta sees veel, siis suitsetab kindlalt. :)

Üks sepp jälle vähem, asi hakkab hõredaks jääma siin juba. Noh, kõigil kukub vanus selga ja ei viitsi lastega siin jamada, neid on siia ikka tekkinud mõnikümmend.

Aga davai, piis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Timo on purjus


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jumal tänatud, et sa tagasi oled, ma juba tundsin, kuidas mu süda paisus ning oli valmis lõhkema kuni tulid sina, jah, sina, meie kõigi päästja, võibolla isegi messias! Keda ma peaksin tänama sinu imelise saabumise eest? Jah, olen valmis oma hinge ohverdama sulle ning ainult sulle, keegi teine ei lähe mulle enam korda, pühendan oma elu sinu jaoks töötamisele ning sinu tahte täitmisele. Sina oledki see, kelle pärast ma sündinud olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Motherfunk , väga hea piibel :) !

Lotus , kui sulle meeldib kirjutada , ehk parandad Suure'd algustähed ära :)?

 

Aga muidugi , Teretulemas Vahvlisse! . Loodan , et sul on meie seltsis hea aeg jällegi :)!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sul on täiesti õigus, lugesin seda ja nüüd kommenteerin esimest korda. Hea oli lugeda, tõsiselt. Ootan juba uut. Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Well, olen ise ka pärit pärnust..

Mis su perekonnanimi on ja mis kool? Ega sa juhuslikult mai rajoonis ei ela ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas ma sain öieti aru, et te lammutate vahest Bock'i?

uh-uh, päris hukka läinud. :D

See aasta on jöuluvahegaeg lyhike, nii et ei ole mötet väga röömustada selleyle vist.

3 nädalat, oled Sa kindel, et see nii pikk on? Kolmas jaanuar peaks uus periood/veerand minuteada hakkama, nii, et kaks nädalat ja siinä selvä. :D

(Mul on soomekeelne klaviatuur, ei saa neid osasid tähti tekitada)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama seis siin kusjuures, elan ka maal. Või no keskusest oma 10km väljas, audrus.

Ise jään siia elama oma elulõpuni, kui asun eestis, kuna see on parim koht kus elada.

Anyway, tore su jutte lugeda.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ou deem ma tahaks maal elada. Mitte päris päraperses, aga kuskil suurlinna lähedal. Nt Tartu lähedal, täiesti omaette kohas. Piisavalt lähedal tsivilisatsioonile, samas täiesti omaette.

 

Ma elan ise Elvas, aga see pole ka päris see. Täitsa omaette tahaks metsatukkas elada kus kildi raadiuses pole ühtegi maja.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ou deem ma tahaks maal elada. Mitte päris päraperses, aga kuskil suurlinna lähedal. Nt Tartu lähedal, täiesti omaette kohas. Piisavalt lähedal tsivilisatsioonile, samas täiesti omaette.

 

Ma elan ise Elvas, aga see pole ka päris see. Täitsa omaette tahaks metsatukkas elada kus kildi raadiuses pole ühtegi maja.

 

Kaua sa seal ei elaks, kui sa saaksid tunda aasta jagu seda maa-vaeva.

Pood- lähim on paari kilomeetri kaugusel. Suvel on vb tore, kuid talvel -20-ga vötab vanduma kyll, kui sul autot pole.

Tegelikult köik ongi autos kinni, ma olen ise enamvähem terve elu elanud Tallinna kylje all, rahulik kyla ja köik teavad köiki. Polnud paha lapsepölv tagantjärele möeldes.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma tahakski praegu seal elada. Kus juba load käes peaaegu auto ka oleks olemas. Ma saaks kõigega rahus omaette tegeleda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.