Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miks legaliseerida kanep Eestis?

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
bong, 2kki sa t6mbasid vahtralehte mitte kanepit ?

 

Irw, 300 korda olen mingi vahtralehte teinud ? BRAIN DAMAGE ???

 

ja nüüd ma ei taha lugeda teie lolle kommentaare.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw sa oled 300 korda mahvi teind ? sa oled omadega nii pudzis varsti mees...sa juba oled nii perses omadega et sa ei sa ise ka aru mida sa teed õigemini...NARKOMAAN


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bongi jutust sain ma nii aru:

 

Keelataks näiteks alkohol ära, Kasvaks joodikute arv?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bob marly kimus 300kg ! wiidi .

 

keda kotib migni sitane neegrist emo ?

 

m

 

ja kui selline pazk eestis legaliseeriktakse, siis .. oleks asi putziz.

olgem ausad, ma ei viitsiks vaadata 12 aastasi värisevaid tüdrukuid

kuskil poe nurkade peal urvitamas, narva matsidelt taha saamas.

see oleks liig mis liig.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
bong, 2kki sa t6mbasid vahtralehte mitte kanepit ?

 

Arvan sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
irw sa oled 300 korda mahvi teind ? sa oled omadega nii pudzis varsti mees...sa juba oled nii perses omadega et sa ei sa ise ka aru mida sa teed õigemini...NARKOMAAN

 

 

Kui sa nii arvad siis arva, ma ei saa midagi teha sinna..

 

Varsti oled nii pudziz? tra ma tean inimesi kes teevad 5 korda päevas peale, pmtselt iga päev, ja nad küll nn pudziz ei ole.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii hull see asi ka nüüd ei ole :D

 

Mingi 70% ma arvan :D

 

 

 

Jah, KOOKIDENA!

 

kanepi koogid? sa ei ole kuulnud ?

 

Üks levinumaid asju välismaal, see pidi ülihea olema.

Kas see on sinu arust hull kui 99% inimestest pole kanepit elusees näinud? See on väga hea ja sinu juttu selles teemas lugedes ma tõesti ei imestaks, kui sa sellest jamast täielikult sõltuvuses oleksid. Ei narkomaaniale=/

 

Ning see, et sulle tunduvad 5x päevas kanepit tõmbavad inimesed normaalsena, näitab, et sa oled ise ka samasugune narkomaan, kelle elu on tänu kanepile juba perses. Isegi kui see, kes 5x päevas tõmbab seda, on veel täiesti tavaline ja normaalne inimene, siis mõne aja pärast see enam nii pole...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas see on sinu arust hull kui 99% inimestest pole kanepit elusees näinud? See on väga hea ja sinu juttu selles teemas lugedes ma tõesti ei imestaks, kui sa sellest jamast täielikult sõltuvuses oleksid. Ei narkomaaniale=/

 

Jälle mingi vend tuleb mingi oma jutuga...

 

Olen ma öelnud et see on hull kui 99% inimestest pole kanepit näinud???

 

Ja kanepist on suht võimatu sõltuvusse jääda, kui sa muidugi 24/7 peale ei tee.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälle mingi vend tuleb mingi oma jutuga...

 

Olen ma öelnud et see on hull kui 99% inimestest pole kanepit näinud???

 

Ja kanepist on suht võimatu sõltuvusse jääda, kui sa muidugi 24/7 peale ei tee.

Sinu jutust võis küll nii välja lugeda igatahes:h:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa nii arvad siis arva, ma ei saa midagi teha sinna..

 

Varsti oled nii pudziz? tra ma tean inimesi kes teevad 5 korda päevas peale, pmtselt iga päev, ja nad küll nn pudziz ei ole.

 

SA OLED 11 AASTANE JA 130cm pikk !!!! MÕISTAD ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
SA OLED 11 AASTANE JA 130cm pikk !!!! MÕISTAD ?

 

Rahune.

Bongshot, sa saad oma kanepit nurgas ka teha, seda ei ole vaja legaliseerida.

See on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
SA OLED 11 AASTANE JA 130cm pikk !!!! MÕISTAD ?

