Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Siis kui mingi 14 olin, oli mingi hull pidu kus kõik panid tina jne. Täispeaga sai ka esimene korralik suudlus tehtud, kui ma mäletan õigesti siis oli see keelega.

 

Sa oledki 14 ja ma ei usu, et sa kunagi naist kätte oled saanud. Olen näinud sind irl ja ütleme nii, et kõik asjad sulle selga ei mahu.

No offence.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oehjah :D Minu Esimene ja suht hea Suudlus oli paar aastat tagasi Surfilaagris : ) Jõime sõbraga ennast veidike purju , siis seal ranna lähedal oli mingi pidu koguaeg laval olid tüdrukud jne siis läksime lavale tantima , see oli suht õudne :D piinlik oli , ja pärast käisime koguaeg edasi-tagasi rahvamassi vahelt ja tantsisime tüdrukutega,ja siis seal olid vist mingi 16 aastased tibid :PNo siis me saime oma esimesed musid :D seal olid enamvähem kõik täis , Ja pärast hommikul kui ärkasime sõbra telgis ja õue läksime nägime neid tüdrukuid telgi lähedalt mööda kõndimas , nad heitsid vist korra pilgu ja itsitasid :D

 

No igatahes kes ei usu enda asi , Mulle jääb see meelde vähemalt : )


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw. Täiesti esimene nö. eetilsielt legitiimne suudlus oli mingi 8-9 aastasena algkoolis.

 

Kõige parem suudlus oli aga umbes 3-4 aastat tagasi ühel pinnal, kus mängisime pudeli keerutamist ja pidime ühe tüdrukuga suudlema. Planeeritud paari-sekundilisest suudlusest koorus välja ligi poole-minutiline suudlus. Ma ei tea siia maani, mis moodi ta nii hästi seda oskas. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.