Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Täiesti perse kui haige sellel mk3 mondeol kapotti lahti on teha, see võtmega süsteem täis pask. Endal lukk ei keeranud enam ja ei saanud lahti, pidin iluvõresisse, embleemi tah asuurema augu tegema, luku poldid läbi puurima, et jura kätte sealt saada ja siis sain tööle:d


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea kas see käib siia alla, aga kuidas on kutsutud need kaamerad, mis pannakse kiivri külge ja siis filmib? :P ehk on kellelgi pakkuda või anda saiti kus on müügil neid :)

 

Mõtled GoPro kaameraid?

 

http://www.prokaamera.ee/

http://gopro.com/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täiesti perse kui haige sellel mk3 mondeol kapotti lahti on teha, see võtmega süsteem täis pask. Endal lukk ei keeranud enam ja ei saanud lahti, pidin iluvõresisse, embleemi tah asuurema augu tegema, luku poldid läbi puurima, et jura kätte sealt saada ja siis sain tööle:d

Fordi lollus jah, jube tüütu on... Iluvõre oleks võinud eest ära võtta, oleks terveks jäänud. Pealt 2 nipukat äärtest lahti ja tõmbad välja. Tulepirnide vahetuseks tuleb veel lisaks eest ära ka veel tuled võtta. :) Võib tunduda, et on mingi haige ajudekepp, kuid tegelt asi päris lihtne. Pistik tagant, 2 kahvlit välja tõmmata ja käes. :D

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No ei saanud kätte neid nipukaid, kapott oli täiesti kinni, isegi esimest nõksu ei tulnud lahti.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ei saanud kätte neid nipukaid, kapott oli täiesti kinni, isegi esimest nõksu ei tulnud lahti.

Nojah, siis küll.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab kust saaks Opel Kadett D-klassile uut väljalaske süsteemi aka summutit. Ise pole kuskilt leidnud :/.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ATMiga on probleem, l88b kyynla m2rjaks, k2ima ei l2he, s2de samas j2llegi olemas, paar tundi tagasi t88tas, kas v6ib karpas midagi olla?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures õlirõngas võib läbi olla kyll, tossas meeletult viimasel ajal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siis on jah läbi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks ka nüüd abi vaja vahvelased, ostan soomest endale Derbi Senda või Gilera SMT, ning mul oleks vaja teada, palju see maksab umbes võtta ta uuesti arvele ja kindlustus? Kindlustus läheb kilovattide järgi?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks ka nüüd abi vaja vahvelased, ostan soomest endale Derbi Senda või Gilera SMT, ning mul oleks vaja teada, palju see maksab umbes võtta ta uuesti arvele ja kindlustus? Kindlustus läheb kilovattide järgi?

Kui sa tahad ta Eestisse registreerida siis millalgi oli ta vist nii 200euro lähedal, kuid ma ei ole kindel. Kindlustus peaks vist jah kw pealt minema(kui ei eksi siis auto vanus mängib ka rolli).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mopeedist räägin hetkel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt, kogemusi mul masinatega on, nagu mul endal pitbike ja nendest tänaval sõiduks ikka jagub, kuid kahjuks mul ei kehti need, kuna ametlikult pole juhtinud seda, ehk lubadega.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, aga kas see loeb ka, kui mu isa on olnud klient ja siis tema saaks sealt alla?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain sõbralt teada, et kusagil 20-40€ on arvele võtmine ja kindlustus aastas kusagil 15.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei. Sinu nimi läheb eraldi sinna, kuna sina sõidad ju mitte su isa.

 

Mis see loeb? Tema võib ju omanik olla, aga kindlustuse võib isa nimele teha. Aga ma ei mäleta kas pidi kasutaja olema või mitte. Minu mäletamist mööda mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.