Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog] Ollu

Soovitatud postitused

Normaalne päevik kuid paar soovitust kitarri koha pealt, ise ka juba suhteliselt aasta aega mänginud, kui alguses paar kuud õppisin täiesti valesti, asendi just:)

 

Soovitan osta sul jalapingi, ning kitarr läheb teise põlve peale, ja kitarri nina ülesse, mitte alla poole, kuna kui sa peaks kunagi mängima live-del, siis sul väga ebamugav mängida püstises asendis kitarri kui oled valesti ära õppinud, usu mind:)

Ei saanud pildilt aru aga kas sul pöial on tavaliselt üle ääre või siis allpool? Pildil pole näha, kui sul üleval ja praktselt üle ääre siis soovitan alla poole lasta, kuna siis käsi liigub paremini ja tunduvalt paremini on akorde võtta ja mängida.

 

 

Aa, sa mängid medikaga või ilma või siis sõrmitsemisega?

 

Ise soovitan sul õppida ära sõrmitsemine, väga kasulik asi, ja kui sõrmitsed siis vaata ,et pöial oleks tavaliselt sirge mitte kõveralt. (raske seletada ja iseasi kas aru saad aga nohm) .

 

Kuid edu sulle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga sa peale Kitarri mängimise veel midagi teed ?

Katiseliit ja ... or noorkotkas , waht ever.

 

Kool , koju , kitarr , arvuti , söök , kitarr , arvuti , telekas , magama ?

 

Kus on tüdrukud ... seiklused ?


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oleneb laulust, mõnda sõrmitsen, mõnda medikaga, mõnda ilma. Teise põlve peal küll mitte, aga jalapink on hea idee. Teise põlve peal väga ebamugav mängida ju. Selle põlve peal ikka kitarr mis käega sõrmitsed. Kui barreed mängin siis toetab ju põial kaela alt vastu, kui ilma barreeta, siis pöial paralleelselt keeltega kaela serva peal. Mõtlesin ka, et peaks varsti rihma sebima ja proovima püsti ka mängida. Aga suured tänud nõuannete eest, pole väga kaua mänginud ja tore on abistavaid sõnu saada:)

 

Täna oli suht sisutihe päev. Esimene tund oli vaba. Peale seda lonkisin kooli. Passisin seal kaheksa tundi. Viimased kaks olid kodundused (pmst kokandused) need tunnid omavad kõik teised ära. Natuke kauem läks kui kaheksa tundi ette nähtud. Jõudsin koju mängisin natuke kitarri käisin käbe netis. Ja autokooli. Täna oli nimelt esimene kord ja nüüd hakkab pihta. Koju sain umbes kell pool 9, siis arvutisse, käisin kõik kohad läbi kus käia vaja ja olen kitarri seni mänginud. Varsti telekat vaatama ja magama.

 

Aga sa peale Kitarri mängimise veel midagi teed ?

Katiseliit ja ... or noorkotkas , waht ever.

 

Kool , koju , kitarr , arvuti , söök , kitarr , arvuti , telekas , magama ?

 

Kus on tüdrukud ... seiklused ?

Peale kitarri ongi kaitseliit pmst. Aga sellega ei saa väga igapäev tegeleda, suht vähe on laagreid jms. noortekotkastega hakkan nüüd tegelema kord nädalas saan poistega kokku, ajame juttu, annan mingi tunni neile. No kool, koju kidra, arvuti, vahel õue. Tüdrukute jaoks jääb ka aega. Asi niiet mul enda tüdruk olemas ja ta ei ela minuga samas kohas vaid üsna kaugel ja seega on kokkusaamine raskendatud. Tal kiire, mul kiire jms. Kooli ajal veel eriti jamps. Seiklused on kaitseliidu laagrid. Need on nagu nii vinged. Iga laager on erinev.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena blogi :) Mulle meeldib. Edu kitarri ja tüdrukuga :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm kui aus olla siis ei hakka segama kui teise põlve peal on kitarr, just mugavam:)

Algul võibolla tõesti harjumatu , kuid soovitan sul proovida.

Barrage akorde saab ka kohati mugavamalt võtta kuna käsi on lahti siiski, või noh ta pole külje vasta, küljest eemal ja liigub mõnusalt kaasa, soovitan sul õppida F akordi ära, see enamasti kõige raskem barrage akord ja öeldakse kui seda suudad kiirelt vahetada siis sul enamasti mängimine selge.

