Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ Unenäod ~

Soovitatud postitused

Mh, nohm. Nägin und sellest, kui ma läksin tundide vaheajal kohvikusse ja mingid natuke vanemad tropid vahtisid seal ees. Neil järgmist tundi ei olnud ja siis nad venitasid seal aega. Ma läksin suht närvi pärast mõningast ootamist ja oleks äärepealt kakluseks läinud, aga siis tuli mingi kahtlase nimega mees, keda kõik kartsid ja lõpetas selle jama ära.

 

Pmst. ma tean, millest tuli see unenägu. Just siis kui saatsin oma tüdrukut õhtul bussi peale, siis tuli mingi täis vene mees tüli norima, aga siis tuli ka mingi tema sõber vahele ja viis ta ära.

 

 

Üle pika aja jäi mõni unenägu meelde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See , et kui näed unes , et kukud kuskilt peaks tähendama mälestust sündimisest.

Tavaliselt inimesed ei mäleta midagi oma sündimisest aga mingi pisikest osa mäletad ikka alateadvuses ja see kui unes näed kuskilt kukkumist ongi mälestus sünnist.Teadlased on selle kindlaks teinud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See , et kui näed unes , et kukud kuskilt peaks tähendama mälestust sündimisest.

Tavaliselt inimesed ei mäleta midagi oma sündimisest aga mingi pisikest osa mäletad ikka alateadvuses ja see kui unes näed kuskilt kukkumist ongi mälestus sünnist.Teadlased on selle kindlaks teinud .

 

Mis se syndimine sinna puuutub ? Tuleb meelde kuidas ma tupest v2lja kukkusin peaga vastu maad w ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi 4-7 aastat tagasi olen ma näinud mingi ~5 korda und kukkumisest..

 

Mega vinge ju! ;p Aga huvitav teema!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mul ka viimati selline asi et mingi pilk tundub ette ja siis sa näed seda päris elus ja selline tunne et olid siin.

Ja veel selline naljakas asi et alati vaatan kellale

kui aeg näitab samat tundi ja sama minuti

 

17.17

18.18

20.20 Jne

 

Mingi 4-7 aastat tagasi olen ma näinud mingi ~5 korda und kukkumisest..

 

Mega vinge ju! ;p Aga huvitav teema!

 

Kui kukkud tähendab et kasvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nägin hullu und täna:d

ma ehitasin omale nädala tele kava:D lõikasin lehest kõigepealt välja:D siis võtsin läbipaistva klaaspurgi:D ja loogika oli selline et kui telesaate juht oli neeger oli must liiv kui valge siis oli valg eliiv:D ja siis mingi panin purki kihtide kaupa pärast oli selline triibuline:D telekavaXD ja tegin seda koridoris siis läksin õue ja istusin maie ja valduri juurde volgasse:D

aa ma olin naisteriietes ka:D tahtsin kedagi ära petta vist:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noo,

mina nägin paar päeva unes,. kuidas ma end surnuks jõin, for real, ja iseghi enda matustel köisin, ( kus inimesi polnud, kuna siiski JÕIN end surnuks )

ja siis kui hommikul ärkasin, hõikasin kõvasti " faaagjuuu, mina enam ei joo, isegi mitte koos taneliga ! "

 

ja siis ema küsis " lolliks läksid ?"

 

vot, jah, minu seigad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna oli mingi kukkumine . nagu kuskilt eiffeli tornist vms kukkusin alla ja vahetult enne maapinda ärkasin üles aga mul nari ja lõin pea vastu voodit ära . :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul unenägudes palju kurikatega suuri poisse :D Ma ei tea jumala tihti . Ja siis kui saan kurikaga või ei tea millega litri kirja käib värin kehast läbi ja siis püsti :O:D Imelik aga oma moodi huvitav ka :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega mul ka nii olnud unes näen, et kukun ning kui hakkan maa lähedale jõudma siis tõmblen voodis ja ärkan ülesse, see tõmblemine on ikka räigelt reaalne nagu päriselt oleks kukkunud.:)

Mõnikord ka nii, et olen näiteks kuskil ja siis nagu meenuks, et ma olen seal juba olnud ja mingit asja juba teinud kuigi nägin seda hoopis unes.


 

jumping0002.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no maivõi kui totrat unenägu ma täna nägin .

alguses mingi mängisin csi ja siis tuleb isa koju .'

ILMA PEATA ja hüüab mulle tsau .

ma olin unes ning ei teinud sellest väga välja .

siis mingi, mängsisin edasi kuni isa läks arsti juurde .

arstilt tagasi tulle oli talle pea tagasi pandud aga siilmasi ei olnud ja sellest hetkest rohkem ei mäleta .

 

Kes usub, kes ei usu mul pohhui :)

väga weird .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.