Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ma lugesin su postitust kaks korda ja mõtlesin natuke. :)

 

Kordan siis veel, et ma ei otsi tähelepanu vaid ma olen selline inimene, kes tegeleb paremameelega just väljaspool arvutit. Suvel muud polegi, kui saab sõpadega enduroga sõitmas käidud ja niisama kuskil istutud. Muidugi on kõik inimesed erinevad ja kes mida tähtsamaks peab see on nende enda asi. Ma jään veel selle juurde, et mis mõte oleks foorumis tähelepanu otsida? Tavaliselt, kui keegi tahab tähelepanu saada ja kõik teaksid mida ta teeb siis ta postitaks fb ja räägiks sellest seal. Tänan, et mulle diagnoosi ära panid aga ma ei jää sellega kahjuks nõusse, ning ma ei eita oma probleemi, et ma postitan siin vabateemas päris palju. Kriitika vastu mul pole midagi ilma selleta ei saksgi elad ju.

 

jään huviga järgmist postitust ootama. :)

 

Jah, kuid sinu väide, et kes ringi ei tripi istub koguaeg arvutis ei ole ka päris õige, aga see selleks, see pole momendil põhiline teema. Ning kui rääkida tähelepanust, siis ma ei räägi sellest tähelepanust mida sa oma reaalsele nimele tahad saada, vaid sellest, et MINU SILMIS sa ei saa piisavat tähelepanu irlis ja otsid seda foorumist, sest inimene keda tõrjutakse kusagil eemale, hakkab teisest kohast väljundit otsima, sest normaalne inimene ei pea korrutama koguaeg mida ta saab või mida ta teeb, kellega ja kus käib. Seda räägib inimene kellel on probleeme tähelepanuga või lihtsalt väga edev inimene. Momendil millest mina seda järeldan ongi see, et sa postitad suht tihti sihukesi asju, et tahad näidata kui karm mees sa väljaspool foorumit oled (Sõbrad, tripime ringi, peod ja muud asjad) ning siis kajastad seda foorumis, et mõni kaasa elaks ning kui jälgida postituste sagedusi ja teemasi siis mida vähem keegi peale sinu postitust sinuga räägib, seda rohkem proovid esile tuua uuesti oma teemat, et keegi ikka tähele paneks. Mine kasvõi psühholoogi vastuvõtule ja räägi talle sellest, ma usun, et ta paneks samasuguse "diagnoosi".

Vabateema ongi koht kus kirjutada igasugust jama, aga oled sa kedagi teist aktiivset näinud kes kirjutab enamasti koguaeg sama asja ? Koguaeg iga teine postitus on sama nagu esimene ? Ma siiani väga pole näinud, kõik räägivaid erinevaid asju.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, kuid sinu väide, et kes ringi ei tripi istub koguaeg arvutis ei ole ka päris õige, aga see selleks, see pole momendil põhiline teema. Ning kui rääkida tähelepanust, siis ma ei räägi sellest tähelepanust mida sa oma reaalsele nimele tahad saada, vaid sellest, et MINU SILMIS sa ei saa piisavat tähelepanu irlis ja otsid seda foorumist, sest inimene keda tõrjutakse kusagil eemale, hakkab teisest kohast väljundit otsima, sest normaalne inimene ei pea korrutama koguaeg mida ta saab või mida ta teeb, kellega ja kus käib. Seda räägib inimene kellel on probleeme tähelepanuga või lihtsalt väga edev inimene. Momendil millest mina seda järeldan ongi see, et sa postitad suht tihti sihukesi asju, et tahad näidata kui karm mees sa väljaspool foorumit oled (Sõbrad, tripime ringi, peod ja muud asjad) ning siis kajastad seda foorumis, et mõni kaasa elaks ning kui jälgida postituste sagedusi ja teemasi siis mida vähem keegi peale sinu postitust sinuga räägib, seda rohkem proovid esile tuua uuesti oma teemat, et keegi ikka tähele paneks. Mine kasvõi psühholoogi vastuvõtule ja räägi talle sellest, ma usun, et ta paneks samasuguse "diagnoosi".

Vabateema ongi koht kus kirjutada igasugust jama, aga oled sa kedagi teist aktiivset näinud kes kirjutab enamasti koguaeg sama asja ? Koguaeg iga teine postitus on sama nagu esimene ? Ma siiani väga pole näinud, kõik räägivaid erinevaid asju.

