Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Unistuste õppeaine ?

Soovitatud postitused

VIP

koolis võiks olla elustamis tund ja siis mingi tund kus saab pauku teha ( POMMIGA vms asjaga)

või võiks olla veel laskmis õpetus.

kuigi meil siin külas olemas aga praegu masu ja kuule ei ole :S


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Praeguse arvutiõpetuse asemel midagi huvitavamat, näiteks html,php või isegi C#.

 

+1, programmeerimisest jääb vajaka.

 

Unistuste õppeaine? Elektroonika ja mehaanika. Koolid võiks pisut praktilist ka pakkuda masina tehnika koha pealt. Näiteks auto ehitus või elektroonika. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kooli kohustuslik DJ tund , või iseg 2 tundi järjest vms , kus oleks elektroonika ja muu vajalik olemas , iga paari nädala tagant võiks olla kõva pidu kus siis lastakse neid parimaid lugusid jms.

 

poleks hea, et kohustuslik.Mulle ja vähemalt 75%-le mu klassist ei istu selline muusika mida DJ puldiga tehakse.

 

Seega üldistaks veidi, kindlasti paljudes koolides on aga väga lai valik muusikainstrumente, (parmupillist kuni orelini nt), see nõuaks kindlasti raha ja sellepärast ta jääbki unistuste õppeaineks :)

 

Hea veel, et siin iga teine pole seksiõpetus ja et mingi klassikaaslasi rahuldada vms(varem oli see üsna populaarne).

 

:ty


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu arvates võiks koolides, s.h ka põhikoolis olla selline aine nagu "astronoomia". Ei tea, mind isegi selline asi tõmbab, tavaliselt iga teisipäev vaatan NatGeo TV'st Known Universe & Earth investygated... sellist nStuffi. Huvitav ikka ju teada, kas me oleme üksi? Milline, kui suur ja kui võimas ona universum jne... minujaoks on se väga huvitav.

 

Edit: Keegi teadis, et ühel saturni kuul olevat vett(tahkes olekus)? Teadlased uurivad seda hetkel ja mingi aeg saadavad sputniku peale.. no se aind üks näide.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhikooliastmes võiks olla loogikat ja õppeainete seoseid tutvustav tund.

Keskoolis võiks olla võimalik õppida biokeemiat valikainena.

 

Võiks olla ka aastakene õppeainet, mis seletaks veidi koduseid remonditöid. Praegu on masendav kuulda jutte, kus lekkiva kraani parandamiseks või päevavalguslambi vahetuseks kutsutakse töömees :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu arvates võiks koolides, s.h ka põhikoolis olla selline aine nagu "astronoomia". Ei tea, mind isegi selline asi tõmbab, tavaliselt iga teisipäev vaatan NatGeo TV'st Known Universe & Earth investygated... sellist nStuffi. Huvitav ikka ju teada, kas me oleme üksi? Milline, kui suur ja kui võimas ona universum jne... minujaoks on se väga huvitav.

 

Edit: Keegi teadis, et ühel saturni kuul olevat vett(tahkes olekus)? Teadlased uurivad seda hetkel ja mingi aeg saadavad sputniku peale.. no se aind üks näide.

 

+1, Astronoomia on nii lai valdkond ja iga inimese arvamus seal valdkonnas ei pruugi olla vale. Endalgi kodus kapiotsas teleskoop millega aegajalt tähti vahin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu arvates võiks koolides, s.h ka põhikoolis olla selline aine nagu "astronoomia". Ei tea, mind isegi selline asi tõmbab, tavaliselt iga teisipäev vaatan NatGeo TV'st Known Universe & Earth investygated... sellist nStuffi. Huvitav ikka ju teada, kas me oleme üksi? Milline, kui suur ja kui võimas ona universum jne... minujaoks on se väga huvitav.

 

Edit: Keegi teadis, et ühel saturni kuul olevat vett(tahkes olekus)? Teadlased uurivad seda hetkel ja mingi aeg saadavad sputniku peale.. no se aind üks näide.

 

lugesin seda marshall minist, on jah ühel kuul vesi, seal veepurskaev kah, see oli maaling seal, kus kohas oli täitsa vedel vesi nagu maamuna peal

 

jah astronoomia võiks tulla, ise olin 2-7 eas astronoomia fänn tahtisn koguaeg astronaudiks saada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muusika tunni asemel võiksime uurida kindlamat žanri ka, nt mingi hardstyle, dnb vms. Suht huvitav teema oleks, pidev muusika kuulamine ning ajaloo kohta räägitakse.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.