Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Niisiis, auto eksperdid.

Eile tulin isaga maalt, koer ja ema oli ka, sõitsime sõitsime ja järsku käis pauk, jäime korra tee äärde seisma, vaatasime kas äkki rehv läks katki, vaatasime väljast et kõik korras ja vsjo. No siis hakkasime sõitma, isa pani käigu sisse ja andis gaasi aga siis hakkas auto jõnksatama, jõudu on vahepeal ja ei ole, lööb musta ja sinist suitsu, survelaagril käis ka ennem mingi kahtlane hääl.

Koju mudugi meid veeti.

 

Küsimus siis: Kas võib olla mingi siduri jama või siis survelaager? Või jällegi midagi käigu kastiga?

 

Tekst võib segase võitu olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mahlad segamini. Mootor koos.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ta võib töödata, aga kui sul näiteks üks silinder kinni on, siis ta poobki. Sinist ja musta välja ajab siis jahutusvedelik ja õli segamini tõenäoliselt. Käigukasti/Siduri süsteemivea tõttu ei hakka auto suitsema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere.

 

Sihukene küsimus, on kellegil kokkupuuteid sihukese isendiga nagu MB E300 w124 3.0 TD 100 kW.

Kuidas minek on, muidugi loll küsimus kuna minek neil üldiselt teada, kui auto tühimass on ca 1.5t.

Kuid ehk keegi teab sellest/taolisest masinast midagit rohkem, või on omanud ja oskab jagada vigu selle auto puhul?

Oleks väga tänulik!


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi oskaks öelda kui karmid lood on ilma vastava loata harjutamisel? Mul tuttav tahaks hõreda liikluse sees sõitu harjutada samal ajal kui ma kõrval istun, aga ma pole kaugeltki veel 5 aastat lube omanud, ehk ei saa taotleda vastavaid pabereid. Ta käib autokoolis ja võtab sõidutunde jms. Mu üks teine sõber sai 2 aastaks lubade keelu kui oma isaga parklas harjutas, samuti sai isa trahvi. Küsimus on, et kas ma võin ka lubadest ilma jääda? Trahvi laseksin sõbral tasuda, aga suuremat jama ei tahaks küll kaela.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi sult lube küll ära võtta ei sa, kui sa istud kõrval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olemas

Muudetud liikme argo342'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimused mul sellised, et kas siis võib oma maa teede peal sõita autoga kui pole juhilube?

Kas peab olema juhilubade eksami ajaks 18 täis?

Ise googeldades ei leidnud, leidsin mingi 4 aastat tagasi teemadest vastuseid aga äkki on seadusi muudetud?


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimused mul sellised, et kas siis võib oma maa teede peal sõita autoga kui pole juhilube?

Ei tohi

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suletud ala peab olema, seega mingi aia/lindiga piiratud ala ning et ARKis eksameid teha, pead olema 18. (( http://www.mnt.ee/index.php?id=10713 ))


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suletud ala peab olema, seega mingi aia/lindiga piiratud ala ning et ARKis eksameid teha, pead olema 18. (( http://www.mnt.ee/index.php?id=10713 ))

 

Vaidlen vastu. Juhtimisõiguse taotlus ja eksamid on eraldi teema. Eksamid saab sooritada, kui sa oled 17,5a. vana. Käisin samuti pool aastat ennem 18 saamist eksameid tegemas. Lubade kättesaamiseks peab olema 18.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, erateest ja sildist piisab;)

 

Põhimõtteliselt peaks piisama, aga kui politsei peaks tulema, ning väga tahab, siis võib trahvi teha. Isegi kui põllul sõidad, ning sinna on tekkinud mingigi tee moodi asi, kehtib seal liiklusseadus. Kuid tavaliselt politsei ei tee midagi, kui ütled et õpid sõitmist enda erateel. (Uuritud kunagi kohaliku politseiniku käest seda informatsiooni.)

Muudetud liikme _Tanel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas mõned aastad tagasi ei võetud vastu mingit sellist seadust, et enam ei tohi isegi koduõuel traktoriga tööd teha kui puudub vastava kategooria juhiluba? Sama peaks kehtima ka tõenöoliselt B kategooria sõitukitele. :D Kuid olgem ausad tõesti, tõenäolusus, et politse kuskil maakohas põllanukas patrullib on suhteliselt nullilähedane :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.