Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Juelz

  Blokeeritud
  • Postituste kogus

   422
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   88%
  • VP$

   0 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info Juelz'i kohta

  • Teised grupid Blokeeritud
  • Aste
   Banned
  • Sünnipäev 10.12.1997

  Kontaktid

  • Veebileht
   http://www.pcrp.tk
  1. Kui loll annab olla? Ta avaldas enda GMi mitte ei tee serverit. Ohmoon. Enne kui PC-d loe teema korralikult läbi.
  2. Hea. Kuid mul vFCRP skript siiani telefoni mälukal . Ei kavatsegi kustutada . Hea skript on .
  3. Bleeding. Kas suudad 1.4m/h teha F2P ka? Anna üks meetod, kui nii pro oled. Lasen warnida sind OffTopicu eest. ---------- Post added 19-05-11 at 21:54 ---------- Müüsin ühe Remiflips-ile!
  4. Kasutan ise ka guidet enda maini peal, ning olen juba 2 päevaga 47m võrra rikkam. Pole botti näinudki, ning ei ole tüütu ka eriti. Müün guidet kuna see on lihtsalt väga hea viis raha tegemiseks . Selle bottimis koha pealt ma pole just TÄIESTI kindel, aga see on jube kerge. Ostad teatud raha eest seda, ning müüd teises kohas kallimalt (Skillerile). Ning mida rohkem raha selle alla paned, seda rohkem kasumit saad. Ega see jube kerge. Sul pole muidu botti vaja, ning bot peaks ühele p2p asjale olemas olema.
  5. Ütle üks asi mis RuneScape-s enam botitav pole? Usun, et igale asjale on botti saada. Ise ei ole viitsimist uurida hetkel.
  6. Hetkel räägin Insaneriga, ehk kontrollib . //Insaner ei tegele enam RS-iga. Keegi teab kuidas N2psteriga ühendust saada? Tema MSN?
  7. On võimalik teha skilleriga kuni 400k per/h. Inglise, vajadusel tõlgin ümber 100k lisatasu eest .
  8. Müün siis õpetust kuidas teenida kuni 1m/ph. Põhiliselt on kõik P2P, aga üks asi on ka F2P millega saab kuni 300k/perh. Hind: 2.5m. Peale ostmist selle levitamine mingilgi moel, ON KEELATUD! Vaja ei lähe teil eriti midagi, kuid kuni 1m per hour on vaja üks skill saada 60+. See pole raske. PM või kirjutage siia, kui huvi on. Vajadusel lasen ära kontrollida.
  9. PMisin sulle MSN, ma võin sulle alamdomeeni asemel terve domeeni anda .
  10. Maicel, raske tunnistada? Mul on 2 sõpra, kes võivad ka tunnistada, et ma mängisin selle kasutajaga. Sind tuleks tembeldata scammeriks. Muidu sorry for OT. //Muidu, mul nüüd sellest suht parem kasutaja, niiet ma ei muretse. Aga asi on põhimõttes.
  11. See kasutaja pole ta enda tehtud! Ma ostsin talt selle kasutaja umb nädal tagasi, siis oli rekkidega tagasi võetud, ning blocked MSNist. Ma tegin tal str, ning attack ja deffi suht palju. See vend üritas teisi RSGP-dega ka üle lasta. Tal ei ole võimalik, et tal oleks 1.3b olnud. Ta kasutajal oli aind mingi memb saast, mida tradeda ei saanud. Ise lisasin sinna veel black fulli, 5 Rune scimit, ning 300k. Hea scamm rott. //Kindel et kasutaja pole boti näinud? Ma bottisin sellel kasutajal ikka kõvasti. Ise ka ei tea enda kasutajast vist . Ning ei usu, et sul fletch ning cook handmade. Kasutaja logimine oli Emailiga, seega jamh. Sa poleks elusees jõudnud nii kiiresti teha seda.
  12. Müüsin kasutaja maha, kuid võtsin tagasi. Oli 2 craft levelit tehtud, ning mask kadunud. Mõtlesin, kas hakata lisama siia posti, aga pole mõtet ju? Uus omanik hakkas lambist ülbama muga msn, seega jah.
  13. Oli, aga ta tegi kogematta def leveli ja kohe rage quit. So jamh. Enam pole .
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.