Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog] Ollu

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Täna oli ka suh tavaline päev. Hommiku ärkasin, essa tund vaba, siis kooli. 8 tundi. Matas sain viie:P Ja tuletõrje häire oli ka jälle, aga seekord oli keegi õpilane alarmi käima pannud. Siis koju, olin kodus mingiaeg, siis autokooli ja koju ja õppima. Ja varsti magama.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleksid võinud ja tulla.

Muidugi oleks, aga ma usun, et oleks oma aega millegi märksa põnevamaga sisustanud, näiteks vaadanud, kuidas Te pisikestele vajalikku õpetada üritate ja nad feilivad, seega Teie feilite ja päikest võtnud ja oma audiobooki kuulanud või muusikat või.. :D


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuues märts.

 

 

Koolis oli tuletõrjehäire ka täna, mingi mõttetu õppus jälle. Ma ei saagi aru mispärast nad neid õppusi teevad. Eelmine aasta kui koolis oli reaalne olukord, mingi elektrikilp läks lühisesse või ülepinge või mis iganes, väidetavalt käis mingi pauk ja sädemeid lendas, siis algul passiti niisama klassis, kui hakkas kahtlast haisu tulema, siis liiguti koridoridesse mis olid suitsu täis juba. All fuajees ei lastud välisuksest välja, täiesti ebanormaalne. Fuajee haises mingi kärsaka järgi ja oli paksu tossu täis ja ei lastud välja. Ja nüüd teevad mingeid mõttetuid õppuseid jälle, ise nad ei käitu õigesti kui reaalne olukord on.

 

Meil tehti ka koolis neid õppusid. Suhteliselt tihti.

Asja mõte ongi, et õpilased ei satuks nii paanikasse. Tehakse iga aasta, kuna tuleb uusi õpilasi jne...

 

 

Kui meil gümnaasiumis oli, siis oli rets. Ma sattusin alati teisele korrusele ja pidin redeliga aknast välja ronima, mis oli ikka liiga hirmus, kuna ma kardan kõrgust ja mingi nädal aega jutti meil klassis käisid õpilased dire juures, et ma saaks enne majast välja minna...


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oeh täna oli suht tavaline päev. Kooli, koolis kõht valutas täiega, 8 tundi, koju, õppisin käbe ära. Siis istusin arvutis, käisin staabis, sain noorte kotkastega kokku rääkisin mis laagrid tulemas jms. Koju, siis üritasin uut lugu linti saada, aga ei saanud täna. Pole veel see õige ja ei oska veel seda laitmatult mängida. Näpuotsad ka valutavad:D Laulus peab pmst kahe väikse näppuga terve laulu vältel kahte keelt all hoidma. Varsti teleka taha ja siis magama kah. Homme vast saab lugu ka.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kirjutan kiirelt ühtteist siia. Täna essa tund oli vaba, peale seda oli viis tundi, suht hea. Ajaloos veetsime õpsi ümber teeksime homme töö. Peale kooli tulin koju tegelesin üle pika aja garaaži dioraamiga, sisi lahendasin mõned liiklustestid, sisi arvutis, autokooli, koju, sõin ja siis õppima, haigelt palju õppida. Varsti telekat vaatama ja magama.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile siis koolis, kekast sai varem ära sest vihma hakkas sadama. Koju tulin siis tegelesin dioraamiga jälle. Lõpetasin esimese külje ära. Päris rahul tulemusega, siis veits arvutis ja tuttu.

 

Täna oli koolis mingi feil, kokad rikkusid hea söögi ära. Mingi kartulid olid kõvad jms. Muidu olid kalapulgad jms, täiega hea. Füsa õps ei teinudki täna tööd, esmasp ja eestikeeles läks suht hästi töö enda arust:P Peale kooli käisin vanaema juures ja siis koju, käisin pangas tiiru ja arvutis jms ja varsti telekat vaatama vist.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris üksluine blogi sul kahjuks:D

Proovi laskuda rohkem detailidesse jne:)

Edu sulle.

Keep it up!.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pmst iga detail pole foorumlaste asi:D Ja pole väga mõtet kirjutada mida ma arvutis tegin või mis tunnid koolis olid vms.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lipumast mis tegime laagris.

