Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus BH on väljas.

Soovitatud postitused

VIP

Kui wild tuleks tagasi ning nood kuradi.. mis nood olidki.. suured kollid sealt ära võtta, siis ma hakkaks ise ka mängima. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui wild tuleks tagasi ning nood kuradi.. mis nood olidki.. suured kollid sealt ära võtta, siis ma hakkaks ise ka mängima. :)

Jei, orcut fail count is now 1. Wild pole ära kadunud kunagi, vaid kadus old good pk. Need suured vandid on tglt head asjad kui on statse, et seal käia. (H)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui wild tuleks tagasi ning nood kuradi.. mis nood olidki.. suured kollid sealt ära võtta, siis ma hakkaks ise ka mängima. :)

Wild on koguaeg olnud, lihtsalt keerati täiega perse :)

Ma arvan, et revenante (sa mõtlesid kindlasti neid) ei ole BH worldides.

 

Ise jõudsin surra 85k geariga :D Target sai 222k minu surma eest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ikkagi suht bs dropid seal, samu droppe võisk saada ikka, ja nüüd kõik passivad seal edges wildi alguses kah, lähed üle ditchi kohe barrage+claw, teleda kah ei saa...

Aga see on sitaks hea, et kui targetil nt aint mingi iron asi peal, ja sa ta ära killid, saad ikka 100k+ dropi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen sitaks rahul. Luut on lihtsalt suurepärasne - tõmbad kasvõi mingi 1 itemeri maha ja 200k+. Suutsin 2m kindlalt kokku ajada hetkel. Parim oli target kill, kui ta inv oli tühi ja seljas ka mitte midagi ei olnud ja loodiks ahrim top ja muud kama, kokku 850k sellelt.

PJereid on sitaks vähem, tundub, et mingi respekti teema ka tekkinud, et PJereid takistatakse jne. Farcastereid on see-eesti lvl 13 wild täis ( green dragide juures ) ja leidub ka neid, kes virisevad 24/7, et safer ja safer, kuid see selleks. Üle pika aja saan ütelda, et GJ Jagex, super uuendus. Mõnes mõttes meeldib rohkem, kui old wild isegi.


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise olen sitaks rahul. Luut on lihtsalt suurepärasne - tõmbad kasvõi mingi 1 itemeri maha ja 200k+. Suutsin 2m kindlalt kokku ajada hetkel. Parim oli target kill, kui ta inv oli tühi ja seljas ka mitte midagi ei olnud ja loodiks ahrim top ja muud kama, kokku 850k sellelt.

PJereid on sitaks vähem, tundub, et mingi respekti teema ka tekkinud, et PJereid takistatakse jne. Farcastereid on see-eesti lvl 13 wild täis ( green dragide juures ) ja leidub ka neid, kes virisevad 24/7, et safer ja safer, kuid see selleks. Üle pika aja saan ütelda, et GJ Jagex, super uuendus. Mõnes mõttes meeldib rohkem, kui old wild isegi.

 

Hakka või uuesti mängima...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

w00000t! tra see vabzee hea asi ju:D algul ei meeldinud, aga nüüd meeldib, tapsin targi ära ja sain corr d dagger@@@@:D =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakka või uuesti mängima...

Aga võta kätte ja proovi ära ;) Soovitan soojalt.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine munni...

Mul selline tunne et hakka kasvõi mängima.

Wild on lihtsalt SUPPPER !

 

Peaks jälle range2heri tegema ja wildis omangut laskma.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.