Kui sa ei taha panna teise põlve peale ja hoiad esimese peal siis alati vaata ,et ots ikka üleval pool oleks:)

 

Leidsin pildi ka , kuidas ots on kui pole teise põlve peal:

http://www.hot.ee/galina011/tekstid/Flamenco/image024.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No minu arust on nii palju mugavam, kui on sama põlve peal millega sõrmitsed. Teise põlve peal venib kuidagi maru vasakule ära. Eks see individuaalne ka rohkem. No F on selge muidu, oskan suht normaalselt võtta ka, eks tuleb harjutada veel jms. Aga eks ma vaatan seda otsa, et kõrgemale, siis tõesti mugavam barreed võtta, muidu käsi liiga suure nurga all.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ollu, thumbs up!

 

Ma ei oskagi sõnadesse panna, võtsin lihtsalt alateema "pubi" , vaatasin, Ollul blogi tekkinud. Ma teadsin kohe, tõsiselt, et sinu blogi köidab mind. See on teistest nii erinev, nii kuidagi, noh, faking hea noh.

 

Ise mõtlesin samuti teha, kuid ma ei usu, et 15. aastase blogi köidaks paljusi, kuna liialt on siin sellisi, kes üritaks mulle ära panna. Miks nemad teevad nii ja mina pean kohe järgi tegema? Pigem loen sinu ja supermani omi ning ehk saab midagi kõrva taha pandudki.

 

Aare.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ära põe nende "ära panemiste" pärast, ära pane tähele, aja oma asja ja tee blogi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära põe nende "ära panemiste" pärast, ära pane tähele, aja oma asja ja tee blogi.

 

Asi pole niivõrd kuivõrd põdemises. Lihtsalt, lugedes viimasel ajal, nii palju kui muidugi aega on jäänud üle, ei viitsi ma seda taluda. "Sul on punn" hahaha, nii naljakas (endal ainult üksik ehk) ning samuti kommenteeritakse julgelt ja õpetatakse, kuidas teine elama peaks. Vot seda ma kuradi lihtsalt ei suuda taluda. Tulevikus ehk.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

heh ollu noorkotkas :D olin ka kunagi, ei näinud mõtet sellel, niiöelda need vanemad seal or wdf kes õpetasid meid, jõid, meid visati metsa kaevikuid kaevama, ise joovad kuskil perseaugus, siis kui saime nii 14-15 siis võeti meid ka kampa jooma ja ni isee läks, saatsin asja perse tulin tulema. Aga kidra mängimine on kyll lahe :P endalgi olemas, aga ei mängi, lihtsalt iluasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eilsest kiiresti paari sõnaga siis.

Nagu ikka hommikul üles, kooli. Koolis oli suht vinge, nalja sai ja polnud viga. Viimane tund oli valikainena pmst üks lisa kehaline. Mängisime kossu seal. Meie tiimil ikka töötas ülihästi tiimitöö, söödud kõik olid kiired ja täpsed jms. Peale kooli koju, istusin arvutis. Siis käisin staabis ära, rääkisin poistele laagrist mis see nv tulemas on, siis jälle koju, õppisin kooli asju, siis mängisin kitarri ja vaatasin telekat ja siis tuttu.

 

Täna oli siis selline päev. Et esimene tund oli vaba. Koolis oli ok, hea söök oli. Siis eesti keeles oli etteütlus, feilisin seal vist. 6 tundi oli. Peale kooli koju, siis mängisin kitarri veits, olin arvutis, kell viis hakkasin autokooli liikuma. Teeme iga teooria tunni lõpus väikse 10 küsimulise testi, mul polnud täna ühtegi viga:P see oli esimene test ja teine teooria tund üldse. Pool 9 jõudsin koju. Õppisin kiiresti ära ja nüüd arvutis.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wau

Juba vee lüks Blog

Ma olen sind näinud kusagil aga ei tea kus lol:D

Edu sulle blogiga.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Paraadil aind, aga sealt vaevalt, et silma jäänud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuues märts.

 

Eile oli tavalne päev. Koolis, siis peale kooli käisin uute mudelite järel. 6 uut mudelit sain, väga ilusad ja väga rahul nendega. Muidugi usa autod. Õhtupoole tegelesin mudelitega ja siis magama. Täna on hea päev. Koolis oli hea söök ja 6 tundi ka aind.

 

Koolis oli tuletõrjehäire ka täna, mingi mõttetu õppus jälle. Ma ei saagi aru mispärast nad neid õppusi teevad. Eelmine aasta kui koolis oli reaalne olukord, mingi elektrikilp läks lühisesse või ülepinge või mis iganes, väidetavalt käis mingi pauk ja sädemeid lendas, siis algul passiti niisama klassis, kui hakkas kahtlast haisu tulema, siis liiguti koridoridesse mis olid suitsu täis juba. All fuajees ei lastud välisuksest välja, täiesti ebanormaalne. Fuajee haises mingi kärsaka järgi ja oli paksu tossu täis ja ei lastud välja. Ja nüüd teevad mingeid mõttetuid õppuseid jälle, ise nad ei käitu õigesti kui reaalne olukord on.

