Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
fake = FAKIE

 

tean ja ma lühendan :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maeitea, mu lemmik trikk on tre suht, flatis on enamvähem lukus, 2 korda kolmest tuleb land, olen maksimum kolmesest trepist proovinud ja ka ära teinud, arvan, et viru viiesest tre poleks kõige raskem, kui proovima minna :)

kõrgeim trepp on metodisti kiriku taga olev üheksane, suuremat pole proovinud ka veel ja arvatavasti niipea ei proovi ka :D

sõitnud olen 2a, hetkel käsil kolmas aasta .


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei oska absoluutselt. Ükskord, kui proovisin, siis ütlesin enne pealeastumist, et ei oska tasakaalu hoida. 5 sekki läks mööda, olin pikali maas, küünarnukk ribadeks :D

 

nojah, harjutamise asi :)

täna õppisin pärnu kuldrula pargis sinna suurde boxi backside ja frontside noseslide ära, lõpuks oli juba päris pikk slide :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nojah, harjutamise asi :)

täna õppisin pärnu kuldrula pargis sinna suurde boxi backside ja frontside noseslide ära, lõpuks oli juba päris pikk slide :)

 

Oskan Olliet ja paari trikki veel, 10 aastasena olin päris kõva wannabe rulataja. :D

Jube, kuid naljakas mõelda. ^^


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

täna õppisin pärnu kuldrula pargis sinna suurde boxi backside ja frontside noseslide ära, lõpuks oli juba päris pikk slide :)

 

sa osalesid kuldrulal?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kahjuks mitte, olin sellel ajal maal ning isa ei viitsinud pärnusse sõidutada mind :D

järgmine aasta plaanis osaleda tho, kuskile keskele peaksin ikka ära saama :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kahjuks mitte, olin sellel ajal maal ning isa ei viitsinud pärnusse sõidutada mind :D

järgmine aasta plaanis osaleda tho, kuskile keskele peaksin ikka ära saama :)

 

ok.

Ma vb osalen aga ei tea marki maha seal teha ei tahaks väga :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna oli treppidel faking hea päev ikka :)

käisime kadrioru 3-st skeitimas, first try tuli kohe backside ollie, flip, tõotas tulla hea päev.

ja ohho, tuligi !

head trikid, mis ära tegin : 360 flip aka tre, frontside flip, backside flip, backside heelflip shootout, double kickflip, bigspin shootout, ehk siis suht korralik värk.

ma midagi muud rasket ei proovinudki, neid trikke plaanisingi proovida alguses.

frontside flip ja backside heel tulid täna ka flatis üllatavalt hästi välja, enne oli mingi nuss koguaeg nendega, nüüd korras.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna oli treppidel faking hea päev ikka :)

käisime kadrioru 3-st skeitimas, first try tuli kohe backside ollie, flip, tõotas tulla hea päev.

ja ohho, tuligi !

head trikid, mis ära tegin : 360 flip aka tre, frontside flip, backside flip, backside heelflip shootout, double kickflip, bigspin shootout, ehk siis suht korralik värk.

ma midagi muud rasket ei proovinudki, neid trikke plaanisingi proovida alguses.

frontside flip ja backside heel tulid täna ka flatis üllatavalt hästi välja, enne oli mingi nuss koguaeg nendega, nüüd korras.

 

Fucking Pro. (L)


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oijah, spordipäev läbi just, lähen kurgiga mendiparki sõitma, kand suhteliselt persses eilsest, tegin kallakust frontside flippe alla, kukkusin kanna peale suht tihti, aga pole hullu

nädalavahetusel olen pärnus muidu, kui keegi kuldrula parki sõitma viitsib, andke teada, pmin oma nr vms :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra Käisin võistlustel jooksma, väänasin kanna nii ära , tra ei saa sõita kah rulaga !!

Öelge mingid trikke :D

elan külas suht midagi pole

mingi box on toru on seal peal :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

õpi boxile frontside ja backside noseslided ära, suht kasulikud trikid tbh, sab igalepoole hubbadele jne teha :)

ma haige olnud nüüd 4 päeva, sittagi sõita ega midagi ei saa, tuju ka nullis..

sain just frontside flip jumala lukku igaltpoolt...


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oeh, hüppasin vana laua pooleks, nüüd ostsin mysticust 400 eeguga black knight-i laua koos gripiga, sitaks hea hind minu meelest :)

rääkige siin ka midagi nüüd .


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul endal 2,9k plekkis , santa cruz laud , element griptape , thunder trukid , element rattad , ABEC 7 , rula ostsin Tallinna Surfist. Ise olen umbes 3 kuud kokku sõitnud , Pop-Show-It tuleb vabalt , kickflip ka , variali teen kah , hetkel 6pin r2mbil s6itmist, drop-in tuli 5 katsel v2lja :D , nyyd tuleb koguaeg , r2mbil parim tirkk siis 50:50 slide ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kus elate muidu ?

kui keegi tallinnas elab ja vabakal/mendis vms kohtades sõitmas käib, võiks kokku saada :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jep, tead teda ? :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.