Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mul kaldub ka rula ikka suht kõvasti ära sellele poolele kus sõita harrastan. Aga jah. Sain ostetud endale Santa Cruzi deck. Pole eriti midagi sõitnud rulaga. Idk, mul ei tule rulaga eriti midagi välja kuna ma kardan. Bmxiga ei karda nii hullult kui rulaga. Rulal selline ebakinduse tunne, et kui valesti landid siis rula võib alt ära sõita ja sabakondi peale kukkuda on ikka väga rõve..

 

Mul peamine asi, kui landida kardan on selline mõte "madddd painn!!!", umbes, et kui matsu panen, siis võtan valu mõnuga vastu. Mingi psüühika värk, siis pole nii valus. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskil neli aastat tagasi sai ka sõidetud, päris vinge oli. Tegelikult sõidaks veelgi, kui rula võtta oleks ja korralik skate park.

Omal ajal sai sõidetud odava kaupsi rulaga. Maksis 600.-, kui ma ei eksi. Kõik trikid sai ilusti tehtud. Grind, Kick/Heelflip, Oliie, Grind, Pop Shovie, Nollie. Mõni trikk tuli paremini välja mõni vähem. Põhimõtteliselt saab ka odava rulaga asjad aetud, kuid eks nad ühed nõrgad asjad ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul siuke tunne, et lõpetan skateimisega.. Noo mis pargid siin mu vallas on... jube. Valla peale on üks korralik park ja umbes 4-5 logu. Korralik park on ka kusagil 14km kaugusel urkas. Nüüd pidi kusagile uus betoon park tulema, aga sellega läheb kõvasti aega. Pole tuju ka kogu aeg kusagile kaugele minna, et normaal sõidutingimustel sõita.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dno, dock sa käid ju nkn tallinnas, vea rula kaasa lihtsalt.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
dno, dock sa käid ju nkn tallinnas, vea rula kaasa lihtsalt.

 

Nojah, aga Tallinnas käin teisi asju ajamas üldse. :D

Pmst, ma ei ole nüüd juba väga pikka aega sõitmas käinud, vald lubas, et lammutab pargid maha ja ehitab uue ning korraliku. Siiani pole mingit tulemust näha olnud. Ma arvan, et mingil veits jahedamal päeval tulen linna sõitma, aga hetkel on nii, et paar minutit sõidad ja läbi ka.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja siis SipsiK, kui mina linna sõitma tulen, siis sa oled puri purjus ja ei jaksa tulla. What a shame. :D

Bastianis vms sõitsin terve päev, Pärtel, Frank ja üks kelle nime ma ei mäleta oli seal. Pärtel ütles, et ma olen ainus keda ta teab kes teeb salabanzi flipi ära. Tegin temaga viite ka veel. Sain pähe aga seis oli 4-5. Ta 7 aastat sõitnud ning ma max 2, nii, et väga ei imesta. Muidugi suutsin ma mõlemad oma põlved puruks sõita ja lisaks pahkluu korralikult üllarisse tõmmata. Aga pole hullu, lõbu oli seda väärt. Ma polnud niiiiiii kaua ka juba sõitnud. Korda läinud päev ma ütleks. Hetkel õpin bs bigspinni ning bs double flip. Landisin täna mitu korda ära bs double flipi, aga ma ei tea miks rula jonnib ja jalge alla ei taha jääda. Õpin need ilmselt selgeks varsti ära ning siis hakkan switch trikkidega tegelema. Nollie heel on arvatavasti esimene siht. Hetkel ostan väga väheseid sw trikke.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

- Kustutada. -


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ollie ja manuaal!rohkem mitte midagi ei oska,ei viitsi sõita ega õppida:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tõstan ka seda teemat..

On netis mõnda NORMAALSET kohta kus oleks hea valik rulasi jne mida saaks netist tellida ?

eile ns õues hüppasin enda omaga , maandusin ühe jala keskele ja teine tailile ja käis imelik raks , praod sees hullemad , täna läksin ka õue ja puruks ta oligi. 2 tükiks kohe.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mysticu kodulehelt saaksid tellida hea Justice'i laua. Mul endal mitu lauda Justice olnud, mulle meeldis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõidan, 3 päeva olen sõitnud, varial spin(ära ei landi), ollie, fakie shove-it, hoo pealt shove-it ja veel mingit jampsi.

High Fly laud, Tensori trukid, Pro Spec rattad ryan sheckleri signatuuriga ja bones reds laagrid, umb 150€ kokku.

Rula ikka sitaks mahe tegelt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.