Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas teie oleksite siis kanepi poolt või vastu? Miks?

Tooge siia poolt ja vastu argumente.

Ise oleksin vastu.

Muudetud liikme Raiko'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleksin vastu, tekitab sõltuvust, kahjustab tervist jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VASTU.

 

Ega eestlased ei ole sellised, kes teevad kuus korra, meie tahame aina rohkem ja rohkem, varsti hakkaks juba kasutama kokaiini jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vb poolt isegi ja vb vastu ...

Poolt sellep2rast et eestis majandus t6useks veidi , ja halb sellep2rast et , k6ik hakkavad tarvitama , ja l6ppuks surrakse sellesse :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vastu .

varsti tulevad bongimasterid siia targutama.

 

Kus sa küll ära arvasid ? :-)

Ja muidugi olen ma poolt kahekäega.

 

Väike põhjendus ka siis :

 

Esiteks nigunii kõik saavad kanepit igalpoolt siis miks mitte legaliseerida seda.

Siis ei saaks alaealised seda nii kergelt kätte kuna kohvikus küsitakse dokumenti aga diiler seda ei küsi.

Teiseks oleks Eesti Vabariigil kontroll selle üle et inimesed ikka korraliku ja kvaliteetset kraami tarbiksid sest tänavapealt võid sa igast sodi saada !

Kolmandaks aitaks see eestit majanduslangusest välja kuna kanepi pealt tuleks riigile mingi protsent kanepi pealt teenitud rahast. (nagu hollandis)

Neljandaks langeks kanepitarvitajate arv.

Te võite arvate et siis tuleb just juurde aga see ei ole nii.

Peale seda kui hollandis legaliseeriti langes kanepitarvitajate arv tohutult.'

 

Neid põhjuseid on veel ja veel....

 

Ja kokkuvõttes see tekitab täpselt samat sõltuvust mis kohvi,suits jne.

Olen ka teinud väga hea teema lugemiseks nendele kes arvavad et see on raske narkootikum ja esimesest joindist viib kohe süstlani .

PALUN LUGEGE : http://www.vahvel.net/pubi/41157-kanepist-laehemalt.html

 

Ei tulnud siia teid õhutama kanepit tarbima,

KUI TEILE EI MEELDI SEE SIIS POLE VAJA SEDA TEHA , aga miks mitte lasta inimestel teha kes tahavad seda teha.

 

Ja seda ka et ei ütle et see nüüd mingi hea asi on ja parandab sinu tervist...aga cmoon nohh.

Mis see sinu faking mune peaks kottima et ma suitsetan, joon või midaiganes.

 

Võibolla olen ma tõesti veits noor et seda kõike siin rääkida aga lugege läbi ja mõelge kas see on ikka nii paha asi.

 

Ja keda me petame ? Pool maailma teeb seda olenematta sellest kas see on legaliseeritud või mitte.

Väga paljud kuulsad lauljad,näitlejad jne teevad seda...

Võtame kasvõi Kerli Kõiva...

Kerli Kõiv: kirjutasin laule kanepit suitsetades

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

200% poolt!


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erapooletu, tuleb või ei tule, ei sega üldse, tõmmatakse või mitte:)

 

Mõnes mõttes hea, võibolla on see odavam ja siis parem WC potist alla? hetkel suht jama, ca 10000000kg juba wc potist alla lasknud.Vb saaks odavamtl siis oleks parem alla visata:) Et poolt suht:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
poolt

 

Pange ikka põhjendus kah, huvitavam lugeda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tahvad lahedad olla lihtsalt, vastu, mingi mõttetu pask on.

 

Ja seda arvad sina kes usud ainult seda mis telekast näed...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus sa küll ära arvasid ? :-)

Ja muidugi olen ma poolt kahekäega.

 

Väike põhjendus ka siis :

 

Esiteks nigunii kõik saavad kanepit igalpoolt siis miks mitte legaliseerida seda.

Siis ei saaks alaealised seda nii kergelt kätte kuna kohvikus küsitakse dokumenti aga diiler seda ei küsi.

Teiseks oleks Eesti Vabariigil kontroll selle üle et inimesed ikka korraliku ja kvaliteetset kraami tarbiksid sest tänavapealt võid sa igast sodi saada !

