Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Igale moderaatorile oma tööpost

Soovitatud postitused

Tervitus, vaatasin neid kategooriaid ja mõtlesin, et millised moderaatorid modeerivad teatud kategooriaid, ei lugenud kuskilt välja, kuidas ma tean milline moderaator töötab just selle kategooria all, kas kõik modeerivad kõiki kategooriaid?

 

Nojah, igatahes mõtlesin, et võiks olla nii, et igal moderaatoril on paar kategooriat mida nad modeerivad, moderaatori nimi võiks olla kategooria tutvustuses, siis on teada kes tegeleb kategooriaga, teada keda informeerida kui mõni probleem jms.

 

Antud asi on suhteliselt paljudel foorumitel.

 

E: Moderaatori(te) nimi võiks näiteks kategooria tutvustuse juures olla


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idee on muidu hea. Peaks jah olema, moderaatorid teeksid oma tööd siis paremini.

Vähem segadust oleks! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minul oli küll taoline mõte olemas juba ammu, aga tegelikuses postide raporteerimise süsteem töötab päris hästi ja seetõttu globaalsete moderaatorite põhimõte on õigustatud.

Lisaks osad moded on niigi spetsialiseerunud runescape alafoorumite peale, näiteks manry on scammerite kunn jne.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paljudes foorumites selline asi olemas.

 

Aga see vaevalt midagi muudab...moded on laisad ja jäävad laisaks. (loe : modedel on oma elu )

 

 

Minul oli küll taoline mõte olemas juba ammu, aga tegelikuses postide raporteerimise süsteem töötab päris hästi ja seetõttu globaalsete moderaatorite põhimõte on õigustatud.

Lisaks osad moded on niigi spetsialiseerunud runescape alafoorumite peale, näiteks manry on scammerite kunn jne.

 

Kellejaoks kunn , kellejaoks m*nn !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minul oli küll taoline mõte olemas juba ammu, aga tegelikuses postide raporteerimise süsteem töötab päris hästi ja seetõttu globaalsete moderaatorite põhimõte on õigustatud.

Lisaks osad moded on niigi spetsialiseerunud runescape alafoorumite peale, näiteks manry on scammerite kunn jne.

 

Natuke vähem uurin , kuna liiga palju IRL tegemist aina , aga muidu jah.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust kas ei olnud juba kunagi sellist asja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sky sa oled geenius!

 

-Greetings :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

praegu kärab kah :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siiski, oleks võibolla parem, kui igal ühel on mingi osa foorumist, millele nad keskenduksid rohkem.

Alles võiksid jääda ka muidugi praegused globaalse moderaatori õigused.

Aga mul pole siin kahjuks/õnneks mingit otsustamisõigust, nii, et jätab suht külmaks.

Mina raporteerin ikka seda paska sama hooga edasi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ükskõik, mõlemad sobivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siiski, oleks võibolla parem, kui igal ühel on mingi osa foorumist, millele nad keskenduksid rohkem.

Alles võiksid jääda ka muidugi praegused globaalse moderaatori õigused.

Aga mul pole siin kahjuks/õnneks mingit otsustamisõigust, nii, et jätab suht külmaks.

Mina raporteerin ikka seda paska sama hooga edasi.

 

Sa scammer küll enam modeks ei saa :)

Pole mõtet pugeda.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa scammer küll enam modeks ei saa :)

Pole mõtet pugeda.

 

Ega tal scammimise pärast moderaatori positsiooni ei võetud ... pole sellist asja kuulnudki, et Jaanus scammib.

 

Ise erapooletu, kuigi arvan, et seljuhul oleks tulemused paremad (igal foorumil oma moderaator) ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega tal scammimise pärast moderaatori positsiooni ei võetud ... pole sellist asja kuulnudki, et Jaanus scammib.

 

Ise erapooletu, kuigi arvan, et seljuhul oleks tulemused paremad (igal foorumil oma moderaator) ...

 

Ma tean väga hästi et talt scammimise pärast mode positsiooni ära ei võetud.

Aga scammer on ta ikkagi...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõte mõtteks.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleksin ka poolt,ehk on siis moderaatorid natukese aktiivsemad? Samuti võiksid alles jääda praegused õigused(Näiteks vaja teises kohas teema sulgeda/pealkiri muuta siis saad online oleval moderaatoril seda teha).

 

Kui moderaatorid on liiga aktiivsed, siis kõik vinguvad, et jagatakse mõttetuid warne.

Kui moderaatorid tõmbuvad natuke tagasi, siis on nad laisad...

