Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eeskujulikud kasutajad.

Soovitatud postitused

VIP

Ma olen täitsa eeskujulik ju :cool:.

 

Pane mulle kah embleem :D,

tegelt tean, et sa ei pane.

Aga suht hea süsteem muidu :cool:!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilus embleem :cool:


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kenad embleemid teil siia ilmunud. Õnnitlused kõigile kes said ühe.

 

 

21o1qog.png

2ldj6hf.png

nmaz2q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

eeskujulik1.png

hetkeseisuga kõige uuem embleem, muutsin veits.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Font on ikka jubedalt mööda :D

 

Keegi võiks rääkida mis Font ja Mis Suurus on neil teistel :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea, need teised on mul nii ammu tehtud, ma ei mäleta enam mis suurus ja font neil on.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jepp! Lõpuks väljas siis!

 

Nüüd on kasutajatel jälle, mille nimel võidelda..

 

Väikeseks tõukeks võin öelda, et Eeskujulike foorumisse hakkab väga häid teemasid tulema.. Kaasaarvatud minu lemmikteema.. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline nurk, kus saab vahest ka arukat juttu rääkida on tõesti tore ;))


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Hahahhaha, mina seda embleemi oma eluajal ei näe vist :D

 

 

Tegelikult nii ongi, tee niipalju arukaid postitusi kui sa tahad, sa oled teiste (juhtkonna) silmis ikka hullemat sorti spammer (kuna PC on juba selline kõrge, aga mida see näitab? Näitab et oled hull spammer? Ei)

See et mul on 7000 postitust ei tähenda et ma spammiksin kuskil rsi all või vabateemas: "omfg, zomg, omg omg, noob, omg owned, scammer, biach, omfg" postitusi. Sellist stiili pole ma kasutanud kordagi :D

 

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult nii ongi, tee niipalju arukaid postitusi kui sa tahad, sa oled teiste (juhtkonna) silmis ikka hullemat sorti spammer (kuna PC on juba selline kõrge, aga mida see näitab? Näitab et oled hull spammer? Ei)

See et mul on 7000 postitust ei tähenda et ma spammiksin kuskil rsi all või vabateemas: "omfg, zomg, omg omg, noob, omg owned, scammer, biach, omfg" postitusi. Sellist stiili pole ma kasutanud kordagi :D

 

=/

 

I've seen something else thooo. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnnitlused neile kes selle hetkel said siis.!. :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Huvitav kust ma teadsin et sa tuled siia kohe midagi asjalikku ütlema?

Aga mul on sinust igatahes kõrini ja vaidlema ma sinuga ei hakka.

 

GN.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav kust ma teadsin et sa tuled siia kohe midagi asjalikku ütlema?

Aga mul on sinust igatahes kõrini ja vaidlema ma sinuga ei hakka.

 

GN.

 

Sa küll ära ei vääriks seda embleemi. Vähesed vääriks sa ka selline mõliseja kellegil midagi on siis pannakse jälle ära umbes ja teised naeravad. :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma pole öelnudki et ma seda embleemi tahan.

Ma lihtsalt mainisin ära et need kellel on palju postitusi on niigi spammerid teiste silmis, olgu nende postituste sisu milline tahes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, iseenesest süsteemil viga ei ole midagi, aga kuipalju see ikka aitab, mingi väike embleem hoiab ära spämmimise jne....eriti ei usu et sellega asjad paranevad, neid 12 ruunskeipereid tuleb veel juurde ja vaevalt nende nn. "põlvkonda" huvitavad mingid embleemid.

 

// muidu embleem näeb välja tore-kena:), Õnne kõigile kes selle said ja kes tulevikus saama peaksid.

 

Nojah, iseenesest süsteemil viga ei ole midagi, aga kuipalju see ikka aitab, mingi väike embleem hoiab ära spämmimise jne....eriti ei usu et sellega asjad paranevad, neid 12 aastaseid ruunskeipereid tuleb veel juurde ja vaevalt nende nn. "põlvkonda" huvitavad mingid embleemid.

 

// muidu embleem näeb välja tore-kena:), Õnne kõigile kes selle said ja kes tulevikus saama peaksid.

 

 

väike kirjavea parandus siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, iseenesest süsteemil viga ei ole midagi, aga kuipalju see ikka aitab, mingi väike embleem hoiab ära spämmimise jne....eriti ei usu et sellega asjad paranevad, neid 12 ruunskeipereid tuleb veel juurde ja vaevalt nende nn. "põlvkonda" huvitavad mingid embleemid.

 

// muidu embleem näeb välja tore-kena:), Õnne kõigile kes selle said ja kes tulevikus saama peaksid.

 

 

 

 

väike kirjavea parandus siis

 

Hea on see et nad saavad isikliku nn "Chatimis" koha kus on kõik normaalsed inimesed. Seal saame arutada foorumi tuleviku , sündmuseid jne


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea on see et nad saavad isikliku nn "Chatimis" koha kus on kõik normaalsed inimesed. Seal saame arutada foorumi tuleviku , sündmuseid jne

 

 

 

Manray teab.!:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neil on juba ja jälgida seda ei saa :), millal tuleb idiootidele ja spammeritele mõni embleem ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea on see et nad saavad isikliku nn "Chatimis" koha kus on kõik normaalsed inimesed. Seal saame arutada foorumi tuleviku , sündmuseid jne

 

Nojah, see on suhteliselt hea otsus, eeskujulikumad liikmed moodustavad siis nagu pisikese moderaatoritele nõuandjate kogukonna, rohkem päid, rohkem mõtteid....

 

 

Edu.:?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.