 

Kust sa seda usaldusväärset infot said siis ?

 

Hahahaahahahaha...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust sa seda usaldusväärset infot said siis ?

 

Hahahaahahahaha...

 

Mul on ka s6pru, r22giti et sa mingi hull ylbe vend irl ja h2sti v2ike ja vanust ka v2he...msnis ise ytlesid, et oled 11 :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mul on ka s6pru, r22giti et sa mingi hull ylbe vend irl ja h2sti v2ike ja vanust ka v2he...msnis ise ytlesid, et oled 11 :D

 

Good for you :D

 

Nii lahe on olla 11 :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mai viitsi vaielda, t6mba oma mahvi ja keera oma elu perse


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mai viitsi vaielda, t6mba oma mahvi ja keera oma elu perse

 

Tõmban tõmban, ära sina sellepärast muretse :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui kellegil midagi ütlemist on siis öelge mulle ja näost näkku.

:huh:

 

Suht gg mees. Poolteist aastat vana teema...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulujutud, et kanep ravib sul vähki ja on üldse tervislik, on täielik jama. Ärge uskuge seda. Suhteliselt kerge tee Seevaldisse ainult. Keerab teie ajud kus seda ja teine. EI TOHI LEGALISEERIDA NARKOOTIKUMI! NB! Ma ei hakkagi seda videot vaatama, olen näinud palju samateemalisi videosi. Bong ja teised, kes seda paska (just see kanep ongi) teevad, lõpetage. Tundke elust rõõmu, mitte ärge rikkuge seda.

See, et inimese geenid soosivad haigusi ei ole tingitud kanepist. Kui su suguvõsas on varem esinenud neuroloogilisi haigusi/vähki/muid haigusi, siis on see sinu enda keha sees juba enne olemas, mitte ei tule läbi kanepisuitsu sinu sisse. Kindlasti on olemas aineid, mis võimendavad või kutsuvad esile teatud haigusi, kuid kas see pole mitte kõigega nii?

Nimelt, kas sa oled lugenud kunagi seda pisikest lehte, mis sa enda usaldusväärse arsti käest saad, kui sa haige oled? Kas sa oled lugenud, mis kõrvalmõjusi lubatud ravimid tekitavad? Iga inimene on erinev, ning käitub erinevate ainetega erinevalt. Selle pärast saamegi me valida kas me suitsetame või mitte, ning kas me joome või mitte. Samamoodi peaks meil olema võimalus valida kas me suitsetame kanepit või mitte.

 

Mis vahet sel on, kas vaatasin või mitte?

Kanep on ja jääb illegaalseks narkootikumiks.

Narkootikum, või lihtsalt taim?

See, et me nimetame teatud aineid narkootikumideks tuleneb ilmselt suuresti sellest, et meile on pähe tambitud fakt, et see on narkootikum ja, et see on paha.

Samas, kui ma saan enda arsti käest vaalimit, xanaxit, prosaci või DEXiga köharohtu, siis on selle nimi ravim?

Ameerikas oli kunagi lasteravimid koka/heroiini/amfetamiini sisaldustega ja praegugi on rohtusi, mis on amfetamiini sisaldusega. Samamoodi nagu haiglates antakse teatud seisundite vastu inimestele amfetamiini, et neid turgutada. Nii, et see kuidas meid loputatakse massimeediaga ja vale arusaamadega on hämmastav.

 

Nalja teed ? Kanep on sellesm6ttes aind kahjulikum, et ta ei reosta nii hullult kopse.Teistest narkootikumidest on ta jah k6ige v2hem kahjulik, alkost mai tea midagi.

Puhas lollus.

Kas sul on aimu ka, mis alkoholi tegelik mõju meie oranismile on? Kas sa tead kuidas ta töötab ja, mis kuradi sitta ta meie ajule teeb tegelikult?

Otseloomulikult sa ei tea, selle pärast, et sa arvad, et see on täiesti turvaline asi mida tarbida kuna meie riik lubab seda ju teha.

Narkootikumid on halvad, sest nad on keelatud- need tapavad sind. Kuid suitsetamine ja joomine ei saa ju kahjulik olla, sest muidu riik ei lubaks seda teha.... või lubaks?

