Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Blog] Ollu

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Pole viitsind siia kirjutada midagi, aga kirjutan õppustest natuke. Reedel algas, pidin Tartus olema kell 6. Seal läks kõvasti aega, jagati mingit varustust, jagati relvad kätte, mingi formeerimine käis jms. Siis sõitsime välja kuskil kaheksa, pool üheksa. Siis õhtul toimus üldine laagri jama, telgid püsti, jagati süüa, siis tegime süüa, panime küttegraafiku paika, osa vendi pidi valvepostil olema. Siis tuttu ära, öösel mingi aeg kütsin, siis magama jälle. Kell 7 või 8 oli äratus, ei mäleta täpselt. Siis tegime käbe süüa midagi ja siis läksime maastikule harjutusi tegema. Mingi 11 sõitsime minema. Enne seda jagati kähku laskemoon ja siis sõitsime minema. Kuskil metsanurgas peatusime, saime veel lõhkepakette ja ühe rootsisuitsupommi ka. Siis pidime ühe maja valvealla võtma ja teised kompanii sõidukid sinna juhtima. Peale seda läksime vanasse kohta tagasi ja sealt edasi hakkasime jalgsi vaenlase juurde kõndima. Vahepeal oli hull madistamine, siis natuke jälle rahulikum ja siis käis jälle räme täristamine. Pmst kella neljani madistasime, kogu see aeg söömata, siis läksime tagasi laagrisse tegime süüa ja värki, sest paljud jätsid söögi laagrisse, kuna ei jõudnud telgist läbi käia. Laagris tegime veel mõned asjad maastikul läbi. Siis sõitsime tagasi vaenlaste laagrisse, seal oli Ansip, rääkis igast värki ja me saime küsida igast küsimusi. Peale seda tagasi laagrisse, tegime küttepuid kiirelt, süüa ja magama. Pool viis oli äratus. Süüa teha ei jõudnud, rakmed asjad kiirelt kokku ja minema. Sai laskemoona veel, 2 rootsisuitsu juurde ja muud värki ka. Mul olid rakmed kõik tavaari täis. Siis kõndisime rahulikult edasi, väljas oli pime veel, vahepeal sattusime vaenlase tule alla siis pidime taanduma jälle, igast miinipilduri tuld jms imiteeriti ka, vinge lihtsalt sellised jõhkrad jõmakad käivad vahepeal, sõjaväekopterid lendasid üle vahepeal. Siis mingihetk kui valgem oli juba olid meil hullud lahingud, laskemoona läks täiega ikka, vahepeal sai natuke puhata ja kiiresti midagi süüa siis edasi jälle. Ja mingi 10 aeg umbes sai läbi. Siis laagrisse jälle, asjad kokku ja minema, relvi puhastama. Relvad kiirelt puhtaks mingi kell 2 jõudsin koju umbes. Siis sauna ja peale sauna oli ikka suht zombi olla. uimane ja unine jne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

T*ra peab kaitseväe paberid ära tegema või mis iganes.

Kuradi huvitav võis see laager olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Keitz btw see nv ka vist mingi laager.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hahahaha:D Muidu oli päris huvitav lugeda:D

Mis seal nii naljakat on ma ei saa aru? Ma kirjutasin ju, et see on õppustest jms loogiline et Ansip ei saa korraga olla kahes kohas seega pidime me minema sinna sest ta rääkis seal ja seal olid ettevalmistused tehtud.

 

Pealegi sa oled selle tsitaadi luba küsimata omale signasse toppinud niiet korista see sealt ära.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis seal nii naljakat on ma ei saa aru? Ma kirjutasin ju, et see on õppustest jms loogiline et Ansip ei saa korraga olla kahes kohas seega pidime me minema sinna sest ta rääkis seal ja seal olid ettevalmistused tehtud.

 

Pealegi sa oled selle tsitaadi luba küsimata omale signasse toppinud niiet korista see sealt ära.

