Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Stalkeri signatuurid

Soovitatud postitused

VIP

Vaikselt juba tuleb:P Miski on kõigi juures nagu sarnane, aga ma ei oska seletada mis:D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2p .

 

signad lahedad, tegija ... mitte väga .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja miks ma usun , et need pole tema tehtud -.- ?

Sorry vaa aga mõni signa ja teine siuke..

viimased 3 olid samasugused .. ja Smithi omas on palju uut mida sa ei oska kasutada...

 

Nii , et ma ei tea.

 

Ei hinda , sorry .


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah te inimesed ei taju ikka...

Mingitele kirjast,pildist ja raamist koosnevale signale annate 10punkti ja signadele mis on tõsiselt head annate 2punkti -.-

 

Tegelt sina oled see kes ei taju. Arvasin, et kuna oled juba veits arenenum teistest siin tead seda ise ka, et igal inimesel on kunsti suhtes oma arvamus ja enamus hindavad nii nagu neile meeldib mitte nii nagu kunstile kohane.

 

@Stalker.

Peaksid õppima paremini kriitikat taluma mitte igale ühele kes midagi halvasti ütleb vastu kohe haugud. Ütle liccalt, et tänud vms.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt sina oled see kes ei taju. Arvasin, et kuna oled juba veits arenenum teistest siin tead seda ise ka, et igal inimesel on kunsti suhtes oma arvamus ja enamus hindavad nii nagu neile meeldib mitte nii nagu kunstile kohane.

 

@Stalker.

Peaksid õppima paremini kriitikat taluma mitte igale ühele kes midagi halvasti ütleb vastu kohe haugud. Ütle liccalt, et tänud vms.

 

kus ma vastu haukusin? ja isegi, kui haukusin, siis mitte rohkem, kui ühele inimesele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.