 

Täna on laager ka. Kell 5 tõmban kodust minekut, kohevarsti hakkan kotti pakkima. Täna venis ka koolis haigelt, just laagri pärast.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koolis oli tuletõrjehäire ka täna, mingi mõttetu õppus jälle. Ma ei saagi aru mispärast nad neid õppusi teevad. Eelmine aasta kui koolis oli reaalne olukord, mingi elektrikilp läks lühisesse või ülepinge või mis iganes, väidetavalt käis mingi pauk ja sädemeid lendas, siis algul passiti niisama klassis, kui hakkas kahtlast haisu tulema, siis liiguti koridoridesse mis olid suitsu täis juba. All fuajees ei lastud välisuksest välja, täiesti ebanormaalne. Fuajee haises mingi kärsaka järgi ja oli paksu tossu täis ja ei lastud välja. Ja nüüd teevad mingeid mõttetuid õppuseid jälle, ise nad ei käitu õigesti kui reaalne olukord on.

 

Ja täpselt nii on ka meie koolis. Iga aasta vist tehakse see õppus. Muidu kui häire pannakse tööle, passime lihtsalt klassis ja õpetajad ei asu asja üldse uurimagi. Õnneks on olnud kõik mõne idioodi käivitatud alarmid.

 

Eeldan, et noorkotka laagrisse lähed, need on päris huvitavad tegelt, olen isegi üks kord käinud.


2rwoviv.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eino tegelikult pole õppuste vastu midagi, aga see, et kui nad reaalses olukorras ei lase ohtlikust majast välja pole ka normaalne ju, mis kasu nendest õppustest on kui nad ise ei käitu reaalses olukorras õigesti.

 

Noorkotka laager jah. Elva NK rühmaga teeme väikse laagri.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oeh kodus tagasi.

Võtan reede, laupäeva ja pühapäeva kokku siis.

Reede alguses kirjutasin midagi veits. Siis pmst panin asjad kokku, metsariided selga, kitarr kaasa ja tõmbasin staapi ära, seal ootasime poisse, laadisime varustust unimogi peale ja sõitsime laagri ära. Algul pidime varstuse laagri paika tassima, sest autoga sinna ligi ei pääse. ja siis telgid üles, ja poisid pidid puid tegema, sest küte läks laagri korraldajal meelest ära. Ega esimene õhtu väga midagi ei toimunud ka, õhtusöök ja tuttu ära. No muidugi üldiselt laagrist sai räägitud ja ahjuvalve graafik sai ka paika pandud.

Laup algas kell 8 äratusega, hommikuvõimlemine, hommikusöök, siis olid väikestel erinevad tunnid kus õppisid asju:P Peale seda oli lõunasöök. Siis olid veel osad tunnid ja õhtusöök ja siis oli mingi luurekas ja ehitasime varjualuseid ka. Samalajal kui väiksed tunnis olid ehitasime ühe teise kutiga lipumasti ühe künka otsa ja tõmbasime Eesti lipu üles lehvima. Ja peale luurekat oli mingi matk kah veel ja siis olid kutid suht laibad, nii kui telki läksid nii nad kukkusid kah. Kütmisest ei tulnud mitte midagi välja, sest ma ei saanud poisse üles, või kui nad ärkasid ei saanud nad mitte midagi aru ja ilmselgelt poleks nad jõudnud üleval olla. Viskasin ahju puid täiesti täis ja panin siibrid peaaegu kinni, et kaua põleks ja keerasin ka tuttu. Hommikul jälle sama värk, üles kell 8, jooksmine, hommikuvõimlemine, söök, siis ehitasime veel veitsa ja siis pakkisime asjad kokku ja tulime tulema ja oma olen neist üsna väsinud.

 

Aa btw laagris tuli uus lugu ka kitarri peal. Varsti võtan linti.

 

Poikad on nii lollis eas kah, ühed on kuuenda klassi kutid, need on normaalsed saavad aru mida sa räägid neile, aga teised on 1-3 klass ja vot nendega on raske, ütled talle et tee seda mitte seda, natuke aega läheb mööda hakkab jälle seda vale asja tegema, täiesti võimatu, lõpuks viskas kopa nii ette.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oleksid võinud ja tulla.

 

Hmm, see on tore, et siin teisi minu suguseid friike ka on.

 

http://www.vahvel.net/mudelimaailm/40187-ollu-kogu-10.html#post677777

Õhtul tegelesin veel mudelitega ja panin uute mudelite pildid üles.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dam, ma tahaks ka luurekast uuesti osa võtta, tunnen suht puudust, mingi järgmine suvi või isegi see talv liitun vb Elva rühmaga.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.