Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ailari päevik

Soovitatud postitused

VIP

suht head hinded:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänane:

 

Kool oli täna lebo 8.55 hakkasid tunnid, oli kolm tundi,

matemaatikas oli uus osa millest ma aru üritasin saada ja vist sain ka.

Kõige raskemad ained ongi matemaatika, füüsika ja keemia.

Mulle sobivad/meeldivad ained, kus saab loogilise mõtlemise ja loomuliku intelligentsiga hakkama.

Ilm imeb ka väga, tahaks minna sõitma aga ilm on liiga jama.

Õhtul lähen trenni, ma loodan et pulli saab.

Sel aastal võtan trenni tõsisemalt aga trennis ajavad närvi mõned tüübid kes on minuga sama vanad ja ei viitsi teha üldse,

ega ma ise ka vahest ei viitsi aga ikkagi noh.Taa saab aru et ma tahan teha, aga äkki kardab vms.

Vahepeal olen mõelnud uuesti RS-i mängida kuna ilmad imevad, ei ole ühtegi asja mida teha siin.

F2P ainult imeb ja PK jaoks lobbe ka pole.DM-is nagunii lastakse üle.

Mängisin veidi ruuni siis aga liiga igav hakkas:D

Panin GTA: SA tõmbama, prooviks selle SAMP roleplay ära siis.

Kohe lähen trenni, praegu naudin siis keefirit:D

soovitan keefirit kõigile, liiga hea jook on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aam, ma eriti pilte ei kogu aga ühe suht naljaka eelmisest aastat leiab.

koolis oli stiilipäev.

Ma üritan mingi parema sebida sest ma olen väga palju muutunud ikka sellest ajast:D

Trenn oli väga hea täna ka, nautisin väga tänast trenni.

ogaaakd6e9nju8uyqin9b9m.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hinded on normid, aga kui samal tasemel oled ka järgmisel aastal, siis gümnaasiumisse ei saa, sest sul raudselt tuleb veel paar kolme juurde, 9sas klass on väga-väga raske ausalt eriti jah - Matemaatika,Füüsika,Keemia ja Geograafia koos Bioloogiaga mõnes mõttes.:D

 

Edu, 9p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma kardan ise seda sama, peale kooli räägin teile oma nädalavahetusest ka.

Ja mõtetest mis peas on

 

Reede oli selline tavaline koolipäev, ainus asi mis mulle silma jäi oli see et meie klassis on mitu gruppi, poisid:normalsed ja lahedad, siis mingi 3 lonerit ja üks rühmitamatu.

tüdrukud:wannabeed,koomikud,tuupurid ja 3 rühmitamatut.

Ilusaid tüdrukiud siit ei leia, või noh üks nagu on sisemiselt imeline, aga välimuselt leian et tüdruk peaks ikka pahviks lööma, aga seda ta ei tee.

Enivei üks wannabeedest võttis reedel rühmitamatu jope ja läks sellega suitsule.

NO MILLEKS ? Nagu intriige vähe oleks. Kuigi meie klassis on 17 õpilast oleme üks raskemaid klasse.Ma ei saa aru milleks on sul vaja teises inimese jopega tobile minna.Kui sul on midagi ta vastu siis ole normaalne ja ütle näkku.Ega jah üldiselt mulle mu klass enam ei meeldi, 2 aastat tagasi olime ühtsemad nagu.

Reedel läksin maale, kui linnaelu üle viskab panen alati maale, puhkus.Autos sain teada et kasuemal on sünnipäev.Igakord kui maale lähme siis võtame naabri poole teele pealt peale.Naaber on algklassi õpetaja 40-dates elab väikeses asulas ja nn suvekodu on siis ka vaistes.Käib ka iga nv.

Maal soovisin kasuemale õnne.Õhtul hakati siis vol 1 sünniopäeva pidama, aga midagi suurt ei olnud kuna järgmine päev oli minukasuema külalistemaja projekti talgud, see koht on alles ehitusjärgus.