 

Selles suhtes, ma saan aru, et vahest võib tunduda, et juhtkond lihtsalt passib ja ma ei hakka valetama - mõnikord see ongi nii - aga enamus ajast ikka üritage meist ka aru saada. me oleme ka ainult inimesed.

 

Tegelikuses on raske leida inimese, kellel on üle 500 posti ja kellel pole ühtegi warni. Tõesti raske.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui moderaatorid on liiga aktiivsed, siis kõik vinguvad, et jagatakse mõttetuid warne.

Kui moderaatorid tõmbuvad natuke tagasi, siis on nad laisad...

 

Selles suhtes, ma saan aru, et vahest võib tunduda, et juhtkond lihtsalt passib ja ma ei hakka valetama - mõnikord see ongi nii - aga enamus ajast ikka üritage meist ka aru saada. me oleme ka ainult inimesed.

 

Tegelikuses on raske leida inimese, kellel on üle 500 posti ja kellel pole ühtegi warni. Tõesti raske.

 

 

Ja mina mõtlesin, et te olete jumalad...=/ Pettusin teis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa scammer küll enam modeks ei saa :)

Pole mõtet pugeda.

 

Ma pole kunagi pugenud kellegile!

Ja ma arvan, et mu 21 positiivset ja 0 negatiivset tehingut, need tehingud mida pole üles märgitud siin, ******/cs tehingud, mis on autahvlil ja need mis on arvestamata, scythe tehingud jne räägivad hetkel õiget juttu! Ole lahke, pane mulle negatiivne selle oma god damed 0.- eek väärtusega steam accounti eest, mille parooli ma suutsin ära unustada. Lepi reaalsusega, et sellist steami saab ikka veel täiesti tasuta!

Aitab draamast äkki.

Mitte see pole aktuaalne, vaid see, kuidas moderaatorite tööd veelgi tõhusamaks muuta.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis siis saab?

 

Jaanus on vahvlis 1 normaalsemaid.:DMa ei poe,kes seda arvavad.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma hakkan pugema, tahan modeks ju saada.

 

Ei tegelt, mõte enamvähem aga suht vahet pole ju. Kui probleem on, siis runescape teema all on teada, manraynorile pm ja korras. Ja kui kuskil mujal peaks midagi olema, siis ma arvan et vahet pole, kes mod seal on, saab igalt modelt küsida abi vms. Ütleme, et Spordi alla tegin kunagi teema ja Näiteks Tanel on seal moderaator. Tahan seda teemat sulgeda, sest sain kõik mis tahtsin sealt teemast. Aga probleem, Tanel pole sees. Mis siis peaks ootama teda w? ei ole nii, küsin kasvõi Manraynolit et sulgeks teema. Või keegi peksab spammi seal ja ma tahaks warni tollele küsida, siis ma küsin modelt või adminilt, kes sees. Minu arust suht vahet pole kes kus mode, peaasi et tehakse vajalik ära.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui moderaatorid on liiga aktiivsed, siis kõik vinguvad, et jagatakse mõttetuid warne.

Kui moderaatorid tõmbuvad natuke tagasi, siis on nad laisad...

 

Selles suhtes, ma saan aru, et vahest võib tunduda, et juhtkond lihtsalt passib ja ma ei hakka valetama - mõnikord see ongi nii - aga enamus ajast ikka üritage meist ka aru saada. me oleme ka ainult inimesed.

 

Tegelikuses on raske leida inimese, kellel on üle 500 posti ja kellel pole ühtegi warni. Tõesti raske.

 

Ei ole raske,mul 1,5k poste ja pole kunagi warni saanud :) ,ning tean mõningaid veel kellel nii on.

 

Muidu idee põhimõteliselt hea ,aga siis peab ikka arvama välja kes mida modereerib,ei ole lihtne töö ka,sest peab moderaatoritega seda ise arutama.

Ja ma arvan kui te hakate küsima kedagi moderaatoritest sulgeda teie teema/kustutada teie negatiivne tehing - seda ei tee mitte keegi peale Kristjani,Manraynori või Orcuti,ma olen juba testinud,ma sain lambist negatiivse ja terve nädal ootasin kuni keegi selle ära kustutab,saatsin igale moderaatorile pmi,ning selle lõpuks ometi kustutas ära Kristjan :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikuses on raske leida inimese, kellel on üle 500 posti ja kellel pole ühtegi warni. Tõesti raske.

 

Mul 0 warni:)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ei saatnud PM , ma küll ei mäleta ...

 

Igatahes ütlen ära et moderaatoritel on ka Elu olemas. Meid valiti nii aktiivsuse / usalduse / käitumise poolest. Me võime olla aktiivsed , aga meil on ka elu.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.