Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

njh ennem proovisin Tumesinist L&M'i

tegin nata ära kohe köhisin kõik välja:D

essat korda ikka.

arvan et tõsisemalt laskma mingi 1 või 2 aasta pärast sest 11 aastasena pole mõtet kopsud isegi väiksed:)

hetkel ei hakka eriti.

 

aga kumb muidu parem kas tumesinine või punane l&m?

 

 

sa pole lahe, kui suitsetad.

 

---------- Postitused liidetud 16:49 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:46 ----------

 

ma ise olen proovinud, aga möttetu suuseks, niiet pole minujaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njh,sõbrad lasevad ikka vahetevahel ja siis pakuvad mulle kh aga pole ennem võtnud.

 

lasevad mingitel jotsidel osta ja siis tõmbavad ja jagavad väikestele...


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njh,sõbrad lasevad ikka vahetevahel ja siis pakuvad mulle kh aga pole ennem võtnud.

 

lasevad mingitel jotsidel osta ja siis tõmbavad ja jagavad väikestele...

 

lahedad sõbrad.

 

sõpradest hakkabki see värk, pakuvad sulle, kui vastu ei vöta, pole nii kõva mees ja saadavad "grupist" minema sind.

 

ma sinu asemel ei hakkaks, sltuvusest raske lahti saada. näri pulgakommi kui tahad lahe olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sõpradest hakkabki see värk, pakuvad sulle, kui vastu ei vöta, pole nii kõva mees ja saadavad "grupist" minema sind.

 

See mingi suht bs jutt minuarust.. pole elusees enda tutvus ringkonnas sellist asja näinud.

Kui keegi ei suitseta siis on just mingi "ohoo, tubli poiss oled" või midagi sellist.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõmmake priimat.. kahjustab vähem tervist kui kõik LMid ja Marpsid.. mis siis, et see rõve on ja peale teist kõssi on kopsud nagu maasikad.

 

eino aga äkki räägid kust seda saada? kunagi sai mõni tehtud, prima mingi suitsu piibu otsa ja nii ta läks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lahedad sõbrad.

 

sõpradest hakkabki see värk, pakuvad sulle, kui vastu ei vöta, pole nii kõva mees ja saadavad "grupist" minema sind.

 

ma sinu asemel ei hakkaks, sltuvusest raske lahti saada. näri pulgakommi kui tahad lahe olla

Ei tea, mul kah sellist asja ei ole. Sõbrad teevad, mina jään kuivale. Samas ega ma ise teha kah ei tahaks.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil üldse niimodi, et kui kellegil ei ole, siis jäetakse. Kui terve antakse sulle, pead topelt tagasi andma. Suht noobid :D. Olen ka muutnud nende mõtteid, et miks seda sitta üldse teha, mingi 2 nädalat ei teinud, siis uuesti :D:D. Suht, yeah.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eino aga äkki räägid kust seda saada? kunagi sai mõni tehtud, prima mingi suitsu piibu otsa ja nii ta läks.

 

Kusjuures ma ei teagi.. eestist saab nüüd ainult vist salasuitsuna seda.

 

Aga no võite L&Mil filtri lihtsalt ära võtta.. sama hea mis priima ja kahjustab vähem tervist kui filtriga : )


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lahedad sõbrad.

 

sõpradest hakkabki see värk, pakuvad sulle, kui vastu ei vöta, pole nii kõva mees ja saadavad "grupist" minema sind.

 

ma sinu asemel ei hakkaks, sltuvusest raske lahti saada. näri pulgakommi kui tahad lahe olla

See grupi teema on vb 10-15 aastastele, muidu ikka mitte suitsumehed on kõvemad sellid et suudavad eemal hoida,

Suitsu teha siis vajadusest mitte "Be gangsta" pärast ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures ma ei teagi.. eestist saab nüüd ainult vist salasuitsuna seda.