Läksin magama, tõusin mingi pool 9, kuna kell 10 pidime tõstamaal olema.Pesin, sõime, naersime e tavaline laupäeva hommik.Siis hakkasin riideid otsima töötegemsieks.Juba nõme mul on mingi 10 paari nn tööpükse ja ainult üks paar läheb jalga, juunis võisin tuimalt kõik jalga ajada.Sõitsime tõstmaale siis kohal veel polnud kedagi.Rahvast ei olnud väga palju, mehed põhiliselt.Lõhkusime vana põrandat, lage, seinu.Minu lemmik on põranda lõhkumine.Eriti mõnus on nagu kuvaldaga põrandat peksta.Aga vahepeal muutsin laisaks ja hakkasin päruisvennaga mingit idiootsust tegema.ühe jala peal treppi peal hüppama kradde tegema jms mõtetus.Imeline mida igavuses välja kõik ei mõtle.Vahepeal toodi meile süüa ja tegime lõunapausi.Seljanka, koduleib, kodune põdramaksapasteet.Nämm-nämm isu tuleb peale kohe.Magustoiduks kissel.

Kell 18.00 olid külalised kutsutud sauna.Läksime sauna siis, naudin saunatamist väga.lemmik kuumus on õhurohke 95 kraadi siis tuleb higi hästi lahti.Tavaliselt on aga mingi 100 ja 110 vahel kuna isale ja onule meeldib see 100+ nagu rohkem.Tavaliselt istun leilis mingi 10 minutati ja ümbes mitu aja tagant lükkan leili.Siis alati tiiki.Tiigis meeldib leilikast käia alati ainult ühe korra sest nii om mõnus, siis istun eesruumis, joon A.leq kalja või näppan isa tagant õlut.Ja siis veidi soojaks end ja pesema, trol päeval muiduga kuulasin meeste jutte laval ja eesruumis.Mulle meeldib kuulata nende sõjaväest jms.Pean sõjaväest väga lugu ja riigi teenimine on minuarust enesest mõistetav.Siis sõime head paremat ja mingi 22.30 läksin magama.Pidu kestis mingi kella 5 vist.Peol oli minu peretuttavad kes on eluaeg sauel elanud.Peretuttavad kasuema kaudu kuna nii mees kui naine on minu kasuema klassikaaslased.Neil on poeg ja tütar, tütar käib 9. ja poeg 7. Tütar on tegelikult samavana kui mina.Ja mulle sitaks meeldis ja ikka veel meeldib see tüdruk, ilus, tark mõistev ilus.põhimõtteliselt mida veel tahata võib.Ainult et tal on oma poiss juba mingi 1,5 aastat ja nad on ikka väga lahutamatud.Mul naistega pole siiamaani elus eriti vedanud.Ja siis ta vend.Ma olen nii faking kade lihtsalt.Ta on sama pikk kui mina, õpib 4,5 on mingi 5 kordne eesti mesister judos.Tal on tüdruk, isal on palju raha ja värki, ta elab Sauel ka.Saue on linn kus ma elaks.Muidugi nõutakse talt palju rohkem kui mult aga ttenuistus on ka vastav 2 korda aastas raudselt mingi reis välismaale.Ma ei tea küll aga mulle meeldiks.

Pühapäev oli mõtetu päev ja midagi ei teinud eriti.Täna koolis polnud ka midagi erilist teha nagu.Vaatasin et hinded oleks korras ja värki.

Kirjavigu on kindlasti niiet ärge olge kurjad:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küll tatid ka suureks kasvavad ,

Pildile peale lawl , lõika juukseid :D,

 

Aga muidu , hinnete pärast ära muretse ja suht sama sugune nagu mina : )

Meeldivad sammuti loogilist mõtlemist vajavad ained , Ühiskond , ajalugu jne :)

Pane tunnis natukene rohkem tähele neljad viied kukuvad , - enda kohta.