Mõtle enne, kui ütled.

 

 

loll oled ? Diilerid j22ksid aga nad myyksid lihtsalt odavamalt, kuna coffe shopides on kanepi sitaks kallis

Kuidas saab miski kallimaks minna, kui see turg üle ujutatakse?

Ja kindlasti diilereid jääb alles, kuid siis on tegu tõesti nende diileritega kes müüvad natukene karmimaid aineid ning jääb ära see hulk mõttetuid politseibuste kus tegu on tegelikult kahe sõbraga kes tahavad rahulikult pilve suitsetada ja mäkki minna.

 

irw sa oled 300 korda mahvi teind ? sa oled omadega nii pudzis varsti mees...sa juba oled nii perses omadega et sa ei sa ise ka aru mida sa teed õigemini...NARKOMAAN

http://www.narko.ee kasvandik

 

keda kotib migni sitane neegrist emo ?

 

m

 

ja kui selline pazk eestis legaliseeriktakse, siis .. oleks asi putziz.

olgem ausad, ma ei viitsiks vaadata 12 aastasi värisevaid tüdrukuid

kuskil poe nurkade peal urvitamas, narva matsidelt taha saamas.

see oleks liig mis liig.

Kas sa ei arva, et need 12 aastased tüdrukud värisevad praegu juba seal? Ning nad värisevad Dima juures selle pärast, et nad ei tea mida nad tarbivad ja mida neile tegelikult müüakse.

Kas sa tead, et väga suur protsent OD´st on tingitud sellest, et inimene ei tea mida ta tegelikult süstib?

Kui sa lähed poodi ja ostad viina, siis sa tead, et see on viin, eks? Sa küll tead, et see on kahjulik tervisele ja sul on pohmakas, kuid sa tead, et sa saad viina?

Kui sa ostad kuuri tagant Vadimi käest hägust vee taolist vedelikku, mis lõhnab nagu viin, siis sa ei saa kindel olla ju millega täpselt tegu on? Kas on see siis viin, või etanool?

Sama muude asjadega.

 

Ning see, et sulle tunduvad 5x päevas kanepit tõmbavad inimesed normaalsena, näitab, et sa oled ise ka samasugune narkomaan, kelle elu on tänu kanepile juba perses. Isegi kui see, kes 5x päevas tõmbab seda, on veel täiesti tavaline ja normaalne inimene, siis mõne aja pärast see enam nii pole...

http://www.narko.ee kasvandik

 

Kanepit ei tohi legariseerida, sest muidu hakkavad teiesugused tatikad seda tõmbama ja eesti noored lähevad veel hullemini hukka...

Tule mulle uksetaha ja ütle seda uuesti, palun.

 

 

 

Ühesõnaga, ma tean, et see on vana teema ja see kaevati ülesse, kuid tema on ikka päevakorras ja tundub, et asi on parem, kui ta oli eelmine aasta.

 

Mulle meeldib see ühtlane mitte teadmine, mis siin domineerib.

Kui te ei ole seda teinud, ei ole uurinud, ei ole sellega kokku puutunud ning ei taha sellest midagi teada- siis miks te diskuteerite sellistel teemadel?

Ma olen kahe käega selle poolt, et eesti legaliseeriks kanepi, ning seda mitte põhjusel, et pilve suitsetada ennast.

Nimelt oleks see meile, kui väikesele vaesele riigile üks suurimaid sissetulekuid, mis eales saada võiks. Me võiksime tööstuslikku kanepit kasvatada, me võiksime oma kohvikute varud ise kasvatada ning tagatipuks, me saaksime väga väga väga mitu korda rohkem raha turismi pealt ja, mis kõige tähtsam- me suudaksime kontrollida natukene paremini seda, mis meie tänavatel toimub.

 

 

Nii, et aasta edasi- Mis me täna selle kohta arvame, kui meie eest on juba legaliseerimise kasuks otsustanud ameerika erinevad osariigid, mõned ida europpa riigid ning paljud lõuna ameerika riigid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.