 

Sellist jaburust ma pole varem lugenud aga see selleks. Mul pole vahet mida sa minust arvad, võid ju arvata, et ma olen tõrjutud ja ei saa piisavalt tähelepanud. Sama hästi ma võin ka nii ödelda, kui siin vahepeal runescapeist räägima tullakse, et mida sa korrutad sellest siin jne.. Kerime nüüd paarkümmend lehte tagasi ja vaatame sinna? Alguse see sai sellest, kui ma kunagi ammu mainisen, et ma pigem tripin ringi või teen mida iganes väljaspool arvuti. Peale seda ma sain "gameritelt" jõhkrat heiti ja hakati kohe peale igat postitust "mõnitama" ja ma lihtsalt mängisin kaasa. Tänud, soovitamast aga ma siiski ei pea vajalikuks minna psühholoogi vastuvõtule.

 

Ärge nüüd gamerid pahaks pange aga mind isiklikult ajab küll närvi, kui koguaeg mingi mängude jutt käib (ei pea silmas seda foorumit, vaid näiteks koolis vms iganes.). See ei tähendam, et mul ei oleks nüüd kellegagi millegist rääkida, vaid mind isiklikult huvitab rohkem tehnika (mototehnika, autod). Saan sellest aru, et kõikidel on omad huvid ja seda ei tasu pahaks panna, mida teised arvavad. Ise ma mängisin ka kunagi päris palju aga see on lihtsalt juba üle läinud ja nüüd on teised huvid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Idk, mulle see lenox pole ette jäänud. :D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellist jaburust ma pole varem lugenud aga see selleks. Mul pole vahet mida sa minust arvad, võid ju arvata, et ma olen tõrjutud ja ei saa piisavalt tähelepanud. Sama hästi ma võin ka nii ödelda, kui siin vahepeal runescapeist räägima tullakse, et mida sa korrutad sellest siin jne.. Kerime nüüd paarkümmend lehte tagasi ja vaatame sinna? Alguse see sai sellest, kui ma kunagi ammu mainisen, et ma pigem tripin ringi või teen mida iganes väljaspool arvuti. Peale seda ma sain "gameritelt" jõhkrat heiti ja hakati kohe peale igat postitust "mõnitama" ja ma lihtsalt mängisin kaasa. Tänud, soovitamast aga ma siiski ei pea vajalikuks minna psühholoogi vastuvõtule.

 

Ärge nüüd gamerid pahaks pange aga mind isiklikult ajab küll närvi, kui koguaeg mingi mängude jutt käib (ei pea silmas seda foorumit, vaid näiteks koolis vms iganes.). See ei tähendam, et mul ei oleks nüüd kellegagi millegist rääkida, vaid mind isiklikult huvitab rohkem tehnika (mototehnika, autod). Saan sellest aru, et kõikidel on omad huvid ja seda ei tasu pahaks panna, mida teised arvavad. Ise ma mängisin ka kunagi päris palju aga see on lihtsalt juba üle läinud ja nüüd on teised huvid.

 

Üks asi on see, et kui räägitakse mängust, trippimisest või millegist muust korra, kaks aga kui pidevalt korrutakse on juba teine ja hakkab silma. Sa ei taha aru saada ja ei saa aru mida ma sulle öelda proovin, vaid surud vastu. Ning kunagi sa ei maininud korra vaid ikka mitu korda, enne kui seda öeldi. See kui koolis räägitakse mängudest, ning sind nii närvi ajab siis saad vabalt öelda neile mida sa arvad ju ? Sinu loogika järgi kõik kes hatevad seda ringi sõitmist on gamerid, arvutis istujad ja muud asjad. Kuigi ma pole küll näinud, et mõni gamer siin seletab kui palju ta täna leveleid tegi või midagi muud, aga sina suht korra päevas või veidi harvemini kirjutad kui palju tripid või millal uus pidu tulemas.

 

Idk, mulle see lenox pole ette jäänud. :D :D :D

 

Asi pole selles kas jääb ette või mitte, mulle ei jää ka ette vaid silma on jäänud oma jutuga.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Me noobid gamerid, ei saa leveleid vaid stuck mängudes


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üks asi on see, et kui räägitakse mängust, trippimisest või millegist muust korra, kaks aga kui pidevalt korrutakse on juba teine ja hakkab silma. Sa ei taha aru saada ja ei saa aru mida ma sulle öelda proovin, vaid surud vastu. Ning kunagi sa ei maininud korra vaid ikka mitu korda, enne kui seda öeldi. See kui koolis räägitakse mängudest, ning sind nii närvi ajab siis saad vabalt öelda neile mida sa arvad ju ? Sinu loogika järgi kõik kes hatevad seda ringi sõitmist on gamerid, arvutis istujad ja muud asjad. Kuigi ma pole küll näinud, et mõni gamer siin seletab kui palju ta täna leveleid tegi või midagi muud, aga sina suht korra päevas või veidi harvemini kirjutad kui palju tripid või millal uus pidu tulemas.

