Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Suitsupakk alati ühes põuetaskus, kunagi pole mujal. Rahakott on vasakus teksataskus, paremas on võtmed. Telefon on alati varrukataskus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jaamh , raksutamine ... mul tuleb igalt poolt rakse , mitte ainult sõrmedest . Mingi kord-kaks päevas tulevad kaelast ja seljast ka mõnusad raksud. Hommikuti tuleb põlvedest ka(mitte kükitades).

Magades siplen kah vist jube palju , hommikuti on igatahes enamused padjad maha kukkunud ja tekk on valet pidi peal.

 

Ja raha kannan lahtiselt vasakus tagataskus.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cs-mängides silitan pöidlaga anust.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaotan telefone tihti ära..

Täna jäi paar kuud vana Nokia 5530 bussi alla :/


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jaamh , raksutamine ... mul tuleb igalt poolt rakse , mitte ainult sõrmedest . Mingi kord-kaks päevas tulevad kaelast ja seljast ka mõnusad raksud. Hommikuti tuleb põlvedest ka(mitte kükitades).

Magades siplen kah vist jube palju , hommikuti on igatahes enamused padjad maha kukkunud ja tekk on valet pidi peal.

 

Ja raha kannan lahtiselt vasakus tagataskus.

 

:D:D mul tuleb kaelast mingi päevas 20 korda prakse . ja seljast mingi 10+ kordi , põlvedest ei tule , sõrmedega tuleb prakse , varvastest jne ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ka nii, et koguaeg lähen kööki, siis mõtlen mis tahan avan külmkapi ukse panen kinni, vahin kööki natuke aega, ja siis lähen tuppa tagasi arvutisse :D.

Siis see juhtme närimis värk, see ka mul :D, mulle ostetakse pidevalt uued kõrvaklapid, kuna juhtmed ära näritud :D, (Eile närisin ühtedelt kõrvakatelt mikrofoni otsast ära :D)

Siis tunnis koguaeg kui keegi läbi klassi kõnnib (Meil nii, et klassidest tuleb läbi minna kui keegi läheb muuse klassi, kuna need ühenduses) siis ma alati karjun mingi ÕõõõõõÕÕÕÕõõõõ jne :D,

Ja see ka, kui keegi tuleb mu juurde siis karjun "HOIA EEMALE MINUST!!" :D, ja mulle meeldib pidevalt kõlari volüümi nuppu kruttida, nagu haigus lihtsalt ;D, pean koguaeg seda keerama juurde, ja vähemaks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen uus siin foorumis , aga otsustasin oma esimese posti teha just siin :D

 

nii siis , mmul on siis eelmainitutest samuti see külmkapi värk , siis on see et ma koguaeg näri oma põidla selle liigese koha pealt nahka , suht rõvedad on juba , a ise ei pane tähelegi , siis on see et koolipäevikut avan mingi 5korda järjest et veenduda , et õiget asja vaatasin :D . siis eem , sokke ja aluspesu raudselt vahetan iga päev , süda läheb pahaks kui mõtlen et peaks järgmine päev uuesti kandma :S . aa ja siis see mitu korda kontrollimise värk on äratusega ka . Siis on see mingi nuusutamisvajadus , tekke värke , just et see pesupulbri lõhn oleks , lol , siis pean koguaeg oma sokki varba vahele mudima :S . MM , mis veel , praegu ei tule meelde a kui tuleb siis kindlasti kirjutan :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
siis on see et koolipäevikut avan mingi 5korda järjest et veenduda , et õiget asja vaatasin :D

 

Hehe, ma vaatan ka mitu korda, et õiged asjad ja üldse vajalikud asjad olemas oleksid, kooli jõudes leian ikka, et miskit jäi maha. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutan näiteks "^^." smaili, siis jääb see külge ja pean seda koguaeg kasutama.. sama on "xd" ; >_

Armastan bussijaamades prügikaste lõhkuda ; koolis kipsplaate ja toole.

Vaidlemine on põhitegevus.

Vahepeal jäävad kahtlased tegevused ka külge.. näiteks ajan keelt põske või näpin püksirihma jne.

 

Vennal on hullemad lood.Tikid - Pilgutab silmi alatasa, teeb mingit "kmk" häält enese teadmata , tõmbab ninaga kahtlaselt ja palju muudki. Vahest ajab tõesti närvi.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaidlemine on põhitegevus.

 

sama probleem, niisamam mölisen ka alatasa, koguaeg peab kõrvaklapp peas olema ja muusika käima - isegi koolis

sõrmedega suudan igast kahtlasi asju teha, mida teised enamused ei saa. alahuult on ka suht tore närida vms.

Kui veel midagi meelde tuleb, eks ma siis lisan hiljem


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.