Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Embleem "Tuntud liige" kriteeriumite ümberhindamine

Soovitatud postitused

VIP
Ehk siis, mõelge järgmine kord, kui te küsite tuntud liikme embleemi, see võib halvasti lõppeda.

 

Sorry, aga ma lihtsalt pean küsima:D On siin keegi otseselt embleemi küsinud? Ja mis mõttes halvasti lõppeda?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sorry, aga ma lihtsalt pean küsima:D On siin keegi otseselt embleemi küsinud? Ja mis mõttes halvasti lõppeda?
Loe!

Kui soovite embleemi saada, võtke ühendust MODERAATORITEGA, nemad annavad mulle korraga, keda milleks teha. Et mina ei peaks ükshaaval asju tegema.

Link

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loe!

 

No sina kui selle teema tegid ja paar tükki veel!!!

 

/ee, kellele see link antud oli?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No sina kui selle teema tegid ja paar tükki veel!!!
Mida mina ? Millest sa räägid ? Embleemide küsimisest või ?

Et embleemi saada, tuleb sellekohane soov esitada vabalt valitud moderaatorile nagu alexi tekstis oli öeldud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tasu rohkem rääkidagi siin mõnele...


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellel on idee pakkuda rääkigu Rapidloadi,Ollu või Alexiga pikemalt.(msnis)

 

Aga 1,5 aastat ja 700+ posti on suht jama,kuna ligia palju embleeme läheb palju tõesti.

 

1 aasta ja 2000 Asjalikku postitust peaks olema piisav, et teenida omale see embleem?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

1 aasta liikmeks olemist ja 2000 posti on jällegi nagu balansist väljas.

Kui 700 posti ja 1.5 aastat liikmeaega toob liiga palju embleeme, siis järelikult tuleb mõlemat kriteeriumit võrdeliselt tõsta.

Näiteks 1000 posti ja 2 aastat ?

Leidke see optimaalne suurus ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem vaadata jah aja järgi mis foorumis oldud, mitte selle järgi kui palju sa spammida suudad nagu praegu minu arust on.

Näiteks mõni mees on liitunud 2008 aasta lõpus, spammind nagu segane ja plaksti ongi tuntud liige.

Olen saatnud pm-i siinsele administraatorile, selle sama küsimusega huvi pärast, et kuidas neil see süsteem paika pandud on, aga kahjuks pole vastust saanud.

Ise pooldaks ka seda, et vaadatakse aja järgi, kaua kasutaja siin olnud on, kui tihti ta postitanud on(mitte, et iga lambi kasutaja mis tühjalt seisab tuntud liige poleks).

Minu arvates, ei tohiks tehinguid suurel määral sellesse segada, kuna muidu oleks iga pini müüa siin tuntud liige.

Arutleks siin pikemalt, kuid kahjuks pean minema :)

 

Kellel on idee pakkuda rääkigu Rapidloadi,Ollu või Alexiga pikemalt.(msnis)

 

Aga 1,5 aastat ja 700+ posti on suht jama,kuna ligia palju embleeme läheb palju tõesti.

 

1 aasta ja 2000 Asjalikku postitust peaks olema piisav, et teenida omale see embleem?

 

Vot sinust ma rääkisingi enda viimases postituses siia :)

Eksisin 2008 aasta arvuga, poiss on pmst pool aastat foorumis olnud, ja juba tuntud liige.

Natukene imelik, või mis ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen natukene jah palju postitanud,aga ma olen teinud päevikuid palju enda omasid ja sinna palju postitanud pilte.Niisama spamminud olen ka.

Kui annetajaks ostsin,siis Rapid lihtsalt pani selle kaasa.Ma olin õnnelik küll,aga ma spetsiaalselt seda ei küsinud ja ei tahaks, et see ära võetaks.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 aasta liikmeks olemist ja 2000 posti on jällegi nagu balansist väljas.

Kui 700 posti ja 1.5 aastat liikmeaega toob liiga palju embleeme, siis järelikult tuleb mõlemat kriteeriumit võrdeliselt tõsta.

Näiteks 1000 posti ja 2 aastat ?

Leidke see optimaalne suurus ;)

 

Sorri kui asjast valesti aru saan, aga ei tasu päris foorumi omanikku kah siin mängida. See on minu arvamus. Ei ole mõttet nende asjade kallal nuriseda kõik on enne juhtkonna poolt läbi arutatud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Spämmer = tuntud liige oma spämmi poolest = väärib embleemi.

Lihtsalt kui sa liialt spämmid, ei pea sa vastu 2k postitusteni jõudmiseni.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan,et parim mida pakkuda välja võib on:

 

Moderaatorid/Administraatorid valivad ise kellele selle märgi panna.

 

Või Vähemalt kasutaja vanus 2 Aastat ja PostCount 1500+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sorri kui asjast valesti aru saan, aga ei tasu päris foorumi omanikku kah siin mängida. See on minu arvamus. Ei ole mõttet nende asjade kallal nuriseda kõik on enne juhtkonna poolt läbi arutatud.
Kas siis oma arvamuse avaldamine on foorumi omaniku mängimine ? Väga huvitav arvamus sinu kui ühe moderaatori poolt. Ma lihtsalt pakun välja omapoolseid lahendusi ning teie saate need lihtsalt endale sobivaks või mittesobivaks kiita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas siis oma arvamuse avaldamine on foorumi omaniku mängimine ? Väga huvitav arvamus sinu kui ühe moderaatori poolt. Ma lihtsalt pakun välja omapoolseid lahendusi ning teie saate need lihtsalt endale sobivaks või mittesobivaks kiita.

 

Sorri, aga kuskil esimestel lehekülgedel sa käitusid küll üleolevalt.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis kui see uus värk tuleb peab ka vanadel kelle juba on ära võtma....

 

Mida sa mõtlesid, et kõigil kes on selle juba oma pika foorumis oldud ajaga või ma ei tea millega ära teeninud võetakse see ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis kui see uus värk tuleb peab ka vanadel kelle juba on ära võtma....

 

Vanadel peakski siis ära võtma, aga kindlasti peaks enne vaatama, kas inimene sobib enam-vähem uute nõudmistega. Kui sobib, siis pole ju vaja võtta, ega ju? Isegi, kui uued nõudmised poleks 100% täidetud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen natukene jah palju postitanud,aga ma olen teinud päevikuid palju enda omasid ja sinna palju postitanud pilte.Niisama spamminud olen ka.

Kui annetajaks ostsin,siis Rapid lihtsalt pani selle kaasa.Ma olin õnnelik küll,aga ma spetsiaalselt seda ei küsinud ja ei tahaks, et see ära võetaks.

 

ma ei tea üldse sind, kuidas siis tuntud :D ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ei tea üldse sind, kuidas siis tuntud :D ?

 

Minu jaoks on ta tuntud sellepoolest ainult,et ta on postitanud iga profiili alla siin :D

 

Eriti moderaatoritele :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Richard,ma tegin sul tasuta questi ära ja sa ei tea mind?:D

 

Ma tean umbes 60% inimesi siit foorumist.Ja arvan,et nad teavad mind ka.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.