Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Muidu mul praegu vana kenwood mingi 2005 aastal saadud ja mõtlesin et nüüd teised ajad jne .

Europistik ei ole muutunud, vahetad lihtsalt välja ja vsjo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tavaliselt tehakse ka üleminekuid :)

Tõsi, kui pead silmas neid pistiku convertereid vms neid nimetatakse.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

autol käigud lähevad raskelt sisse. tagurpidi käik lausa raginaga :D 1 ka suht raskelt, teised paremini :D mis teema võib olla? siduri tross lõdvaks läind? jää/lumi? :D või hakkab läbi minema midagi? opel astra ´94

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
autol käigud lähevad raskelt sisse. tagurpidi käik lausa raginaga :D 1 ka suht raskelt, teised paremini :D mis teema võib olla? siduri tross lõdvaks läind? jää/lumi? :D või hakkab läbi minema midagi? opel astra ´94

Õlivahetust oled proovinud? :D VB polegi sul seal midagi? :D Kui õli korralik sees, siis hoovastik paigast.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õlivahetust oled proovinud? :D VB polegi sul seal midagi? :D Kui õli korralik sees, siis hoovastik paigast.

Igastahes, tõenäoliselt on mingi teema selle siduritrossiga, seda on vaja vahepeal timmida kinnipoole, sõiduajal need mutrid rappuvad lahti :D Kui korralikult kinni keeran, siis käigud normaalselt sisse :D

Aga noh, muidugi ei välista ka seda, et autol hakkab hoovastik või käigukasti õli läbi minema, sest vana auto ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Õli vana, enamus inimesi ei vahetagi kunagi käigukastis õli, teine variant trossiga midagi, kolmas see, et hoovastik paigast ära, neljas, et hoovastiku mingid puksid läbi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õli vana, enamus inimesi ei vahetagi kunagi käigukastis õli, teine variant trossiga midagi, kolmas see, et hoovastik paigast ära, neljas, et hoovastiku mingid puksid läbi.

 

Mina ''Tere, sooviks koos hooldusega ka saada autol käigukasti õli vahetatud''-

Carstop''Mis autoga tegemist?''

Mina''Alfa Romeo 159''

Carstop''Selge ei ole probleemi, peaks olema volvo kuuene automaat kast''

 

Hooldus teostatud.

Teller ulatab võtmed.

Mina''Tänan hoolduse eest''

Carstop''Kahjuks teie autol ei suutnud me kasti õli vahetada, ei tuvastanud kohta, kuidas viimast välja saada. Ju siis on eluaegne ...''

Mina''Say what..!!'' Pöörasin ümber ja kõndisin auto poole ...

 

 

Eelmine katse möödus sedaviisi. Ehk järgmine parem :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No vahel saab sellise vastuse ka jah. Näitab ka seda, et üldjuhul ei vahetata kastis õli ja isegi töökojad ei tea kus punnid on. Mu volvol ka tegelt manuali järgi eluaegne õli, sest ta ei näita hooldusraamatutes vahetusvälpa, aga no terve mõistus ütleb, et hea ikka ära vahetada mingi hetk see õli seal.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tean, et teatud mersu mudelitele pannakse tehase poolt juba toonitud klaasid (klaasi värv siis minuteada juba, mitte kile vm) ja vahest juhtun neid tänaval kohtama ja kuradi soliidsed näevad välja.

Igatahes sooviks ka, aga kuna kogemus puudub ja ei oska väga erinevate kohtade vahel valida. On kellelgi siit kogemust ja oskab midagi pakkuda. Ise asun Tallinnas, Nõmmel täpsemalt. Ja kas idee iseenesest tundub normaalne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tean, et teatud mersu mudelitele pannakse tehase poolt juba toonitud klaasid (klaasi värv siis minuteada juba, mitte kile vm) ja vahest juhtun neid tänaval kohtama ja kuradi soliidsed näevad välja.

Igatahes sooviks ka, aga kuna kogemus puudub ja ei oska väga erinevate kohtade vahel valida. On kellelgi siit kogemust ja oskab midagi pakkuda. Ise asun Tallinnas, Nõmmel täpsemalt. Ja kas idee iseenesest tundub normaalne?

 

Loomulikult toonklaas peale. Sellel on väga palju plusse, esiteks, on rohkem privaatsust (tagaistmel) ja keegi ei vahi su kukalt koguaeg kui sa seisad/sõidad :D

Lasin ka omale panna Rakveres (Vibratsioon OÜ oli kui ma hästi mäletan), väga hea töö aga maksma läks mingi 100 või 150euri, ei mäletagi enam täpselt.

Ja loomulikult annab see ka autole välimust juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja ma sain hakkama sellega, et ma unustasin mainida, et sooviks värvilist toonklaasi. Ja täpsemini siis sinist, mis on peaks olema vähemalt osadel sport klassi mercedestel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja ma sain hakkama sellega, et ma unustasin mainida, et sooviks värvilist toonklaasi. Ja täpsemini siis sinist, mis on peaks olema vähemalt osadel sport klassi mercedestel.

 

Kui sa lähed kuskile töökotta siis neil peaks olema pakkuda igasuguseid. Mina valisin kõige tumedama musta mis neil oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usun, et mõtles siiski GoPro kaameraid. Neid on päris mitut sorti, viimase aja trend.. Hind on neil päris soolane, aga vastav kvaliteet ka.

http://www.prokaamera.ee/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1998 Siit saab terve hunniku pudinaid kaasa, tutvuse kaudu saad hinda paremaks ka vähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui 1 auto uks ei avana kumbaltki poolt, siis aitab vaid esindusse minek? Alguses avanes seest ja väljast mitte (sulaga hakkasid mõlematpidi avanema), aga nüüd ei avane kumbakilt poolt. Olen proovinud soojemate ilmadega ja auto on ka paar tundi maa-aluses parklas seisnud, aga abi pole olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui 1 auto uks ei avana kumbaltki poolt, siis aitab vaid esindusse minek? Alguses avanes seest ja väljast mitte (sulaga hakkasid mõlematpidi avanema), aga nüüd ei avane kumbakilt poolt. Olen proovinud soojemate ilmadega ja auto on ka paar tundi maa-aluses parklas seisnud, aga abi pole olnud.

Teenindus oleks selle pisikese töö pärast liigne raha raiskamine. Võta uksepolster lahti ning vaata mis seal toimub. Võibolla on tross väljaveninud, või üldse lahti tulnud, saad tagasi panna ja hakkab tööle uuesti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No kui uks lahti ei tule siis enamus pillidel selle polstri eemaldamine võimatu.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kui uks lahti ei tule siis enamus pillidel selle polstri eemaldamine võimatu.

Nojah, seda nüüd küll. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.