Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Olin 7 aastane ja see toimus praamipeal.Meelde vist eriti ei taha jääda:D.

 

Olin vist mingi 11.Naabriga4 sekundit kestis.:D

 

Sorri,aga ise ka aru saad mis kokku luuletad?:h:

 

 

Esimene suudlus ikka esimese tüdruksõbraga,olin 11 siis.Jääb igaveseks meelde :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, olete lahedad kui kokku luuletate.?

Ei nh mul esimene korralik Musi 13 aastaselt vist, aga ei taha mäletada, mõttetu

Nüüd 16, varsti 17, oma tüdruk olemas, koos olnud 9 kuud, arvatavasti kogu elu ka, ja sitaks rahul:) Ta lihtsalt võrratu, te heeliumid ei tea mis tunne see on, olen ka ise vabana ringi lasknud tüdruku juurest tüdruku juurde, kui ei paku eriti pinget.

Kindel suhe palju parem, siis on vähemalt keegi kes alati ootab jne, eks need teavad kes minu vanused, või vanemad.

 

Aga jh temaga siiski kõige parem suudlus üldse, nii keelega kui ilma.:)

 

Arvan, et see õnnelik asi võis juhtuda suht noorelt :)

Kindlasti oli see esmakordselt imelik ning natukene punastama võis võtta :D

 

Ei seda kindlasti, aga uskuge see, et te ütlete et peale esimest musi said keppi, see ei ole eriti usutav, ega see teid lahedamaks tee, mis teha pubekad.

 

Ja lasteaias saadud Musi ei ole suudlus, suudlus on ikka tavaliselt pikem kui 1 sek, nt 10 sek? vms

et jhm...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd 16, varsti 17, oma tüdruk olemas, koos olnud 9 kuud, arvatavasti kogu elu ka, ja sitaks rahul:) Ta lihtsalt võrratu, te heeliumid ei tea mis tunne see on, olen ka ise vabana ringi lasknud tüdruku juurest tüdruku juurde, kui ei paku eriti pinget.

Kindel suhe palju parem, siis on vähemalt keegi kes alati ootab jne, eks need teavad kes minu vanused, või vanemad.

 

I totaly agree with you :)

Ise pole tüdruku juurest tüdruku juurde lasnud, aga see tunne, et keegi sind armastab ja sinust hoolib, sõltumine 11st tekitab tunde, mida on võimatu kirjeldada.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimesest suudlusest on viimaseid poste lugedes asi kaugel :D

 

Endale ma püsisuhet ei taha, ning ka heal põhjusel, olen haiget saanud, ning ei taha seda enam tunda ! Minu elumoto hetkel on " Tüdruk nädalavahetuseks" , eks mõikate :D

 

Esimene french kiss oli umbes 12-13 aastasena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimesest suudlusest on viimaseid poste lugedes asi kaugel :D

 

Endale ma püsisuhet ei taha, ning ka heal põhjusel, olen haiget saanud, ning ei taha seda enam tunda ! Minu elumoto hetkel on " Tüdruk nädalavahetuseks" , eks mõikate :D

 

Esimene french kiss oli umbes 12-13 aastasena.

 

mulle näiteks tühikargajad ei meeldi :D

 

niiet, diediedie :D

 

irv, ma lugesinb suht paljusi poste, se on veits umlme, et 14 aastastel on migni .. 20 kepisemu olnud ja 235326 erinevat objekti keda lakkuda, like what ? :D

 

nagu mul elus 3 suhtes olnud, esimene oli sis kui 14 olin .. seal tuli ka esimene suudlus ;o

 

sis oli veel üks, ja sis nüüd see, mis on ja jääb :)

 

kuigi kahetsen, oleks võinud ennas tpraegusele tüdrukule täielikult hoida, palju parem tunne oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, olete lahedad kui kokku luuletate.?

Ei nh mul esimene korralik Musi 13 aastaselt vist, aga ei taha mäletada, mõttetu

Nüüd 16, varsti 17, oma tüdruk olemas, koos olnud 9 kuud, arvatavasti kogu elu ka, ja sitaks rahul:)

 

tra kasva suureks , esimene armastus on pea ikka täitsa sassi löönud , äkki teed tite taha ja tõmbad koolist ka tuld


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh , tegelt ma ise kaldun arvama et paljud naistemehed siin pole elusees musigi saanud , "suudlusest" rääkimata. Endal oli esimene tõeline suudlus vist 14-15 aastaselt, tavaliste lasteaia sõbramusidega pole vist erilist mõtet siin eputada .


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, olete lahedad kui kokku luuletate.?

Ei nh mul esimene korralik Musi 13 aastaselt vist, aga ei taha mäletada, mõttetu

Nüüd 16, varsti 17, oma tüdruk olemas, koos olnud 9 kuud, arvatavasti kogu elu ka, ja sitaks rahul:) Ta lihtsalt võrratu, te heeliumid ei tea mis tunne see on, olen ka ise vabana ringi lasknud tüdruku juurest tüdruku juurde, kui ei paku eriti pinget.

Kindel suhe palju parem, siis on vähemalt keegi kes alati ootab jne, eks need teavad kes minu vanused, või vanemad.

 

Aga jh temaga siiski kõige parem suudlus üldse, nii keelega kui ilma.:)

 

 

 

Ei seda kindlasti, aga uskuge see, et te ütlete et peale esimest musi said keppi, see ei ole eriti usutav, ega see teid lahedamaks tee, mis teha pubekad.

