Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miks legaliseerida kanep Eestis?

Soovitatud postitused

VIP

See vend oli seal väheke pilves vist, aga jah

 

see tapeti paar päeva hiljem ära ju :O

 

 

_____________

 

Siiski, legaliseerida ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See vend oli seal väheke pilves vist, aga jah

 

see tapeti paar päeva hiljem ära ju :O

 

 

_____________

 

Siiski, legaliseerida ...

 

Õige :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul suht savi kas legaliseerida või mitte, sest suitsetan väga vähe seda ainult pidudel, koos alksiga tavaliselt tarvitan niisama enam ei viitsi tänavapeal rõõmus olla. Kuna inimesed arvavad, et kanep viib teiste asjadeni siis see on nii müõnel määral oleneb tahtejõust muidugi ja kui tihedalt tarvitada. Mul endale isiklikult on jäänud selline mulje, et kuna alguses sa kardad kanepit mõtled, et hull asi vms siis sa ei proovi midagi, aga kui sa oled savu 1 korra ära teinud siis sa näed, et see "ohutu" või "ei ole hull"- ning siis sa mõtled et pohh savu ei ole hullu paneks juppi, seeni, korki vms ära proovida.


95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul suht savi kas legaliseerida või mitte, sest suitsetan väga vähe seda ainult pidudel, koos alksiga tavaliselt tarvitan niisama enam ei viitsi tänavapeal rõõmus olla. Kuna inimesed arvavad, et kanep viib teiste asjadeni siis see on nii müõnel määral oleneb tahtejõust muidugi ja kui tihedalt tarvitada. Mul endale isiklikult on jäänud selline mulje, et kuna alguses sa kardad kanepit mõtled, et hull asi vms siis sa ei proovi midagi, aga kui sa oled savu 1 korra ära teinud siis sa näed, et see "ohutu" või "ei ole hull"- ning siis sa mõtled et pohh savu ei ole hullu paneks juppi, seeni, korki vms ära proovida.

 

ja oledki narkomaan valmis.

Mis te üldse sellest kanepsit saate? Tõmbate ära, saate laksu kätte ja tahate veel. Ongi kõik. Te ajate siin kõik sellist narkomaani juttu, et jube kohe.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kas keegi videot ka üldse vaatab?

 

Te ei saagi aru muidu mis teema on.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi videot ka üldse vaatab?

 

Te ei saagi aru muidu mis teema on.

 

Mis vahet sel on, kas vaatasin või mitte?

Kanep on ja jääb illegaalseks narkootikumiks.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis vahet sel on, kas vaatasin või mitte?

Kanep on ja jääb illegaalseks narkootikumiks.

 

Sa saad aru mis kasu see riigile toob, ja miks kanepi suitsetajaid legaliseerimisega väheneks jne.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaadake...

 

Riigile tooks see kasu ja ka palju paha.Riik saaks rikkamaks, kuna riik v6taks kanepist ka mingi % raha.Aga ka tuleks probleeme sellega, et noored hakkaksid suitsetama jne.

 

Ja bongshot, ise oled mingi räige tatt ja räägid siin kanepist ! Tead ka, et nii noorelt kanepit tarvitades on v2ga suur t6enäosus, et võid vaimuhaiglasse sattuda ? Loogiline ka ju,, kui tihti pilves oled ;)

 

Minuarust kanepi suht mõttetu, eile tegime NitroBaagiga ( siit foorumist ) ja jäime ka essat korda mõnusalt pilve.Midagi erilist pole, aind veits imelik tunne ja ajab naerma.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See teaduslikult ära tõestatud, et kanep on vähem kahjulik kui suits, teised narkootikumid ja alkohol :9


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See teaduslikult ära tõestatud, et kanep on vähem kahjulik kui suits, teised narkootikumid ja alkohol :9

 

Nalja teed ? Kanep on sellesm6ttes aind kahjulikum, et ta ei reosta nii hullult kopse.Teistest narkootikumidest on ta jah k6ige v2hem kahjulik, alkost mai tea midagi.

 

Ma tean yhte tuttavat kes on räiges sõltuvuses kanepist.Tal elu suht putsis ju ?

