Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Väga head skillerit :P ( Vaata kindlasti sisse =)

Soovitatud postitused

irvvv ma pole mingi Chris Kelp , ja reimo rebane pole ka mu sõber..

dvj l33t guy lisa mind msn : [email:13zuo1xt]white.nono@hotmail.com[/email:13zuo1xt]

ja siis annan sulle konto nr ja nime kuhu raha saadad.

mu nimi on Martin mitte mingi Reimo või Aka Chris

täitsa haiget juttu ajate siin , mind tõesti ei huvita keda ta scammis või kes teda scammis.

see on sama hea ma panen mingi lambika kasutaja siia myyki ja siis pärast lametsetakse et mina scammisin - täitsa haige

 

Kuidas on see haige jutt kui me seletame ära, et scammer teab selle kasutaja andmeid, ning ostja võib kohe kasutajast ilma jääda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas on see haige jutt kui me seletame ära, et scammer teab selle kasutaja andmeid, ning ostja võib kohe kasutajast ilma jääda?

 

Türa kas te saate ükskord juba aru !!!

Vittu ma ostsins elle kasutaja 3 nädalat tagasi , ja mingit tagasi võtmist pole olnud omfggggg!!!!ja kurat kçll mida te sp[mmite siin tra ma lasen teid yhe kaupa warnida , ja teie moded võiksite ka rohkem tööd teha :@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saa aru.See,kelle oma see alguses oli,müüs acci maha ühele.See arendas hullult ja siis scammis tagasi.Ta müüs sulle ja ootab arengut.Kui on kena areng toimunub,siis võtab tagasi.Soovitan sul teha cb statse parem,kuna see kasutaja on ohtlik.Tagasivõtmis oht on suur.

 

Palju maksaks kasutaja siis,kui teha p2p mingi 30p?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Saa aru.See,kelle oma see alguses oli,müüs acci maha ühele.See arendas hullult ja siis scammis tagasi.Ta müüs sulle ja ootab arengut.Kui on kena areng toimunub,siis võtab tagasi.Soovitan sul teha cb statse parem,kuna see kasutaja on ohtlik.Tagasivõtmis oht on suur.

 

Palju maksaks kasutaja siis,kui teha p2p mingi 30p?

 

Kuule sa ära targuta kui sa midagi ei tea tõesti..

ma tegin h2h diili , niiet kui mingi tagasi võtmine oleks siis vastutab ka tema.

ja see oli tema kasutaja koguaeg , ja vahepeal kyll scammiti ära , aga ikkagi sai ta selle kasutaja tagasi , ja maitea kus te seda infot võtate et mingi maitea mitu scammerit teab infot or wtf ? Tühikargajad pange ona kuskil , ja moderaatorid äkki saaksite SPÄMMERID warnida ?

//Kui mingi üleliigne post veel on siis kohe lasen WARNIDa , aitab naljast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa kas te saate ükskord juba aru !!!

Vittu ma ostsins elle kasutaja 3 nädalat tagasi , ja mingit tagasi võtmist pole olnud omfggggg!!!!ja kurat kçll mida te sp[mmite siin tra ma lasen teid yhe kaupa warnida , ja teie moded võiksite ka rohkem tööd teha :@

 

No aga kuidas me saame kindlad olla, et sina ei ole see scammer?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
R22gi ennda eest , et siis palju hind on ??

 

hazzu mine osta aju endale krdi ajudoonor, putsi ta ytles juba ju hinda igas krdi postis peaaegu, 6pi lugema. Ja mida te paugute ta kallal, tra sai scammi siis sai, 2rge postitage koguaeg siia kui te ei ole huvitatud ostmisest. Ta veel ytles ka esimeses postis et kui midagi on siis PM-i teel r22gite.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hea et mingi vend aru sai asjast...

jah elu närvi ajavad mingid kuked kes hauguvad ja hauguvad aind .

On hea ma tulen teie teemasse spämmima ja mingit sitta ajama suust välja?

Tra mida te möliste siin dvj kui te nii kõvad vennad olete saame IRL kokku , tra kuradi munni kari kõik on nii kõvad vennad kuradi kuvari taga , ja siis kui irl kokku saadakse siis ei julge kohalegi tulla , idioodi kari rsk .muud ma ei ütle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea et mingi vend aru sai asjast...

jah elu närvi ajavad mingid kuked kes hauguvad ja hauguvad aind .

On hea ma tulen teie teemasse spämmima ja mingit sitta ajama suust välja?

Tra mida te möliste siin dvj kui te nii kõvad vennad olete saame IRL kokku , tra kuradi munni kari kõik on nii kõvad vennad kuradi kuvari taga , ja siis kui irl kokku saadakse siis ei julge kohalegi tulla , idioodi kari rsk .muud ma ei ütle

 

Tõesti sorrri for spämm... Aga eriti närvi ajavad sellised sinusugused inimesed kes arvavad endast kõike , on mingid "machod" , netiherod (nagu mõned ütlevad) , lubavad kohe irl kokku saada ja mingi 1 vs 1 teha siis pärast tuleb kohale mingi 10 sõpsiga taidlema vms... :huh:

 

Less QQ, More Pew Pew(H)

 

Selle kõrvalt küsiks kas on tõestust h2h trade kohta kasutaja kindluse koha pealt?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hazzu mine osta aju endale krdi ajudoonor, putsi ta ytles juba ju hinda igas krdi postis peaaegu, 6pi lugema. Ja mida te paugute ta kallal, tra sai scammi siis sai, 2rge postitage koguaeg siia kui te ei ole huvitatud ostmisest. Ta veel ytles ka esimeses postis et kui midagi on siis PM-i teel r22gite.

 

Lol , ma kysisin mis hind sest muidu oleks spam taun .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rs god , mine spämmi mujal , kas pole ilusti näha no spämm , kui tahate midagi kysida siis PM !

Siin teemas jätate aind msn-i või lihtaslt pakute hinna.

A/W ei oska öelda , ja hetkel ei ütle rsn ka , rsn saab kindel ostja.

Pakkuge hindasi.

Teeme siis alghinnaks 200.-

 

Omg nerd ta ei spamminudgi idioot.! Lihtsalt küsis .


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.