OgAAAHtK0Kj45WF6WYe4n1HVWJbDUBlEv0FUUsTv81UJPWY1ghAKQqyEwDOlY_56-27hSXIQEH5_u3z9cwITl_MRqtwAm1T1UH9zrf49ZK6pDrhl83PBPg7pS8q3.jpg

OgAAAIUutWRhdZGBF0GdQ4wHouYkAo-lwhorWMged8_oE-mrDTejgLeNDhgC_yKrpBBcGs7BmnKRlO1EQyhtJS3F0EgAm1T1UEVTrIyJdMYlZR3CIKFFA5ccid0Q.jpg


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eilne päev oli suht vinge. Hommsiis garaaiku passisin niisama arvutis, ži kallal nokitsesin, siis läksin Tartu. Mingi neljast poole üheksani olin seal, täiesti lõpp kus see bussisõit venis. Tartus ostsin uue otsigu kidra juhtmele, et saaksin arvutiga ühendada, vana läks õhtale ja ostsin 9v aku ka, batareidega läheb suht kalliks. Sain tüdrukuga kokku ja siis jalutasime ja mängisin kitarri ja õpetasin talle ja istusime niisama. Siis jõudsin koju, värvisin trepi ära, vaatasin telekat veits ja siis keerasin magama.

 

OgAAALPx67KySYi7pZsdx--KGLwF14XDI61hHUhF1laufkle4xU9v0uQYeGJ2FJgnpdnJeMaBeyziMZ7uCqKl5hoetoAm1T1UBqg0naJOo-5GzYKlLSva9R8lE29.jpg


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile oli 8 tundi. esimene vaba. Ärkasin, passisin arvutis. Kooli, koolist koju, tegelesid dioga. siis arvutis, autokooli, koju, õppisin ja magama.

 

Täna oli ka 8 tundi. Koju, siis passisin arvutis, siis käisin tunnikese staabis ja pmst üle jäänud aja kitarri pelanud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kurat ma ei saa uut lugu kitarril linti:/ Alati kui proovin salvestada läheb kuskil vussi midagi. Ja see pole ikka õige. Intro on hea minu arust, aga edasi läheb midagi viltu, pole nagu õige. Ei kõla kokku vms. Pean midagi muud välja mõtlema.

 

Täna koolis oli suht hea päev. Füüsika töö sain nelja. Üks parimaid töid. Väga paljud said kahed ja vaevu kolmed. Matas ka neli, olen rahul suht, matas said ka paljud kahed. Eesti keeles sain viie ja seal oli ka suht palju kolmesid, kahtesid. Esimene tund oli vaba ja siis viis tundi. Suht mahe päev. Pärast autokooli ka.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile oli sõge. Pärast autokooli tulin koju hakkasin raamatut lugema. Täna oli töö. Kaheksast poole kaheni :D siis magama ära. Täna koolis, siis kodus, õppinud suht, palju oli õppida. 8 tundi oli. Kirjanduses oli töö. Täna olid kehalised ka. Mängisime kossu. Kohevarsti teleka taha. Pelan enne kitarri ka ehk veits.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena Blog!

Keep it up!

Edu sulle su elus.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal pole kirjutanud midagi. Laup oli siis nk & kt kavilda matk 2009. Olin punktikohtunik seal. Minu rühma poisid said kaheksanda koha. Päris hea saavutus arvestades seda et üks oli teistest kõvasti pisem ja võttis hoogu alla veits. Pühap oli nagu ikka, kodus ja saunas ja puhkasin. Täna oli vinge päev. Õpetajate päev oli Andsin inglise keelt, üldiselt suht normaalsed klassid olid. Üks klass oli mingeid värdjaid täis, siis läksin vaatasin mis kõrval rahvas teeb, neil oli vaja tund ja siis neil olid 2 elektri kidra ja võimud kaasas. Lendasime täiesti suvalistesse klassidesse mängisime kirda ja läksime edasi:d Siis kelll käis, mõtlesin et hakkame koridoris mängima. Mõeldud tehtud, esimese pistiku juurde maha ja terve vahetunni mängiti kitarri, teise kooli otsa oli ka kuulda:D mängisin ise ka veits. Päris vinge oli vaadata tegelt kuidas lihtsalt keset kooli mängivad kutid kidra. Väikseid lapsi oli täiega palju ümber:d ülejäänud koridori peal polnud mitte kedagi. Mängin kodus nüüd kidra veits veel, siis õpin autokooli asju ja autokooli hiljem kunagi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täna siis:P Hommiku kooli. Sain kirjanduse töö viie. Selle lugemiskontrolli. Suht rahul. Teisi hindeid teada ei saanud. Kaheksa tundi oli. Eile õhtu tegin veel kitarri rihma. Tegin selle turvavööst siis otstesse tulid nahast ühed asjad ja pandlad tegin vasest. Homme ehk pilte ka. Täna koju jõudsin tahtsin ära lõpetada, aga õmblusmasin hakkas näkku panema, siis passisin niisama, käisin staabis vahepeal veel, sain õppuste kohta ühtteist teada siis koju, passisin arvutis, siis jõudis emps koju, tegi korda masina ja sain rihma ära lõptatud. Varsti ilmselt õppima ja telekat vaatab ka veits ja magama. Kitarri ka vb tinistan kuskil vahepeal.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.