Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Internetipiraatlus - Uus seadus

Soovitatud postitused

küsiks, kas ma sain õieti aru ? et nt. kui ma tõmban ,no võtame leheks isohunt.com, torrentiga filmi ja seda vaatan, ei levita ega tee koopiat , kas siis hakkan ka "seepi korjama" ? :D

 

jeh rannu, IDEELISELT tõesti.

aga reaalsuses võid sa tõmmata siiski 32958 filmi, seda jagada oma aasia semudele-tuttavatele, ja samas su pepu jääb siiski süütuks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol , Look at the bright side , V2hemalt ei tule Non-steamereid juurde :D . Ei tea see ei h2iri mind yldse sest ma nagunii ei l6petaks muusika tirimist , filmide jne . Suht Fail Seadus.

 

Tea mis AnZIP sellest arvab :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tea mis AnZIP sellest arvab :D

 

ta arvab seda, et sinusugused enda aju mitte kasutavad inimesed tuleks saada Narva elama, vot seda ta arvab. Ai jah,s a juba elad seal, siis näiteks Kalingradi?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehh, vapsee ei huvita. Las üritavad seal..

 

Siiamaani olen KÕIK kätte saanud mis vaja, ning saan ka järgmised 20 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hah , kui tuleb ikka keegi su uksetaha , et ou tõmbasid filmi vana värdjas

 

siis sul oleks suu kinni , nii et stfu :D

 

Ega jah, arvuti taga kõik kõvad vennad, siis kui ukse taha tullakse on mokk maas :D

Ise muidu tõmban netist harva asju, kuna kuulan laule youtubest ja filme ei viitsi arvutis vaadata. Mängida ka enam ei viitsi mänge, nii et tõmbama ei pea...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega jah, arvuti taga kõik kõvad vennad, siis kui ukse taha tullakse on mokk maas :D

Ise muidu tõmban netist harva asju, kuna kuulan laule youtubest ja filme ei viitsi arvutis vaadata. Mängida ka enam ei viitsi mänge, nii et tõmbama ei pea...

 

uh.

Kuna 90% arvuti kasutajatel on muutuv IP, siis on tõenäosus väga väike, et keegi üles leitakse.

See 10% koosneb põhiliselt suurfirmadest, ettevõtetest, müügipunktidest..

Niiet ära arva siin midagi..

 

Üleüldse- YouTube on legaalne? illegaalne? A kuda ja snaju? =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lets rise our hands, and say now 1 big

 

" HA HA HA "

 

irv, midaiganes :D

ma arvan kaa, et netipakkujad hakkavad trackima 6miljardi inimese läbijooksutatud faile, pluss, mis on veel krõptitud ( kui tõmmata torrentitega )

omfg, nii ajuvaja uudist pole ma ammu kuulnud :D

Jep, juba 100 aktiivse arvutikasutaja nädalalogi näiteks on TOHUTULT pikk. Isegi kui saad karistada rahatrahviga on odavam ikka tõmmata, sest nii säästad rohkem.

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah, arvuti taga kõik kõvad vennad, siis kui ukse taha tullakse on mokk maas :D

Ise muidu tõmban netist harva asju, kuna kuulan laule youtubest ja filme ei viitsi arvutis vaadata. Mängida ka enam ei viitsi mänge, nii et tõmbama ei pea...

 

jeh , sama

 

 

youtube ftw

 

ja kui tõesti tahan filmi näha lähen kinno või ostan

nii poor ka pole :D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jeh , sama

 

 

youtube ftw

 

ja kui tõesti tahan filmi näha lähen kinno või ostan

nii poor ka pole :D

No filmidega on veits odavam, aga Eestis ei müüda ju paljusid filme ning miks ma peaks telekast mingeid sarju ja filme vaatama, kui 8min kestab mingi täiesti mõttetu reklaam ja siis 10-15min pärast uuesti sama pikk reklaam. Pealegi näidatakse Eestis 5 aastat vanu hooaegasid saadetel. Lisaks on mängude hinnad väga kõrged, võrreldes kasvõi näiteks Soomega. Üheainsa uue mängu eest 600-1100kr (majanduslangus ka!):uni:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, juba 100 aktiivse arvutikasutaja nädalalogi näiteks on TOHUTULT pikk. Isegi kui saad karistada rahatrahviga on odavam ikka tõmmata, sest nii säästad rohkem.

 

Kuskilt lugesin, et trahviks pidi olema ühe-aastane internetikaotus.

 

Tahaks tõesti näha seda idiooti teenusepakkujat, kes võtab oma (enamustelt) klientidelt netiühenduse ära, sest nii jääks ta klientidest ($$$) ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuskilt lugesin, et trahviks pidi olema ühe-aastane internetikaotus.

 

Tahaks tõesti näha seda idiooti teenusepakkujat, kes võtab oma (enamustelt) klientidelt netiühenduse ära, sest nii jääks ta klientidest ($$$) ilma.

 

 

 

Sittagi. Kindlasti üritavad ainult ähvardada, et piraatlus väheneks.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tõmbad netist ühe laulu siis võid minna 3 aastaks kinni :D , NORMAL !

 

Lugesid ikka seda artiklit? Kui sa netti üles laed muusikat, siis võid kinni minna. Allalaadimise puhul väidetavalt rahatrahv.

 

 

Niipalju, kui mina asjadega kursis olen, siis minu arvutis olev muusika/filmid/mängud jne pole piraatlus. Kui mul on plaatidel igast asjast 1 koopia pole see piraatlus, ehk siis pole ma asja teinud levitamiseks vaid enda tarbeks. Need EAKO kollid võiks tilli imeda vähe.

 

Ja kasutaja Amazing, selles kahtlen ma sügavalt, et hakatakse läbi vaatama kõikide netikasutajate logifaile. Pigem hakatakse läbi vaatama selliseid logisi, kus andmemaht on väga suur.

 

Indrek, see, et on dünaamiline IP ei loe. Teenusepakkuja hakkab logifaile koostama. Neile on siiski selge, kes ja milliseid IP aadresse kasutab.


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra neid seadusi nii palju varsti enam ei teagi kas rikud seadust või ei , ma ei läjhe kuskile otsima uusi seadusi kuskile ma ei tea mis lehele.

 

see raudselt sellepärast et Euroopa liiduga liituda..


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw hui kohe kui keegi n2iteks tirib j22d vahele ment tuleb koju saad trahi ja jne huiiii ... :P

kindlasti j2lgivad kogu aeg ? IRW seda ma kyll nyyd eriti ei usu mks meie peaksime syydi selles oleme ega meie ei uploadi seda ylesse need on teistes maades kes ise uploadivad.!


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra neid seadusi nii palju varsti enam ei teagi kas rikud seadust või ei , ma ei läjhe kuskile otsima uusi seadusi kuskile ma ei tea mis lehele.

 

see raudselt sellepärast et Euroopa liiduga liituda..

 

Mõnes riigis (k.a. Eestis) tundub küll, et me elatakse ainult seaduste jaoks, mitte millegi muu.

 

Viimane lause jäi mul vist natuke segaseks, aga me oleme juba EL's.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.