Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pay by SMS!

Soovitatud postitused

Hakkan ise pin ostma pole just kõige kallim kui arvestada riske mis võid sa nt Volime Te käest ostes saada.Sa ei tea kuidsa see pin saadud on ja mingi % et võid ban saada jne.Aga kui ise enda tel ostad siis ohutu.Väge hea et see eestis.Kuigi ma arvan et nüüd peaks veel madalamaks pin hinnad minema kes UK pinne müüvad,kuna nüüd saab igaüks teha ennast p2p kui mobla olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hakkan ise pin ostma pole just kõige kallim kui arvestada riske mis võid sa nt Volime Te käest ostes saada.Sa ei tea kuidsa see pin saadud on ja mingi % et võid ban saada jne.Aga kui ise enda tel ostad siis ohutu.Väge hea et see eestis.Kuigi ma arvan et nüüd peaks veel madalamaks pin hinnad minema kes UK pinne müüvad,kuna nüüd saab igaüks teha ennast p2p kui mobla olemas.

 

Hinnad juba niigi all,pinne ma teen ise.

Enne sai ilusti müüa 75-100kr eest,nüüd aga 50kr,väga odav tegelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis käib see IP järgi, tarkpea.

 

No shit, sherlock

Selle teema võiks lukku panna tegelt mis me siin ikka pead vaevame, hea, et tuli aga hind on karm, otsustage ise kas võtate sellle riski ja ostate nt Volim Te käest pinni või maksate 3 korda rohkem ja saate selle 100% kätte:)

Ilusat suve !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

twetfdbgbndfbnrtbnncvb.bmp

Katsetasin värki ja töötas.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et nagu, ega se polnudgi tegelikuld sellejaoks, et eestlased saakssid odavamalt memberiks teha. Se on eelkõige sellejaoks, et mõned nooremad mängijad saaksid kaa ennast p2p teha, sest paljudel puudub pangakaart.

 

Enyweis, se on hea asi (Y):)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Et nagu, ega se polnudgi tegelikuld sellejaoks, et eestlased saakssid odavamalt memberiks teha. Se on eelkõige sellejaoks, et mõned nooremad mängijad saaksid kaa ennast p2p teha, sest paljudel puudub pangakaart.

 

Enyweis, se on hea asi (Y):)

 

Minule ntx, aga mul 200.- limiit-.-

Ja huj raiskan aint 25.- kuus mul läheb 150+ telefonile iga kuu:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liiga kallis jah,aga eks Elisa jms firmad tahavad ka kasumit saada :D

 

Nooremate jaoks(9-14) on see kindlasti odav,emmed-issid maksavad. Etem oleks juba siis 100ekr eest solle tellida ja nende eest pin osta kellegilt.

 

Muidu jah,hea et Eestisse ka selline asi jõudis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal tebla arve iga kuu 15 kr , naiz : D limiiti pole , saaks tellida suht palju neid ^^

 

Aga quited rüünskeibist , kahjuks ei viitsi enam .

 

Ofc 175.- pole väga odav , selle eest saaks nii mõndagi muud . 100.- oleks väga korralik ,aga kõigil kasumit vaja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See hind on röögatu .. :D Ma pean tavaliselt 100+ arved kinni maksma (mul eesti siseselt kõige kallim kõne mida teha saan 0.90 vist .. btw pere vahelised kõned tasuta 9000minutit vms) ...

Oleks mingi 50,- siis ma otsiks oma simpeli stardikad üles ja hakkaks tellima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omg, selle raha eest saaks kerge 13 Saku Icet. Või üks litine viin ja raha jääb ülegi veel.

Aga noh väikestele ruunipelajatele on see hea.

Hea et ise enam ei pela, kui siis niipalju et login sisse, et acc bottima panna või korra pk kord kuus .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle eest saaks isegi 3 UK pinni siit ,lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.