Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

okai :D

antiviirus, mul 4 landed hardflipi olemas, aga iga kord shootout või jään asfaldisse kinni ja kukun maha vms, mul suht nuss telefoniga filmida kuidagi ennast ja asfald on ka suht krobeline siin, võtab räigelt kinni ning just hakkas vihma ka sadama :D

kas miksin mingise video nendest landed hardflippidest, või lähen hiljem uuesti proovima, kui padukas järele jääb ja maa ära kuivab ?

 

Ma ei tea , kuidas sa ise viitsid , minupoolest võid kohe ka miksida midagi kokku . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tavai, lõikasin need klipid ära jne, varsti on juutuubis, võite veel trikke littida, mul sitaks igav, tahaks teha midagi, niisama eiviitsi ka tõmblema minna :D

 

YouTube - hardflip attempts

YouTube - hardflip attempts

YouTube - hardflip attempts

YouTube - hardflip attempts

KOMMENTEERIGE PALUN KA ^^


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eerm, double bs flip võib suht raskeks kujuneda, pole veel proovinud kunagi :D

bs flip on suht kerge, double flip ka suht lebo, aga double bs flip, uuh pean proovima, praegu väljas veel sitaks märg, kui ära kuivad, siis teen mõned tryd.

 

edit: keegi seda videot vaadanud ka on, 0 views näitab seal..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, lappasin foorumis ringi ja leidsin selle teema uuesti kogemata üles.

Woot Sipsik, naisss tre :O Hardflipil ka viga pole, küll varsti ära tuleb.

Ise sebin hospitali kallal, paar korda on välja tulnud, aga varial kickfflip segab. Ma liiga ära harjunud sellega, niiet jalg on harjunud flippima, mitte seda liigutust tegema mida hospitalis vaja.

Pole viitsind eriti õppida midagi, lihvin neid trikke mida oskan. Harjutan kick/heelflippe,variale, shove-it'eid, asjade peale, asjadelt maha, lõbus minu arust. (: Ahjaa oldschool trikke meeldib ka räigelt teha :D Jube tuusad näevad välja.

Ma nii vaimustuses nendest trikkidest mida oskan et polegi tahtmist uusi õppida. Oskate ehk soovitada mida õppida võiks? Ükskõik mida, ärge ainult mingeid backflippe või nerdflippe soovitama hakake.

Uued trukid tahaks ka osta, mõtlen kas venture või thunder. Rohkem kaldub arvamus venture poole, lightweight ikkagi.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakka õppima backside kick ja heelflippe, fakies on alguses lhtsam teha neid..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oke, hakkan siis vaiksel bs kickflipi õppima.

Muide, täna sain hospitali videole ka :P Sitasti tuli välja aga küll ma ta paremaks vormin.

Paar trikki veel videos.(Hospital viimane)

Link siin->

Paljud maandumised tulid veits niijanaa, a katsuge mööda vaadata :D

Ahjaa, te kolmanda ja neljanda triki nime oskate öelda? Mul endal pole õrna aimugi, lihtsalt kuskilt videost nägin ja tegin järgi.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht kena hospital flip, kolmas ja neljas trikk on suht mõttetud flatis teha, kolmas veel eriti..

kui neljandat kuskilt big airist teeksid, oleks kõva :D

sellesmõttes, et võistlustel ja viies miinuses sa neid teha ei saa pmst :D

 

nonii, täna landisin 5x nollie heelflipi ära, aga ta kisub kuidagi väga inward heeli, mida ma ei taha, switch flip edeneb ka, paar shootouti juba tulnud .


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3s ja 4s trikk on lihtsalt trikid mida mulle endale teha meeldib. :)

Pärnu skeit on nii väike, et seal polegi suurt midagi teha, streeti meeldib mitu korda rohkem sõita.

Tre õppimine võtab kaua aega muidu? Ei julge seda puutuda veel, tundub liiga ulme :D Või arvan valesti? Edu sulle nollie heeliga.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul võttis enamvähem lukku saamiseks 1 suvi aega, maybe läheb sul kiiremini, aga vaadates su flippi ja teisi trikke siis maeiteagi, kui terve suvi toksid, siis peaks suht norm tre juba olema :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hospital just kerge pole, peaks mainima, vähemalt minu jaoks mitte :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga tahaks teada, et kui kõrge teie suurin drop/trepp on, kust alla olete hüpanud ?

endal on metodisti kiriku juures 9-ne trepp.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.