Kolmandaks aitaks see eestit majanduslangusest välja kuna kanepi pealt tuleks riigile mingi protsent kanepi pealt teenitud rahast. (nagu hollandis)

Neljandaks langeks kanepitarvitajate arv.

Te võite arvate et siis tuleb just juurde aga see ei ole nii.

Peale seda kui hollandis legaliseeriti langes kanepitarvitajate arv tohutult.'

 

Neid põhjuseid on veel ja veel....

 

Ja kokkuvõttes see tekitab täpselt samat sõltuvust mis kohvi,suits jne.

Olen ka teinud väga hea teema lugemiseks nendele kes arvavad et see on raske narkootikum ja esimesest joindist viib kohe süstlani .

PALUN LUGEGE : http://www.vahvel.net/pubi/41157-kanepist-laehemalt.html

 

Ei tulnud siia teid õhutama kanepit tarbima,

KUI TEILE EI MEELDI SEE SIIS POLE VAJA SEDA TEHA , aga miks mitte lasta inimestel teha kes tahavad seda teha.

 

Ja seda ka et ei ütle et see nüüd mingi hea asi on ja parandab sinu tervist...aga cmoon nohh.

Mis see sinu faking mune peaks kottima et ma suitsetan, joon või midaiganes.

 

Võibolla olen ma tõesti veits noor et seda kõike siin rääkida aga lugege läbi ja mõelge kas see on ikka nii paha asi.

 

Ja keda me petame ? Pool maailma teeb seda olenematta sellest kas see on legaliseeritud või mitte.

Väga paljud kuulsad lauljad,näitlejad jne teevad seda...

Võtame kasvõi Kerli Kõiva...

 

+1 & Respect, fkin õige jutt. Ise ka poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja seda arvad sina kes usud ainult seda mis telekast näed...

 

 

Kuule, sitt lugu aga igalühel oma arvamus, ok?

Ses suhtes väga paljud tõmbavad kanepit sellepärast ,et kuuluda seltskonda/olla äge jne, ja ära ütle ,et see teleka pask, seda vaadata ja üldse kuulata siis väga paljud üritavad ilgelt lahedad olla kui tõmbavad kanepit, või vaidled vasta ,et see 1% eesti rahvast?

Igalühel oma arvamus, sa ei pea alati kohe ütlema ,et miks vasta, iga inimene arvab ise kanepist mida tahab, ma olen proovinud kanepit ja ütlen ,et sellel pole MINU jaoks mõtet, paljud sõbrad kes ca 2 aastat kasutanud on öelnud EI juba, kuna tõsiselt algul oli cuul aga lõpus hakkas ära tüütama igapäevane või ülepäevane kimumine. Kuid jah sa ei pea nüüd vastama ,et need tüübid on Uncuulid või ei tea kanepist mitte midagi, igalühel oma arvamus ja ei pea pähe suruma :)

 

Txh bye:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule, sitt lugu aga igalühel oma arvamus, ok?

Ses suhtes väga paljud tõmbavad kanepit sellepärast ,et kuuluda seltskonda/olla äge jne, ja ära ütle ,et see teleka pask, seda vaadata ja üldse kuulata siis väga paljud üritavad ilgelt lahedad olla kui tõmbavad kanepit, või vaidled vasta ,et see 1% eesti rahvast?

Igalühel oma arvamus, sa ei pea alati kohe ütlema ,et miks vasta, iga inimene arvab ise kanepist mida tahab, ma olen proovinud kanepit ja ütlen ,et sellel pole MINU jaoks mõtet, paljud sõbrad kes ca 2 aastat kasutanud on öelnud EI juba, kuna tõsiselt algul oli cuul aga lõpus hakkas ära tüütama igapäevane või ülepäevane kimumine. Kuid jah sa ei pea nüüd vastama ,et need tüübid on Uncuulid või ei tea kanepist mitte midagi, igalühel oma arvamus ja ei pea pähe suruma :)

 

Txh bye:)

 

Jah , unustasin ära selle juba korra :D

Tänan sind meeldetuletuse eest.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.