Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ekool

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Rahul v.a matemaatikaga, kus viimane periood tuli 3.

6puv15.png

ina4v9.png

2lkzjmp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
7. Klassi loodus on füüsika ning keemia sissejuhatus.

 

aga seda ei anna võrrelda ülejäänud klasside füüsikaga ning keemiaga


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt. Mul 9.ndas klassis oli Keemia mul napilt 3. Mitte muffigi aru ei saa sellest. Kutsekas on nüüd 4 ja see ka sellepärast, et õpetaja on veidi juhm.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keemia 8kl ja 9kl ei anna võrreldagi ju, mul oli 8kl keemia väga napp 3, pmst 2 ja nüüd 4-5, viimane kokkuvõttev töö oli puhas viis, max pts.

9kl keemia kõik 8kl kordamine ;)

 

jh,mul oli 3 veerand keemia 2,lollist peast võtsin veel keemia valikaine eksamiluckys 3 'ga ära,polnd õppind eriti,:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keemia 8kl ja 9kl ei anna võrreldagi ju, mul oli 8kl keemia väga napp 3, pmst 2 ja nüüd 4-5, viimane kokkuvõttev töö oli puhas viis, max pts.

9kl keemia kõik 8kl kordamine ;)

 

sellega sa eksid ikka küll veidi , 9ndas tuleb ikka uusi asju ka päris palju , esimene veerand on jah kordamine , edasi juba uued teemad .

endal keemia 5 olümpiaadidel ka käinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käitumine ja hoolsus on selle pärast mitte rahuldav, et ma koolis ei käi korralikult. Tegelikult peaksid kõik puudimised põhjuseta olema, aga üritasin end käskkirjast päästa, ei õnnestunud. Kahed on ka selle pärast, et ma ei ole aega leidnud kodus õppida ja koolis on veits fucked up klass. 7 istuma jäänud õpilast vms. Tava klass.

tunnistus.png


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.