Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Suitsetamine teeb teid nõrgaks. Face it, you never will be strong again.

Mõttetu närvirakkude lõhkumine, 80% suitsetajatest lõhuvad oma närvid ära suitsetamisega, selleks et rahuneda vajab suitsu.

 

Ise muidu vahepeal paar korda aastas seltskonnas vesipiipu teen, ei ütleks, et nüüd jään ahelsuitsetajaks sellega, kuid ilmselgelt on võimalik jääda, kui iga päev kimuda.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uskumatu.. ja ongi enamvähem aasta tihedamat suitsetamist täis saanud.

Ei oleks seda küll arvanud, esimene plaan oli, et eelmine aasta enne suve jätab maha.

Jätkuvalt vana hea kuldne marps.

 

hmm nice, novembri kuus kukkusin k2eluu puruks. jay, j2tsin maha, tty laniks ostsin pakki ja nyyd j2lle voppa, v2he aga ikkagist.

Kuldne marps


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa suitsetad? (TUBAKAS) Üritan mitte

Palju päevas? 5 Tavaliselt

Jätsid maha? Vist küll

Kaua teinud pole? Mingi 1 kuu

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? Mõnest rohkem.

Kuidas maha jätsid? Tavaliselt. Ei tee lihtsalt enam.

 

Mingi 3a teinud, pausidega :D Nüüd loodan, et lõplikult maas.

Muidu NexT, LM, Philip Morris. Vahepeal bond ja muu rämps ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hehe, suutsin 3 päeva ilma olla. Siis tuli pool suitsu, siis juba tuli terve ja juba 2 ja perse mu üritus kukkuski. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa suitsetad? (TUBAKAS) Ei, vesipiipu küll vahel

Palju päevas? paar korda mingi 6 kuu jooksul

Jätsid maha? ei ole plaanis

Kaua teinud pole? paar aastat

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? õigus, tubakat pole tõesti, ei soovi ka.

Kuidas maha jätsid? ei kavatse jätta, kuna pole mida suitsetada.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

smoke n fly

 

 

vessar only

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suitsetasin kaks pool aastat ja jätsin siis päeva pealt maha. Nii ei saa maha jätta, et võtad suitsetamist vähemaks, et teed päevas 15 suitsu asemel näiteks 5, kõige efektiivsem on paugu pealt jätta. Ja kui sõbrad suitsu teevad siis lähed veits eemale nii kauaks, kui nad hakkavad suitsuga õrritama, et:"Mm, suits on nii hea, ma tean, et sa tahad teha, tule võta kössi." siis on nad halvad sõbrad. Minu soovitus, aga noo tehke mis tahke.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suitsetasin kaks pool aastat ja jätsin siis päeva pealt maha. Nii ei saa maha jätta, et võtad suitsetamist vähemaks, et teed päevas 15 suitsu asemel näiteks 5, kõige efektiivsem on paugu pealt jätta. Ja kui sõbrad suitsu teevad siis lähed veits eemale nii kauaks, kui nad hakkavad suitsuga õrritama, et:"Mm, suits on nii hea, ma tean, et sa tahad teha, tule võta kössi." siis on nad halvad sõbrad. Minu soovitus, aga noo tehke mis tahke.

No mõnel teisi ei olegi ju. Peavad leppima sellega, mis on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seljuhul tuleks siuksed sõbrad paika panna. Või nagu mina tegin, keegi pakkus, võtsin vastu ja murdsin suitsu pooleks. Ma mõtlen, et kui nii moodi õrritades pakkus, et:"Tule võta, tule võta, ma tean, et sa ei suuda maha jätta." Nädal aega umbes tegin nii, lõpuks ei pakkunud keegi. Success. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina pole 15 kuud suitsetanud:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suitsetasin väga kaua aega aga siis suutsin maha jätta ja nyyd sai 2 a. täis:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tumesinine L&M ja pruun Philip Morris - that is all


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa suitsetad? Pean tunnistama, et jah. Proovisin elus esimest korda suitsu juba 10 aastaselt. Sõbrad proovisid siis sai ise ka proovitud. Ei meeldinud see suits üldse. Mõned aastad hiljem, kui 15 sain, tekkis üks kord kahtlaselt suur suitsu isu. See oli peale veerandi lõppu, suve algul. Tegin nädalas mõned suitsud.. ja nüüd olen sõltuvuses. Lahti ei saa.

 

Palju päevas? Kui endal pakk puudub siis nii palju, kui võimalik kusagilt saada on. Ehk siis 6-7 suitsu.

Kui endal ikka raha on ja pakk ka taskus siis umbes 10-15 suitsu päevas. Mõnikord ka terve pakk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen suitsetanud alates 9a. saadik. See teeb kokku 11a staaži. Hetkel üritan maha jätta ja 8 päeva ilma olnud. Muidu läks umbes pool pakki päevas. Leian et nüüd söön rohkem nänni ja värki ja raha läheb isegi rohkem, kuna isu on julm :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.