 

Ma ei vaidla ju vastu, et ma olen sellest mitu korda kirjutanud aga kui ma ns olen poistitanud nt "Täna alles teisipäev... vms" siis kohe tullakse ütlema "Reedel saad trippima minna" vms iganed. Ma olen küll näkku öelnud, mis ma nende mängu juttudest. Ma ei ütle, et kõik gamerid tulevad hatema, vaid kohe solvutakse, kui nende kohta midagi öelda.

 

"Kuigi ma pole küll näinud, et mõni gamer siin seletab kui palju ta täna leveleid tegi või midagi muud, aga sina suht korra päevas või veidi harvemini kirjutad kui palju tripid või millal uus pidu tulemas."

 

Nad ei räägi jah levelitest aga mängu teema käib läbi ikka, mina ka ei räägi kus kohas ma käin.

 

//Sulle meeldib ka vist hirmsasti vaielda? :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei vaidla ju vastu, et ma olen sellest mitu korda kirjutanud aga kui ma ns olen poistitanud nt "Täna alles teisipäev... vms" siis kohe tullakse ütlema "Reedel saad trippima minna" vms iganed. Ma olen küll näkku öelnud, mis ma nende mängu juttudest. Ma ei ütle, et kõik gamerid tulevad hatema, vaid kohe solvutakse, kui nende kohta midagi öelda.

 

"Kuigi ma pole küll näinud, et mõni gamer siin seletab kui palju ta täna leveleid tegi või midagi muud, aga sina suht korra päevas või veidi harvemini kirjutad kui palju tripid või millal uus pidu tulemas."

 

Nad ei räägi jah levelitest aga mängu teema käib läbi ikka, mina ka ei räägi kus kohas ma käin.

 

//Sulle meeldib ka vist hirmsasti vaielda? :D :D

 

No isegi mängu teemasi on vähe, kuid eks midagi ikka liigub.

Mitte otseselt vaielda vaid arutleda küll, kuna nii selgub tõde ja lahenevad probleemid. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei vaidla ju vastu, et ma olen sellest mitu korda kirjutanud aga kui ma ns olen poistitanud nt "Täna alles teisipäev... vms" siis kohe tullakse ütlema "Reedel saad trippima minna" vms iganed. Ma olen küll näkku öelnud, mis ma nende mängu juttudest. Ma ei ütle, et kõik gamerid tulevad hatema, vaid kohe solvutakse, kui nende kohta midagi öelda.

 

"Kuigi ma pole küll näinud, et mõni gamer siin seletab kui palju ta täna leveleid tegi või midagi muud, aga sina suht korra päevas või veidi harvemini kirjutad kui palju tripid või millal uus pidu tulemas."

 

Nad ei räägi jah levelitest aga mängu teema käib läbi ikka, mina ka ei räägi kus kohas ma käin.

 

//Sulle meeldib ka vist hirmsasti vaielda? :D :D

 

lihtsalt huvipärast küsin, palju noorsandil vanust on kah? :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No isegi mängu teemasi on vähe, kuid eks midagi ikka liigub.

Mitte otseselt vaielda vaid arutleda küll, kuna nii selgub tõde ja lahenevad probleemid. :)

 

Kas nüüd sai probleem lahendatud? :D

 

lihtsalt huvipärast küsin, palju noorsandil vanust on kah? :)

 

Sama nagu sul, vist. :) Järgmise nädala lõpus tiksub juurde ka jälle, kuigi pole veel soovitud vanud.

Muudetud liikme Lenox'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selge, oled 16. Ning ei, me ei ole sama vanad.
'

 

Vana sa oled siis? 17?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa olid 15 viimati.

 

 

 

kui natuke nüüd oma pead kasutaksid, jõuaksid üpriski kiirelt vastuseni :)

 

oota muutsin postitust :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa olid 15 viimati.

 

 

 

kui natuke nüüd oma pead kasutaksid, jõuaksid üpriski kiirelt vastuseni :)

 

19 oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pakun et 94 sünniaasta :D kuigi jah jutt selline 10 a

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pakun et 94 sünniaasta :D kuigi jah jutt selline 10 a

 

Täiesti nõus isegi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti nõus isegi. :D

 

ouch, panidki ära.

 

//manwithsaw: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10209531258502404&set=a.10205912907445889.1073741831.1355166721&type=3&theater

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sa mida teed?
'

 

Ei tasu kõike südamesse võtta :D

 

// http://www.3dtuning.com/en-US/ Saab oma tulevast autot juba kujundada. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
'

 

Ei tasu kõike südamesse võtta :D

 

// http://www.3dtuning.com/en-US/ Saab oma tulevast autot juba kujundada. :D

 

Päris nice :D enda autot nimekirjas polnud kahjuks


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris nice :D enda autot nimekirjas polnud kahjuks

 

Mis autoga sul tegemist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.