Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pay by SMS!

Soovitatud postitused

VIP

aiia, suht kallis ikka: S

 

iirimaal sms oli vist 11 euri? :O niiet umb sama ?

 

igatahes ise teen krediidiga vms ja see maksab €4.95. see odav. =))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taun, nime ette 'the' artiklit ei panda..

 

ja kurat, ära postita üldse sinna foorumisse kui sa raasugi inglise keelt ei mõista, viid maine alla ainult..

 

 

Muidu, loomulikult, et pinni hind Eestis nii kõrgele tõusis, praegusel ajal tahavad kõik vahelt saada ju.

 

ja kurat, ära postita üldse sinna foorumisse kui sa raasugi inglise keelt ei mõista, viid maine alla ainult..

 

 

See lause hakkas mind millegi pärast häirima. Sinna foorumisse võivad minuteada postitada kõik mängiad. Inglise keel ei ole määrav, räägid sa üle küngaste nii, et inglane sinust aru saab on kõik OK, kuna see peaks loogiline olema, et lihtne eestlane ei valda inglise keelt korrektselt.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd siis eestlasi üle laskma? :?


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene pilk, kui nägin, et Eestis sms-iga 175?! olin hämmingus, täielik šokk. Hiljem aga taipasin, et memberi hind on tõusnud! :D Varem oli UK pinni hind 5£, ligikaudu 125kr - nüüd 6£

 

Vot nii on lood. Huvitav on veel ka see, et kas nüüd need, kes varem lasid UK omi üle, hakkavad nüüd eestlasi üle laska. Mine sa tea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja kurat, ära postita üldse sinna foorumisse kui sa raasugi inglise keelt ei mõista, viid maine alla ainult..

 

 

See lause hakkas mind millegi pärast häirima. Sinna foorumisse võivad minuteada postitada kõik mängiad. Inglise keel ei ole määrav, räägid sa üle küngaste nii, et inglane sinust aru saab on kõik OK, kuna see peaks loogiline olema, et lihtne eestlane ei valda inglise keelt korrektselt.

 

 

möh? .....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike s*tt tõlge google poolt aga see on kiri Mod Mac-i poolt :P

Tere,Kõigile

 

Kohe alguses, tänu kõigi oma kommentaare. Me ei loe kõik, mida ametikoht ja võtta kogu tagasiside, head või halba.

 

Ma tahan läbi mõned asjad, mida me peame kaaluma, kui pakkumine uue makse variant.

 

Esiteks oleme seisukohal, kui on soov uue maksevõimalused. Juhul, Leedu ja Eesti oma kindlasti oli. Mõlemad riigid on kasvamas mängija numbrid ja oli selge, et meil olid ei paku piisavalt makse võimalusi nendesse riikidesse.

 

Teiseks peame kaaluma, kas on võimalik pakkuda mingeid uusi teenuseid? Kuni ainult paar nädalat tagasi, Surfpin, meie SMS-teenuse pakkuja ei katnud kas Leedu ja Eesti. Kui me saime kõne, et need olid nüüd toetada neid riike sanoimme "JAH" otsekohe.

 

Seejärel vaadeldi hind, arvestades seda, mis oli parim hind, mida me saame pakkuda liikmelisuseks mängijatel nendes riikides. Kuigi on selge, et SMS-i hind on praegu kõrgem kui "norm", see ei ole mingil viisil oma kavatsust seda teha.

 

Meie hinnad on väga sõltuv puhelinyhtiö, kus teenust tegutseb. Nagu võite ette kujutada, kui uus teenus nagu SMS on käivitatud, telefoni tahavad nii suurt osa rahast pie kui võimalik.

 

Palun mõista, oleme püüdnud tuua alandamiseks, nii palju kui võimalik ja jätkab seda ka tulevikus. Me lõpuks pidi otsustama üks asi - me pakkuda teenust selle hinna või üldse mitte? Me kõik oleme kokku leppinud, et esimene variant, sest me tahame, sest paljud inimesed mängivad meie suur mäng kui võimalik.

 

Ma arvan, et see oli oluline, et olin nii aus kui võimalik sellest, et te kõik aru, kust me oleme tulnud. Ma luban, et hoida teid kõiki teavitada, kui midagi muutused lähemas või kauges tulevikus.

 

Seni on lõbus ja hoitakse ametikoha voolavad. :)

 

Aitäh,

Mod Mac

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tuleb vbl ise kirjutada väike kiri telefoni operaatoritele ....koguks mingi hääli kah vms, et kui hind oleks 90-100.- krooni pin siis ostaks ....set neil oleks kasum pini pealt väiksem aga tellijaid oleks 10-100x rohkem vbl isegi veel suurem arv oleks....ja kokkuvõtteks nad saaksid ikka rohkem raha kui praegu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tuleb vbl ise kirjutada väike kiri telefoni operaatoritele ....koguks mingi hääli kah vms, et kui hind oleks 90-100.- krooni pin siis ostaks ....set neil oleks kasum pini pealt väiksem aga tellijaid oleks 10-100x rohkem vbl isegi veel suurem arv oleks....ja kokkuvõtteks nad saaksid ikka rohkem raha kui praegu :)

 

See on küll hea idee. Aga kuhu me neid hääli korjame ja kes saadaks selle kirja ? Ja peaks teistesse rune foorumitesse kah üles panema et võiks hakkata hääli koguma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõnus, tegin ns proovi kas ikka saab pini kätte. Saatsin 1mese siis tuli teadi 2 sama 3nda sama. siis 14114 ja vsjoo üle. Pmst pini ei saand.

 

 

 

"Ma arvan, et see oli oluline, et olin nii aus kui võimalik sellest, et te kõik aru, kust me oleme tulnud." Lol. Ei tea jah kust olete tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõnus, tegin ns proovi kas ikka saab pini kätte. Saatsin 1mese siis tuli teadi 2 sama 3nda sama. siis 14114 ja vsjoo üle. Pmst pini ei saand.

 

WUT?

Jagex laseb lambist sind üle? Irw, kindlasti.

Olen isegi ostnud sealt ammu ja ei mingit probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.