Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

VIP
te ei suuda midagi teha -.-

 

Arvad?

Ära imesta kui sa spämmi eest warni saad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol @ revo.

 

Muudab päss ära kui memberiks teeb. gf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol @ revo.

 

Muudab päss ära kui memberiks teeb. gf.

 

offtopic ?

korja pc mujal

[code]SPMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

[/code]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui Chris Kelp on mEnraynor 100% siis mul on midagi selle kohta veidi.

Nimelt alguses hakkas mEnraynor minuga rääkima, et tahab mult osta Hunteri & autofighteri authi. Siis rääkisin temaga kaasa vms. Lõpuks tegin talle busted. Tüüp logis välja & järsku lisas mind msni Karotze@hotmail.com. Imekomble tahtis ka tema mult authi osta. Põhjenduseks tõi selle, et ta nägi mu obby mauleri päevikus, et ma ostan jne. Aga ma ei ole maininud kordagi, et olen saanud või müün. Siis ma ütlesin talle nii:

"Algul üritad mind scammida oma fake msniga & lisad siis msni ja üritad jälle osta?"

 

 

 

 

Peale seda tyyp ägestus ning hakkas sõimama jne xD.

no nähemist siis

sry et segastin

türa mis busted

kuule ma löön su nokkauti

kuradi värdjas

paks sitane kohuke

 

[align=left:34up8ll4]Tuli sealt selline tekst :D[/align:34up8ll4]

 

[align=left:34up8ll4]Ma arvan et pilti pole vaja.[/align:34up8ll4]

 

[align=left:34up8ll4]Ma loodan, et leiate seose :D[/align:34up8ll4]

 

kArotzE | Ostan puret ja authi:

tre

kle

mul selline küsimus

kas sa rsbots authe ka müüd ?

Kohuke . :

Suht Fail oled ju

kArotzE | Ostan puret ja authi:

fail ?

Kohuke . :

Mis sa arvad, et ma olen l?

kArotzE | Ostan puret ja authi:

mis asja

Kohuke . :

Algul üritad mind scammida oma fake msniga & lisad siis msni?

kArotzE | Ostan puret ja authi:

mis loll

kurat

ma vaatasin su obby mauleri teemat

seal kirjutasid et ostad rsbots net authe

Kohuke . :

Nii?

kArotzE | Ostan puret ja authi:

ja tahtsin küsida kas ka müüd

Kohuke . :

Fail no2.

Mis su nimi??

kArotzE | Ostan puret ja authi:

kuiule tankist mida sa plämad ?

müüd või ei

Maarek

Kohuke . :

Olen ma seda rääkinud, et müün ? Ei ole

suht haledalt said busted atm.

kArotzE | Ostan puret ja authi:

no nähemist siis

sry et segastin

türa mis busted

kuule ma löön su nokkauti

kuradi värdjas

paks sitane kohuke

Kohuke . ütles kell (22:59):

Miks ägestud

Kohuke . ütles kell (23:00):

Revo/Chris kelp võimisiganes

mEnraynor

 

 

[align=left:34up8ll4]Tüüp muidugi pani blocki.[/align:34up8ll4]

 

[align=left:34up8ll4]Kahju on sellest, et ma ei teinud pilti sellest kui ta mulle sodi ajas menraynori alt. Kuna ma ei osanud arvata, et ta sellist pulli teeb :D[/align:34up8ll4]

 

E: Nimelt uurisin natuke ja leidsin selle, et karotze@hotmail.com on Radioactive msn.

Radioactvie siis võib olla ka see menraynor?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Politsei hakkab küll sellega.Üks inimene ostis mul accounti,siis ütles et ma lasin teda rahaga üle,kutsuti kohale,näitasin msn logi kuidas kõik oli ja lasti lahti.Kahju et Kristopher Linnase kohta pole sellist teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ta msn jah ,addis fake sinna:S


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See laseb koguaeg üle


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hanno Jahisoo ja Chris Kelp need vennad tegelevad sinu nime all koos 1 msn-iga. Eile sain ma üle Jahisoolt varastas vahvli acci matu125 ning lasi 200 eek üle. Asukoht on mul teada, andmed ka. Tegeleb BMX-i sõiduga igasugu pildid tast olemas. Mina isiklikult sooviks selle 200 eest talle tappa anda ja siis ravigu endal haavu selle 200 eest. Kui sobib siis menti kindlasti tehtud avaldus ka:)

 

Manray võta muga ühendust [email:139vghzi]martin_007_8@hotmai.com[/email:139vghzi] Mina tahan seda teha ära tuleval nädalal 100001% tõsiselt võtame selle asja kätte ole hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hanno Jahisoo ja Chris Kelp need vennad tegelevad sinu nime all koos 1 msn-iga. Eile sain ma üle Jahisoolt varastas vahvli acci matu125 ning lasi 200 eek üle. Asukoht on mul teada, andmed ka. Tegeleb BMX-i sõiduga igasugu pildid tast olemas. Mina isiklikult sooviks selle 200 eest talle tappa anda ja siis ravigu endal haavu selle 200 eest. Kui sobib siis menti kindlasti tehtud avaldus ka:)

 

Manray võta muga ühendust martin_007_8@hotmai.com Mina tahan seda teha ära tuleval nädalal 100001% tõsiselt võtame selle asja kätte ole hea.

Annad 200eek pärast lõuga, raha tagasi ei saa. Vigastused näha, teeb menti avalduse ja ongi sul hoopis perses kui sul korralikku proofi pole.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

imelikul öigus

sry for OT aga mis te niisama siin tühja juttu ajate, köik olete mingid e-hiirod tegelikult-.-

minge kohale juba


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Einu ma uuel nädalal tartu siis võtan kodust auto ja sõidan kohale. Mina ei ole mingi neti hero... 200 kr on raha aga väike kuid siiski vargus. Ja mulle sellised vargad ei meeldi. Kõige pealt võtan selle venna ikka kinni ja ajan ikka vennal korralikult pasa lahti. Manray kui pakkud koostööd anna teada tglt ka mul villand sellest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Einu ma uuel nädalal tartu siis võtan kodust auto ja sõidan kohale. Mina ei ole mingi neti hero... 200 kr on raha aga väike kuid siiski vargus. Ja mulle sellised vargad ei meeldi. Kõige pealt võtan selle venna ikka kinni ja ajan ikka vennal korralikult pasa lahti. Manray kui pakkud koostööd anna teada tglt ka mul villand sellest.

 

Jõudu, tee temaga koos pilt kah? Sõbrad hoos vms paned pealkirjaks ja saadad reporter.ee-sse peopildi konkursile?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No tänan Aare:D:D:) eks ta jah ole nii. Aga seda, et need vennad siin scämmerid on 15-16 a uuritud:) 10 klassi tegi alles sisseastumis katseid. Seega tuleb teha ikka tõsiselt ettevõtte. Minupoolt autoga kohale minek mulle mahub peale tartu kandist lähedalt 4 matsi. Seega mina tahan teha seda uuel nädalal ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Homme lähen teen avalduse ära , Reedel helistasin nii KAPOsse kui ka Politseisse , sain infot , et mida teha. Niipalju ütlen et neid huvitas Identiteedivargus rohkem kui Interneti kaudu raha petmine.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.