 

Ja lasteaias saadud Musi ei ole suudlus, suudlus on ikka tavaliselt pikem kui 1 sek, nt 10 sek? vms

et jhm...

 

Ei no vähemalt on ka arukaid inimesi siin foorumis. Ise sai ka alles 11 aastaselt esimest korda suudeldud. Alguses läks ikka tasakeisti musidega, aga pärast alles suudlused..Alguses natukene, hiljem rohkem. Olen olnud kokku 4 tüdrukuga e. nagu mõned räägivad " rändan tüdrukust-tüdrukuni " . Praegu on mul 5-es tüdruk, keda ma tõesti tahan jätta enda kõrvale, kuna ma tean et ta on mu jaoks loodud lihtsalt. Seda arvab ka tema. Igastahes nüüd, kus olen 16 ning suudlus on kõvasti muutunud mu jaoks. Pole lihtsalt vaid tavaline suudlemine nii keelega või ilma. Oskan teha suudlemist tüdrukule meeldivamaks. Aga mõned minu vanused või isegi vanemad võiksid veel rääkida. Msni võiks ka lisada/küsida. Tahaks rääkida rohkem sellistel teemadel oma vanustega. Igastahes edu teile puberteedikud oma naistevahetusega ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei olegi musi saanud, rääkimata suudlusest. Rängalt tahaks LONTI KA LOPUTADA. (Alakad muljetavad, no offence)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oskan teha suudlemist tüdrukule meeldivamaks.

 

Mis ajast suudlemine ebameeldiv on ?:D

Nii niii mõnus, suudluse abil saab ideaalselt tundeid edasi anda, millest saab ainult see kõige kallim ainult aru :)

Keelega on asi veel parem :P

 

(L)(L)(L)

 

Aga teemasse ka, esimene suudlus, oeh vanust ma küll ei oska öelda, lasteajas põsemusi äkki?:ninja:


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, olete lahedad kui kokku luuletate.?

Ei nh mul esimene korralik Musi 13 aastaselt vist, aga ei taha mäletada, mõttetu

Nüüd 16, varsti 17, oma tüdruk olemas, koos olnud 9 kuud, arvatavasti kogu elu ka, ja sitaks rahul:)

 

tra kasva suureks , esimene armastus on pea ikka täitsa sassi löönud , äkki teed tite taha ja tõmbad koolist ka tuld

 

 

 

Nagu wtf?

mingi imelik oled?

kui ma olen tüdrukuga koos olnud 9 kuud, enne seda temaga väga hea sõprus siis jhm nagu wtf?

ei tea pubekad võiksid sellest teemast küll eemale hoida.

 

 

Tanel olen sinuga täiesti nõus, sa vist 14/15 aga mõtled vähemalt normaalselt.

 

Liveboy, ja mina tean:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

 

Tanel olen sinuga täiesti nõus, sa vist 14/15 aga mõtled vähemalt normaalselt.

 

Jaanuaris 17.. :%

Minu meelest ei ole mõttet tüdruku juurest tüdruku juurde joosta....no ma ei tea, mis mõte sellel nii väga on? Armastust ju pole.

Enda tüdrukuga ei ole minul küll esikohal seks, ega ka teisel ega kolmandal kohal. Lihtsalt see, kuidas temal läheb ja kuidas kooos on nii hea ja õnnelik ollla, see teeb meele heaks, ei jää seksi jaoks aegagi. :D Muidugi ei saa öelda, et seks pole tähtis, teisejärguline minu jaoks.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Jaanuaris 17.. :%

Minu meelest ei ole mõttet tüdruku juurest tüdruku juurde joosta....no ma ei tea, mis mõte sellel nii väga on? Armastust ju pole.

Enda tüdrukuga ei ole minul küll esikohal seks, ega ka teisel ega kolmandal kohal. Lihtsalt see, kuidas temal läheb ja kuidas kooos on nii hea ja õnnelik ollla, see teeb meele heaks, ei jää seksi jaoks aegagi. :D Muidugi ei saa öelda, et seks pole tähtis, teisejärguline minu jaoks.

 

 

Täpselt õige Tannu:)

sry läks meelest et sa 16.

Aga jhm, kõik õige mis sa ütlesid, kaua koos olete olnud juba?

Meil sama asi, seks on küll hea, kui ei ole ju kõige tähtsam, tähtsaim ikka see, et armastame üksteist jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Täpselt õige Tannu:)

sry läks meelest et sa 16.

Aga jhm, kõik õige mis sa ütlesid, kaua koos olete olnud juba?

Meil sama asi, seks on küll hea, kui ei ole ju kõige tähtsam, tähtsaim ikka see, et armastame üksteist jne

 

3 kuud varsti (L)

Aa teema on suuudlus.. :D

Suudlus alles selle kõige kallimaga, kes mul on :) :y:

(L)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3 kuud varsti (L)

Aa teema on suuudlus.. :D

Suudlus alles selle kõige kallimaga, kes mul on :) :y:

(L)

 

boyindeepMOTHERFUCKIN'love:)

 

lasteajas prob


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olin mingi 6-7a.

Mul oli veel sünnipäev amelesime veel kuskil naris. :D

 

edasi ei hakka rääkima.:D

 

Vaata kus naistemees tuli välja :P

 

Endal kallima kodus , voodi peal . :) :y:


keep_ya_eyez.png

 

Keep_Ya_Eyez.png

Ainuke MSN : [email:1agn9wjq]Kristjan@Sibul.Pri.ee[/email:1agn9wjq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.