Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Rikkur läheb metsa jahile. Näeb seal parti, sihib... Part kukub maha, kuid maandub lähedalasuva põllumehe maavaldustele. Maaomanik tuleb kohale ja teatab - kui part on minu maal, siis on ta minu oma.

 

Kuna kumbki järele ei anna teeb farmer ettepaneku teha ühe legendaarse mänguga: mõlemad löövad üksteist jalaga munadesse ning kes vähem karjub, saab jahisaagi endale.

 

Rikkur nõustub. Põllumees lajatab linlasele jalaga nii kõvasti jalgevahele, kui suudab, too variseb kokku. Alles paarikümne minuti pärast suudab ta end jalgadele ajada ja teatab: Nüüd on minu kord!"

 

"Kuule, ei," kostab põllumees ja pöördub minekule. "Sa võid ikka pardi endale jätta."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Otsin:Kannan sulle skrillis 10eur sina mulle 8.50€ paypali, up kirjuta pm'i.

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siuke probleem androidi telefoniga, et laeb üli aeglaselt järsku. Hommikul avastasin, et öö jooksul oli laadinud mingi 25% juurde ainult, kuigi aku peab vastu ikka nagu vanasti aga lihtsalt juurde ei tule millegi pärast väga. Proovisin erinevaid laadijaid ja sama värk, auguga mingi probleem ilmselt siis ?


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
proovi hambaorgiga laadimispesa puhastada.

 

will try

 

50€ eest Subaru Impreza WRX STI:

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1242841582471672&id=793557704066731


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
siuke probleem androidi telefoniga, et laeb üli aeglaselt järsku. Hommikul avastasin, et öö jooksul oli laadinud mingi 25% juurde ainult, kuigi aku peab vastu ikka nagu vanasti aga lihtsalt juurde ei tule millegi pärast väga. Proovisin erinevaid laadijaid ja sama värk, auguga mingi probleem ilmselt siis ?

 

Mul androidiga oli ka kunagi selline jama, et üle 75% aku enam ei läinud. Kui vana telefon on?

 

 

Ma ei raatsiks nii kallites loosides osaleda.

Muudetud liikme Lenox'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vene keele tund sünnib. :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

What if when we die the light at the end of the tunnel is the light to another hospital room, there we are born and the only reason you come out crying is because you remember everything from your past life and you're crying at the fact that you died and lost everything, as you grow you start to forget your past life and focus on the life you have now, but patches of memory stay behind and that memory causes deja vu. Think 'bout that for a second..


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
What if when we die the light at the end of the tunnel is the light to another hospital room, there we are born and the only reason you come out crying is because you remember everything from your past life and you're crying at the fact that you died and lost everything, as you grow you start to forget your past life and focus on the life you have now, but patches of memory stay behind and that memory causes deja vu. Think 'bout that for a second..

 

overthinking

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See hetk, kui tead, et külmkapis on kohukest... lähed teed ukse lahti ja avastad, et väike õde on kõik ära söönud. :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

molli


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnneks oli jäätis ja see sai sulama võetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
käisin ACd vaatamas. Igati hea film aga kõige paremini jäi leap of faith'i tõlge...milleks oli "usuhüpe" wtfff

Pole ise küll jõudnud veel filmi vaadata kahjuks, kuid vinge fakt just selle leap of faith juures on see, et nad ei olnud nõus 100% CGI tegema seda ning kaskadöör pidi päris kõrge hüppe tegema selle jaoks.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hetkel plaan minna täna trippima. Mingi driftimine, Tartus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hetkel plaan mingi lause koostada. Mingi tegevus, Vahvlis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hetkel plaan minna täna trippima. Mingi driftimine, Tartus.

 

Mul siin plusskraadid, kõik lumi ära sulanud suht. -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul siin plusskraadid, kõik lumi ära sulanud suht. -.-

 

kus need plusskraadid on? Tartus ikka miinuses, lumi ka maas. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.