Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ekool

Soovitatud postitused

Postitage siia pilt oma hinnetest :)

 

12323qk0.jpg

w640.png

 

Neid X-e tegelt ei ole, ärge neid tähele pange :D (ajaloo õps veits peast soe, homme või millalgi lähen küsisn mille ees ta mulle X-i pani ja mata oma on ka ei tea mille eest :D)

 

Mis asi se "k" veel on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis asi se "k" veel on?

 

 

Kodustel põhjustel puudutud.

Vana pilt :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu kõikidele homsel matemaatika eksamil! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ekool.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Eesti keel : 95/100 - "5"

Matemaatika: 34/50 - "3" kahju matemaatika pärast, ühe lolli vea pärast tuli kolm välja, ning üks punkt jäi neljast puudu, kuid olen ikka rahul :)

Inglise keel: 75/75 - "5"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

põlema se uus ekool!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hehe, uus ekool on tõsiselt naljakas. Keegi feimida tahab? Lisage sõbrakasse! Okei, nali naljaks kuid tõesti milleks on vaja mingi sõbralisti süsteemi ning pildi lisamist? Ma ütleks, et uuel ekoolil on rohkem miinuseid kui plusse. Mulle absoluutselt ei istu see uus hinnete süsteem, ja muidugi ka koduste tööde süsteem kuid see, et ma saan ise vabastusi kirjutada see on täiesti super! Tavaliselt on nii, et ma unustan vanematele öelda, et nad mulle puudumistõendi kirjutaksid ja nii mul tekkibki ajapikku põhjuseta puudumisi mis lõpuks käskkirja annab nüüdsest ka raha trahvi. Nii, et minu jaoks kindlasti väga väga suur pluss kuna kohati olen ma väga ajameelne, kuid kõik muu... absoluutselt kohutav! Ma ei tea kas teil on nii aga, kui ma välja login siis uuesti sisse login siis ta suunab mu mingisse x kohta. Mingi hall leht kus kirjas ekool ja kogu lugu, siis ma pean tükk aega vingerdama, et mingit moodi tagasi normaalsesse nö. tsooni saada. Ma loodan, et nad uuendavad ning parandavad seal veel asju, sest antud hetkel ei kõlba see kuhugi, v.a see puudumise teema. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Logige lihtsalt uuesti sisse kui viskab kuhugi perse teid. Endal ka nii ühe korra juhtunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ükspäev said kõik 18+ olevad liikmed endale ise hindeid panna ja isikukoodi muuta:D.Aga suht pointless oli seda üldse muuta.Eelmine aasta oli ekoolis olemas kõik täpselt nii nagu vaja oli, ei mõista miks oli vaja üldse midagi muuta.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, nali naljaks kuid tõesti milleks on vaja mingi sõbralisti süsteemi ning pildi lisamist?

 

Kus täpsemalt see koht asub kus pildi saab lisada? Endal pole õnnestunud veel üles leida.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1285588903.png

 

Jou


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2dikpoz.png

~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
epic2.PNG

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.