Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Teie jaoks suudlus = musi :)?

 

Wannabe tark? Sinu jaoks suudlus = paned ona mingi suvalise tšiki peale reidis?

13.a. esimene kord.. Trepikojas enne koju minekut. Rääkisime jms, peale seda nädal aega "Life's good".

Sorri nikeboy kui eksin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wannabe tark? Sinu jaoks suudlus = paned ona mingi suvalise tšiki peale reidis?

 

Suht hea ärapanek oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõned siin päris hullud vennad :D.

Tõenäosus , et esimesel suudlusele järgneb seks nagu mõni kirjutab siin on 1/100000 kui tegemist ei ole litsiga loomulikult :P

Lasteaias oli see esimene nn harjutamine :D.

aga korralik amelemine toimus eelmine suvi :).


ciorpzsignaturex.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tea

Muudetud liikme KaJaKaRaJaKaS'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suvel :D minupool ^^


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 Olin mingi väike pidu oli vanematel kus oli suht palju inimesi ja suht lampi hakkasime ühe tüdrukuga rääkima ja siis mängisime tõde või tegu ning ta küsis kas julgeksid mind suudelda alguses olin imestunud aga noh nagu filmideski hakkasime vaikselt üksteise poole liikuma ja siis suudlesime. Algul oli väga imelik aga noh suht hea tunne oli lõpuks. Peale seda oleme veel selle tüdrukuga kokku saand aga mitte midagi suurt. Igatahes see jääb eluks ajaks meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
12 Olin mingi väike pidu oli vanematel kus oli suht palju inimesi ja suht lampi hakkasime ühe tüdrukuga rääkima ja siis mängisime tõde või tegu ning ta küsis kas julgeksid mind suudelda alguses olin imestunud aga noh nagu filmideski hakkasime vaikselt üksteise poole liikuma ja siis suudlesime. Algul oli väga imelik aga noh suht hea tunne oli lõpuks. Peale seda oleme veel selle tüdrukuga kokku saand aga mitte midagi suurt. Igatahes see jääb eluks ajaks meelde.

 

Foorumi uustulnuk ja juba kobab teemades. :D

"heas mõttes." :)


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.