Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lotus, YES it's really me

Soovitatud postitused

VIP

Huvitavaim päevik supermani oma kõrval.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea päevik, vähemalt Sa püüad enda tehtud asjad päeva jooksul kokkuvõteks lüüa, sest paljudel on nii pikad romaanid mis võtavad kaks postitust, et lugeda väga ei viitsi :-)

On küll selliseid kellel mingi viie lauselised sissekanded, aga neid nimetada blogiks ei saa.

 

9 punkti :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päevik meeldib, keep it up :)


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ülimalt hea päevik!!! Ise elan sellist elu vaheaegadel kui Tallinna sugulase juurde minna saan mitte et ma kahh uhke selle üle oleks et ma end täis joon ja savu teen aga lihtsalt läheb nii...

10p tahaks juba teada mida põnevat sa viimasel ajal veel teinud oled :D


Tr2nauss.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga normaalne päevik:)

Võta jah natuke rohelise tegemiseks pikemaid vahesid sisse , endal ka parem:)

muidu joomise koha pealt ei sa sulle halvasti öelda endal hullem seis. noh praega üritan mitte pidudeleronida muidu läheb jälle suuremaks viina lahmimiseks mis pole üldse hea eriti hommikul vaadates:D

aga samas Tuleb elada peost pittu siis on õige elu kah:) "Pole tähtis kui vanaks elada peaasi et oleks elatud korralikult" (see siis ainult sellsiel juhul kui tõesti ennast surnuks juua:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma saan koolis oma hinded ja puudumised üsna pea korda ning arvatavasti hakkan ma ka stippi saama. ma tõesti loodan, et see juhtub. ja nagu ma olen maininud, siis ma hakkan kindlasti lubade jaoks raha koguma. ma tahaks juba sõita oma autoga ja buriali kuulata, see on kindlasti ülim tunne. ma suudan raha koguda ja oma sääste mitte raisata, see on inimese puhul minu meelest hea omadus. paljude jaoks on see suht võimatu, aga minu puhul mitte.

 

ma võibolla kirjutan teile hommikul. homme ma lähen vennapoja sünnipäevale ning praegu ma üritan oma masendusega võidelda.

 

Autoga sõites pead tähelepanelikult jälgima, et selline "ülim" muusika su tähelepanu ära ei võta. Muidu sellist trummi ja bassi on päris mõnus kuulata kui ntx Tallinnast Pärnusse sõidad vms. Autos kus on ikka enamvähem muusikasüsteem. Suvel sai Hiiumaal käidud, väga mõnus tripp oli.

Edu sulle koolis ja mõjalgi, kurat, ma pean ennast kuidagi Pärnusse sokutama, suitsetaks. :music:^,:%


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tüüp elab nädalavahetusest nädalavahetusse, päris kõva, aga sama teen ka mina.

Väsitav on tegelikult selline teema, nädala sees on kool ja nv magada ei saa korralikult.

Aga sitta sellega, edu koolis ja uute biitidega :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.