 

TÕMMAKE SEDA KANEPIT AGA SIIS KUI SUUREMAD OLETE ! Näide bongshoti kohta, ta on 11 nagu ta räägib, mai tea eriti ei usu...Max pakuks talle ikkagi 15.

Organism on tal veel nõrk ja se pilves olemine m6jub v2ga sitasti talle.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vaadake...

 

Riigile tooks see kasu ja ka palju paha.Riik saaks rikkamaks, kuna riik v6taks kanepist ka mingi % raha.Aga ka tuleks probleeme sellega, et noored hakkaksid suitsetama jne.

 

Ja bongshot, ise oled mingi räige tatt ja räägid siin kanepist ! Tead ka, et nii noorelt kanepit tarvitades on v2ga suur t6enäosus, et võid vaimuhaiglasse sattuda ? Loogiline ka ju,, kui tihti pilves oled ;)

 

Minuarust kanepi suht mõttetu, eile tegime NitroBaagiga ( siit foorumist ) ja jäime ka essat korda mõnusalt pilve.Midagi erilist pole, aind veits imelik tunne ja ajab naerma.

 

Noori inimesi just väheneks.

 

siis ei saa 10-15 aastased diileritelt osta, Kuna diilereid siis ei oleks enam.

 

Riigil oleks kontroll kanepi üle, ja aint 18+ aastased saaksid seda coffe shopidest jne.

 

+ kanepi suitsetajaid väheneks tohutult.

nagu Hollandis, pool aastat peale legaliseerimist vähenes suitsetajate arv massiivselt


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ise olen vastu, et see legaliseeritakse.

Olen kindel, et nii ei juhtu ka.

Isegi kui see peaks juhtuma (IME OMFG), siis oleks see minu arvates müügil ainult suuremates apteekides RETSEPTIRAVIMINA!

 

EI!

 

Kui see juhtuks oleks see müügil kohvikutes...

Kookidena jne...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kookidena?:S


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Te ikka suudate leida parima RSORITE foorumi, kus rääkida kanepist.

 

99% foorumi kasutajatest, et ole elusees kanepit näinudki :uni:

 

Nii hull see asi ka nüüd ei ole :D

 

Mingi 70% ma arvan :D

 

Kookidena?:S

 

Jah, KOOKIDENA!

 

kanepi koogid? sa ei ole kuulnud ?

 

Üks levinumaid asju välismaal, see pidi ülihea olema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noori inimesi just väheneks.

 

siis ei saa 10-15 aastased diileritelt osta, Kuna diilereid siis ei oleks enam.

 

Riigil oleks kontroll kanepi üle, ja aint 18+ aastased saaksid seda coffe shopidest jne.

 

+ kanepi suitsetajaid väheneks tohutult.

nagu Hollandis, pool aastat peale legaliseerimist vähenes suitsetajate arv massiivselt

 

loll oled ? Diilerid j22ksid aga nad myyksid lihtsalt odavamalt, kuna coffe shopides on kanepi sitaks kallis


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noori inimesi just väheneks.

 

siis ei saa 10-15 aastased diileritelt osta, Kuna diilereid siis ei oleks enam.

 

Riigil oleks kontroll kanepi üle, ja aint 18+ aastased saaksid seda coffe shopidest jne.

 

+ kanepi suitsetajaid väheneks tohutult.

nagu Hollandis, pool aastat peale legaliseerimist vähenes suitsetajate arv massiivselt

 

Unista aga edasi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka selline tunne :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa oled päris pelmeen!

Ise pole elus kanepit näindki, kuid räägid, nagu elaksid selles vms.

Ajudoonor.

 

Hahaha, mul on suht pohh mida sa arvad nagu.

 

Mul üldse suht pohh mida terve foorum minust arvab....


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesta, bongshot? :D

 

tegelt savi mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bong, 2kki sa t6mbasid vahtralehte mitte kanepit ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te siin Bongi retsite, vaadake parem seda 12. aastast (oletan) Extreme'i ...

Kuigi jah, igal teisel on siin avatarid ja signad kus on "Kanepileht" räige austuse juures?

 

E//// Bong kas sa tõesti arvad, et kui Kanep legaliseeritakse, et siis kaob diilerite äri?

See on üks loll unistus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.