 

Aga no võite L&Mil filtri lihtsalt ära võtta.. sama hea mis priima ja kahjustab vähem tervist kui filtriga : )

 

Tead ka miks filter seal peal on? et oleks vähem kahjulikum, sina ajad siin et just filter teeb kahjulikumaks.

 

Teemasse: kunagi ikka peab ära proovima, aga vb alles 4 aasta pärast, ei taha noori kopse rikkuda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tead ka miks filter seal peal on? et oleks vähem kahjulikum, sina ajad siin et just filter teeb kahjulikumaks.

Hahahhahaha, laps mine kõigepealt kooli ja siis räägi uuesti seda juttu.

 

Ja btw.. filter on sellejaoks et suits lahjem oleks ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lahedad sõbrad.

 

sõpradest hakkabki see värk, pakuvad sulle, kui vastu ei vöta, pole nii kõva mees ja saadavad "grupist" minema sind.

 

ma sinu asemel ei hakkaks, sltuvusest raske lahti saada. näri pulgakommi kui tahad lahe olla

 

Ei tea, ei ütleks küll. Õnneks need sõbrad, kellega tavaliselt koos olen, ei suitseta.

Nende seas, kes suitsetavad, ei tunne küll ennast mingi valge varesena :)

 

woot, tüdruk jättis minu pärast maha. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegin viimati vist tobi 7. aastaselt. Siis põhimõtteliselt ka sõbrad surusid peale, kuigi, mis sõbrad need olid. Ma ei pea ennast samuti nii rikkaks, et võiksin lubada pakk 1-2'le päevale nagu enamuste jutust siit välja loeb. Pole isu ka, vessarit pole ka kordagi tõmmanud. Lihtsalt ei kisu ning mingil määral ehk ka see, et teen palju sporti.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegin viimati vist tobi 7. aastaselt. Siis põhimõtteliselt ka sõbrad surusid peale, kuigi, mis sõbrad need olid. Ma ei pea ennast samuti nii rikkaks, et võiksin lubada pakk 1-2'le päevale nagu enamuste jutust siit välja loeb. Pole isu ka, vessarit pole ka kordagi tõmmanud. Lihtsalt ei kisu ning mingil määral ehk ka see, et teen palju sporti.

 

oot oot, sa tegid 7 aastaselt suitsu? WTF, kui ma 1 klass olin ei olnud koolis suitsust juttugi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise teen umbes mingi 1 pakk nädalas, kui sedagi.

Täna sain 3 pakki Pruuni Kenti 100.-

 

---------- Postitused liidetud 15:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:32 ----------

 

Tead ka miks filter seal peal on? et oleks vähem kahjulikum, sina ajad siin et just filter teeb kahjulikumaks.

 

Teemasse: kunagi ikka peab ära proovima, aga vb alles 4 aasta pärast, ei taha noori kopse rikkuda

 

Väga tak jutt, or not. Pealegi filter ei tee suitsu vähem kahjulikumaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise teen umbes mingi 1 pakk nädalas, kui sedagi.

Täna sain 3 pakki Pruuni Kenti 100.-

 

---------- Postitused liidetud 15:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:32 ----------

 

 

Väga tak jutt, or not. Pealegi filter ei tee suitsu vähem kahjulikumaks.

 

Miks ei tee? Ta võtab sealt suure osa tõrva vahelt ära + muid põlemisel tekkivaid gaase/aineid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ning see ebaõnnestus ! Sõber pakkus liiga head suitsu ning pidin vastu võtma, :D. Välja magatud, siis lähen ostan sama paki linnast.

 

Btw, suitsu mark oli Marlboro, Mustas pakis, mitte mentool :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas sa suitsetad? (TUBAKAS) EI

Palju päevas? - .. :D

Jätsid maha? Pole sõltuvusse jäänudki.

Kaua teinud pole? Viimasest proovimisest on üle 2 aasta julgelt.

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? Ikka olen

Kuidas maha jätsid? -

 

Vessarit saab kuus paar korda tehtud, suitsu ei tee. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga kuda ültse suitsu saada kui pole 18?

jotsidelt vms?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.