Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Embleem "Tuntud liige" kriteeriumite ümberhindamine

Soovitatud postitused

Ma arvan, et võiks pigem nii teha, et moded ja adminid ise otsustavad kes embleemi väärib. Näiteks Meiseril pole embleemi, kuid seda venda teab siin foorumis peaaegu igaüks. Ta on siin tuntum kui Rapidload vist isegi.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea!

Seda kriteeriumi punkti pooldan kahe käega! :)

Ainult, et 500 on natuke liiga palju.

 

Sellest tulenevalt võiks kajastuda kajastuda kasutaja ankeedil ka see arv, et mitu positiivset hinnangut ta on oma postidele saanud.

 

Negatiivsete hinnangute arv võiks jääda kajastumata, sest siis hakataks juba saboteerima.

 

äkki keegi vihkab kedagi siit foorumist??

 

Siis ta paneb igale postitusele punase pöidla talle ju. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina paneks poraegu embleede andmise lukku :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks peaks ta just siis mingi spammer olema , kui tal on 2000 postitust ?

Äkki on ta teinud asjalikke postitusi .

 

Mina näiteks ei pooldaks eriti seda sinu ideed , kuigi samas mõte on hea .

Siis hakkab igapäev siia mingeid '' toredaid '' teemasi tulema mis on täiesti p*sk , yo .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks peaks ta just siis mingi spammer olema , kui tal on 2000 postitust ?

Äkki on ta teinud asjalikke postitusi .

 

Mina näiteks ei pooldaks eriti seda sinu ideed , kuigi samas mõte on hea .

Siis hakkab igapäev siia mingeid '' toredaid '' teemasi tulema mis on täiesti p*sk , yo .

 

Täpselt minu mõte...

See asi nii kaugele siin läinud, mmnm hakkab koguaeg leiutama jälle midagi uut, varsti peab terve foorumi ümber tegema, et neid embleeme saaks teistmoodi käsitleda...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irv, ma arvan et mul peaks siis see embleem väga ammu olema aga mitte midagi, ma olen siin foorumis olnud ligi 3 aastat ja mul on kõik need nõudmised olemas olnud, kui oli see teemade kustutamine v mai tea kui need kadusid kadusid ka mu postitused, niiet jamh, gl. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irv, ma arvan et mul peaks siis see embleem väga ammu olema aga mitte midagi, ma olen siin foorumis olnud ligi 3 aastat ja mul on kõik need nõudmised olemas olnud, kui oli see teemade kustutamine v mai tea kui need kadusid kadusid ka mu postitused, niiet jamh, gl. :D

 

See näitabki et sa olid vabateema hero, mujal sind niipalju ei teatud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Nõus. Ning praegused kellel on Tuntud liige ja kes saanud selle ainlult Postcounti pärast peaks selle ära eemaldama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Pakun 2-3 aastat. Mõned vennad siin eile registreerunud ja 2000 posti.


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

700 posti, päris hea, vähemalt ei spammita mingi surnuks enam. Ise pooldan väga Rapidloadi oma


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oleks ausaltöeldes savi, ei koti mind mingid embleemid,mis need mulle annavad ?usaldust, lol nty.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal selle embleemi kohapealt suhteliselt savi, kuid ka Rapidi värk tundub normaalne olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pange mind tuntuks lliikmeks . kõik teavad mind :D

 

vaadake millal ma liitusin + pole mingi spämmer orsmt .

 

Vähemalt mina ei tea,kuid olen ka siin ammu ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen poolt su ideel.

Sest tõesti varsti on igal spammeril see olemas.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Muidu nõustun aga aktiivne ka ikka :)

 

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütlen kohe et se on ka mõtetu. Lähed vabateemasse ja kõik. oledki tuntud liige.:ty

 

vabateema ei anna PC

 

Pmst:

Esialgsed ideed - mahakandmisele, nii palju põhjusi, et isegi ei viitsi neid loetlema hakata.

Rapidloadi esimene idee - see idee on küll ideaalis väga ilus, aga reaalsuses see lihtsalt ei toimik. kahjuks.

Rapidloadi teine idee - preaguseks on üle 100 inimese, kellel on 700+ posti. ma usun, et isegi kui pooled neist oleks "piisavalt vanad kasutajad" see on ikka liiga palju embleeme. tuleks säilitada kuidagi see tasakaal, et embleemid ei muutuks liiga tavaliseks.

 

lisaks, sa ju tead väga hästi, et sina seda automaatset süsteemi lihtsalt ei viitsi kirjutama hakata ja käsitsi oleks see ikka väga tüütu teha.

 

samas, ega preagune süsteem pole ka vigadeta, kuigi.

igal juhul, kuni keegi tuleb parema ja geniaalse ideega välja, ma lihtsalt hakkan kontrollima, et need inimesed, kes isegi said need võluvad 2000 posti täis, ei oleks teinud palju spammi.

vastasel juhul ma lihtsalt kustutan kogu spammi ära ja vaatame, mitu nulli postcoundi numbrist alles jääb. Ehk siis, mõelge järgmine kord, kui te küsite tuntud liikme embleemi, see võib halvasti lõppeda.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuleks lähtuda sellest ikkagi, et inimene peaks millegi poolest ikkagi kuulus olema, tuntud millegi poolest, erinema teistest millegi tõttu.

 

Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Tegelikult siis üks foorumi kõige muhedam, inteligentsem, tuntum ja endine foorumi administraator oleks sel juhul oma -700 postitusega sellest kriteeriumist väljas...:?

 

Nsm norin, tegelikult oleks tal muidugi juba ammu oma normaalsuse taseme pärast see embleem.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.