 

Ma ka naersin irl. :D

 

Aga jah, kitarr on vinge, ilus blogi. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pean blogspotis ka blogi. Seal küll pmst fotograafia blogi kuid siiski. Kirjutan ka siia kui seal update on. Kopin eelmised postid ka siia.

 

 

Üleeelmine post siis

ALGUS

 

Hei kõigile!

Hakkan siia siis ilmselt põhiliselt saavutusi zeniidiga panema, aga ehk kirjutan niisama ka.

Põhimõtteliselt kolmas dets. sain oma Zenit E kätte. Praeguseks 2 rulli täis pildistatud juba. Ilmselgelt läheb esimene aiataha, sest ma ei jaganud särist üldse mitte midagi. Aga see nv oli üks NK üritus, kus üks teadjam inimene, kes ise üpris kaua juba nii digiga kui ka zeniidiga pildistanud, mulle näpunäiteid jagas ja kus me öösel pildistasime. Tahaks kõige rohkem seda juba ilmutatud saada ja teada kas ööpildistamisest midagi tuli välja või ei.

 

Masin koos kolaga mis varunud olen siis selline:

IMG_0339.jpg

Mina zeniidiga aktsioonis

IMGP1833-vi.jpg

 

 

Ja eelmine post.

Pettunud

 

Tõdesin eile, et enam ei tohi oma kaamerat kellegi kätte näppida anda, kui ma pole kindel, et ta seda käsitleda oskab. Põhimõtteliselt käisin sõbra sünnipäeval. Tundsin sealt umbes 4 inimest vist aind ja ülejäänud olid võõrad. Mul oli kitarr ka kaasas ja siis mängisime algul ja siis tuli mõte et teeks mõned pildid ka, muidu sai niisama kaasa veetud. Igatahes otsisin kaamera välja tegin pildid ära, siis olid mingid vennad platsis ohh äge anna ma vaatan jms. Pmst oli asi selles, et mul oli sellel filmil lõpus veel 2 kaadrit vist. Ja siis see käis käest kätte ja kurat keegi vinnastas üle ja rebis filmi kassetist lahti. Igatahes võtsin pimedas filmi välja seest ja rullisin kokku ning panin kassetti tagasi. Krt pidi see just see film olema, mis öösel pildistades ka sees oli. Oleks suvaline film millega niisama klõpsitud oleks suva olnud, aga just see. Siin eksperiment peal, et kuida jääb öösel statiivilt pildistades ja veel asju millega katsetasin. Ma loodan, et ma filmi ära ei kribinud ja näpujälgi väga palju peale ei jäänud ja et see valgust ei saanud kuskilt. Idee järgi peaks siis sealt midagi kätte saama, kui muidugi ilmutused võtavad lahtisi filme vastu. Kui ei võta, siis peaks minema kellegi juurde kes ise kodus ilmutab, sisi saab raudselt midagi kätte sealt. Igatahes loodame parimat ja enam ma oma kaamerat näppida ei anna.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma tean ju Erik, et said:D Btw sa mulle industar 50 annad? Ja selle välgu aluse?

 

 

Tänane sissekanne.

Pimeduses

Võtsin täna oma kaamera kätte ja läksin lihtsalt jalutama. Kell oli umbes 19:10 või midagi kui välja astusin. Mul oli üsna kehv tuju. Õues oli parajalt külm. Kuskil -15 kraadi. Jalutasin järve äärde. Seal on üks vana mahajäetud suur maja. Kui täpsem olla siis vana kultuurimaja mis jäi poolikuks kui seda ehitati. Sellele langes õrn valgus peale lampidest mis järve ääres teed valgustasid ja mõtlesin et sellest võiks huvitava ja sünge pildi saada. Tegin sellest pildi ära ja tuli meelde üks idee mille ammu tahtsin teostada. Elvas on üks maantee viadukt. Kõndisin sinna ja sättisin kaamera paika. Ma seisin silla peal ja autod sõitsid alt läbi joonistades tagatuledega punaseid jutte. Tegin päris mitu pilti sellest, loodan et mõni välja ka tuli. Taevas oli pilvitu. Täiesti lõpp kui ilus. Vahepeal niisama jälgisin tähti kuni kaamera jäädvustas. Mõtlesin siis et prooviks huvi pärast tähtedest pilti teha. Et huvitav palju ta välja joonistab tunni ajaga. Tundi ma kahjuks ei jõudnud seal olla, sest üpris külm hakkas. Umbes pool tundi jõudis kaamera jäädvustada, siis ruttasin kodu poole. Koju jõudsin oli kell 20:50.