 

Aga edu blogiga.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kusjuures, täpselt nii ongi, täna matas õppisime uut osa esimese poole kuulasin ilusti ära ja oli väga selge.Teine pool läks mõte hetkeks uitama ja kui tagasi maapeale tulin siis sain aru et õpetaja lõpetas just osa seletamise ja pidin vaeca nägema terve tund et arus saada.

keskendumisprobleemid on minul

juba tükk aega kogun hoogu et maha ajada:D

 

Teisipäev:

Algus on mõtetu põhiteema on see et ma eile ajasin oma juuksed maha.

2 cm jäi vast.Tüdrukud ütlesid et näen kenam välja ja loodan et neil on ka õigus ja mul äkki veidi rohkem lööki nüüd:D

õhtul lähen trenni ka.

LISASIN ENDAST ESILEHEL VÄGAPALJU. !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kool imes, täna nagu ikka, nüüd lähen vuran oma MTBega sest isu on suus ja ilm on ka hea.

Ei ole midagi nagu kirjutada eriti.

Sõit oli mõnus, otsustasime minna sõbraga astangu dirti.ILM ROKKIS !

Täiga hea ilm oli ikka, astangu dirt on siiamaani ühe jubedaima roll-inniga mis eesti on.Ma mingi 10 minutit sittusin mäeotsas ja ei julgenud allla sõita.See mingi 80 kraadi all.Ja 30 cm lai, üleval plaadi laius oli ehk mingi 60 cm.Ma olen sitaks uhke et selle ära tegin, hüpekad on lebod juba:D

ainult see Roll-in pani kusema.Nüüd hakkas koht väga meeldima ja kindalsti lähen varsti jälle kui seltskonda on, koolivaheaeg ju tulemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa kena blog paistab. MTB osa pakub kõige rohkem huvi:D Sa enda rattast mõnda pilti ei viitsi siia visata või videot kus sõidad?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma täna vist lähengi sebin endale fotoka jaa teen palju klõpse:D

Ratta kohta niipalju et on veel suhteliselt stokk, esimese asjana tahab vahetust amort,

Ja siis hakkan mõtlema mis jooksudele jään, kas 26" või 24".

Vaheajaks peab ju hakkama irma orgunnima:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küll tatid ka suureks kasvavad ,

Pildile peale lawl , lõika juukseid :D,

 

Aga muidu , hinnete pärast ära muretse ja suht sama sugune nagu mina : )

Meeldivad sammuti loogilist mõtlemist vajavad ained , Ühiskond , ajalugu jne :)

Pane tunnis natukene rohkem tähele neljad viied kukuvad , - enda kohta.

 

Aga edu blogiga.

 

 

Sa pese oma juukseid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainus mille kallal norida annab, on see, et komasi on väga vähe:D Raske lugeda. Katsu rohkem kirjavahemärkidele tähelepanu panna.

Samuti katsu rohkem tekst ära lõigutada olenevalt teemast.

Muidu normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aam, eks ma ürita, täna siis on olukord selline, et otsustasin lõpkuks karates Eesti koondisse astuda.Ma olen tüük aega mõelnud, aga just MTB pärast pole nagu mingit sõna öelnud.Eks siis vaatab mis saama hakkab, nädalavahetusel olen linnas ja teeme sõitu sõbraga.

Peace

Ja et te lohhid teaksite siis mõtetu võib kirjutada nii mõtetu kui mõttetu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aam, eks ma ürita, täna siis on olukord selline, et otsustasin lõpkuks karates Eesti koondisse astuda.Ma olen tüük aetga mõelbud, aga just MTB pärast pole nagu mingit sõna öelnud.Eks siis vaatab mis saama hakkab, nädalavahetusel olen linnas ja teeme sõitu sõbraga.

Peace

Ja et te lohhid teaksite siis mõtetu võib kirjutada nii mõtetu kui mõttetu

 

Halb nali. ;/


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõttetu ongi õige smartface.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.