 

Aga üldiselt on see jumala hea viis kuidas pea pahnast tühjaks saada. Lähed jalutad siis näed mõnda head hetke mille tahad jäädvustada ja siis hakkad juba mõtlema fotograafiale jms. Et kuidas nüüd parem saab jms ja mõtted kaovad ise peast. Tohutult hea lõõgastumise viis.

 

Ja ma ei saa mainimata jätta kuidas see Zenit mulle meeldib. See on oldschool. Vanaaegne, retro, nostalgia. Sellega on huvitav pilti teha. Kunagi ei tea mis välja tuleb. See ootusärevus kas midagi tuli või ei. Super. Ja veel üks asi mis mulle tohutult meeldib on see, et igal sellisel aparaadil on oma lugu. Ma ei tea küll milline lugu sellel on. Aga tal kindlasti on oma lugu, oma ajalugu. Ja mina arendan selle Zeniti lugu edasi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

True story that.... Ma lähen 2 päeva pärast inglismaale ja mul on parajalt filme ja uusi kaameraid, et pildistada:)

Zeniti jaoks on väga mitu filmi ning täna sain kätte enda 120mm´se filmi kaamera, millel on vist 8 filmi vaba, nii, et loodame, et mul on viitsimist seal midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

This is nice, see 120mm filmiga kaamera võib vinge aparaat olla. Too midagi vinget mulle inglismaalt:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lisasin Zenit E


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Manualiga tunde järgi. Mingi minuti jooksul umbes oli katik lahti. Tegin päris mitu kaadrit, ei oskagi öelda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nuuti sulle neegripoiss.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei suitseta, vihkan suitsetamist ja suituhaisu. Alkoholi vahel. Kord kahe kuujooksul vms. Mitte eriti tihti, vahel poole aastased pausid ka sees.

 

Ei suitseta, vihkan suitsetamist ja suituhaisu. Alkoholi vahel. Kord kahe kuujooksul vms. Mitte eriti tihti, vahel poole aastased pausid ka sees.

 

 

 

Tänane sissekanne.

Fotoklubi

Hakkasin hiljuti ühes fotoringis käima, mis Elvas tegutseb. Seda juhib Liisi Rosenberg. Ta on ka fotograaf ja tal kindel plaan Elvasse fotoklubi teha. Minu arust väärt idee. Väga põnev. Sinna tuleks stuudiotehnika, lisaks veel labor mis mind eriti köidab. Ise oma zenitiga tehtud filme ilmutada, oleks väga huvitav. Loodan väga, et selle klubiga läheb kõik hästi ja, et varsti see juba käib.

 

Täna mõtlesin, et proovin uuesti tähti pildistada. pool kuus panin kaamera välja pildistama. Aias praegu objektiiv taeva poole. Õhtul enne magama minekut võtan ära. Siis piisavalt vast olnud. Tahan näha mis tuleb. Siis peaks piisavalt olema seisnud ja midagi peaks peal olema. Idee järgi peaks tähtedest ringid tekkima kuna nad liiguvad aeglaselt ringiratast. Samas ma ei tea palju nad selle viie kuue tunniga liiguvad. Aga ootan huviga mis sealt välja tuleb.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei ole jõudnud. No savi, eksperimendi mõttes võib proovida. Samas miks ei peaks tulema? Ainus asi mis võib olla, et filmil on liiga väike iso.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.